Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Mam 40 lat i nigdy się nie bzykałam:(

Polecane posty

Gość gość
Serio byłbys w stanie dotknąć bez obrzydzenia i patrzeć na zwały tłuszczu i cellulitu . Wiesz ja widzę to na co dzień i wygląda to obrzydliwie , więc nie bardzo rozumiem jak miałbyś się przemóc ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nikomu nie robiłam loda i nie wiem czy potrafiłabym. Musiałbyś mieć cierpliwość, by mną odpowiednio pokierować. Marzy mi się by móc przez dłuższą chwilę popatrzeć na żywo na rozebranego faceta . Wiesz ja nie mam nic przeciwko spotkaniu, tylko podejrzewam że i tak nie dojdzie do skutku, jak zawsze na kafeterii. Generalnie mam 1, 70 wzrostu . Do jakiej wagi jesteś w stanie zaakceptować kobietę , a powyżej ilu kg nie dotknąłbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kuś, bo potem spać nie będę mogła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz ? To co nieznane lub zakazane zawsze kusi najbardziej i o tym zawsze najbardziej się marzy i myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalna jestes szczupła to może tylko tobie się wydaje ze jestes brzydka. Komus mozesz sie podobac albo wydawac sie przecietna. Jak gruba nie jestes to co jest takiego że mówisz że jestes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wogóle ty jesteś ? Czy zrobiłabym ci masaż cyckami? Ja już napisałam , że chcę sprowować wiele rzeczy , bo wszystko byłoby dla mnie nowością . A tak wogóle to cycki mam duże , bo dd , więc nadałyby się do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wiedziałam no . Daleko trochę ode mnie , bo ja mazowsze , ale tak prawie na granicy z podlasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orhidea
siemaaaaa ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orhidea
hmmm to jak ty kobietko....dajesz radę bez sexu???? w wieku 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napiszę dokładnej nazwy miasta , bo mnie może ktoś rozpoznać , a tego nie chcę . Co do spotkania zawsze można się dogadać. Wszystko wymyślono przecież z myślą o ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dziwię się jak fatalna daje radę . Ja mam 26 lat , a dostaję za przeproszeniem p*****lca i wszystko kojarzy mi się tylko z jednym . Nie wyobrażam sobie jak byłoby gdybym miała 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży plus dla ciebie za takie podejście do tematu . Ja właśnie mam nadzieję że nie jesteś jakimś ,,typem" któremu nie da się zaufać albo należy go bać się lub unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie spróbować? Należy zobaczyć co i jak i ocenić czy się to podoba i robić to dalej czy raczej dać sobie z tym spokój . Wiesz byleby z wyczuciem , żeby nie zadławić się lub nie skrzywdzić drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że niby kto sciemnia ja czy on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ty lalka bo jak widzisz tu ci dają do buzi a na żywca to z pokoju nie wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby ja nie jestem dziewicą? Wiesz myśl sobie co chcesz . Nigdy nie miałam żadnej styczności z facetem . To że sama próbowałam sobie zrobić dobrze lub włożyć coś do c*pki nie wyklucza tego , że czuję się dziewicą . Kurdę ja przecież faceta nago widziałam tylko na jotpegach, nawet nie wiem jaki w dotyku jest penis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he śmiech z dziewica to najpierw trzeba językiem ja doprowadzić a ten od razu by się spuszczal ale film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby ja nie jestem dziewicą? Wiesz myśl sobie co chcesz . Nigdy nie miałam żadnej styczności z facetem . To że sama próbowałam sobie zrobić dobrze lub włożyć coś do c*pki nie wyklucza tego , że czuję się dziewicą . Kurdę ja przecież faceta nago widziałam tylko na jotpegach, nawet nie wiem jaki w dotyku jest penis . A zresztą to źle że mam wyobraźnię i chęć do eksperymentów? Chyba nie . Pamiętaj że nie na darmo mówią , że te grube są mocniej pobudzone , bo zostaje im na ogół tylko wyobraźnia a nie realne przeżycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko maroko jak spotkają się dwie osoby to wiedzą co mają robić . Nie wszystko na raz . Wiadomo że wszystko rozwija się stopniowo. A zresztą niby czemu mam problemy z psychiką he ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się boisz spotkać pisać można wszystko a konkrety żadne a waga to ja zodiaku;-) zodiaku Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boję się spotkać . Boję się że mógłby mnie wyśmiać albo spojrzeć na mnie i odrzucić na podstawie samego wyglądu . Mam świadomość tego jak wyglądam i to jest problem. Nie ukrywam ,że mam sporo kg do zrzucenia i trochę to potrwa . Powoli ale do celu . Nie od razu rzym zbudowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 71
puszysta i z wyobraźnią??? jesteś marzeniem wielu!!!! poznajmy się, ja jacek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenie wielu ? Tylko że tego nie widać . Zresztą puszysty może być kotek albo kobieta która ma kilka kg nadwagi , a ja jestem wręcz otyła i tłusta . Dlatego nie mam powodzenia . Kpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś nie usiade ci na kolanach, bo zrobiłabym ci krzywdę . Mogłabym co najwyżej usiąść obok ciebie lub uklęknąć przy tobie . Inaczej mogłoby się to źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się przełamać skarbie jedno masz życie a ja się poswiece jak będziesz chciała a może chemia zaistnieje i co w tedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×