Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna09

Objawy zakochania problem ? Pomocy :(

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Poznałam super faceta ale on jest ponad 2000 km z stąd :( Super nam się gada przez tel czy na skype dopiero się spotkamy w sierpniu ale boję się że już mogłam się zakochać a objawy mam takie: Kurde mam 22 lata a pisze jak nastolatka ale potrzebuje pomocy! -Nie mogę spać -Mój organizm ostatnio przyjmuje tylko picie niby coś tam zjem ale potem jest mi nie dobrze ... -Cała drżę gdy o Nim myślę - Schudłam z 5 kg już ;/ a się nie odchudzam! -Cały czas o Nim myślę - Mam takie wiercenie w brzuchu Miałam własnie obiad nałożony na talerzu i w ogóle nie mogłam zjeść :( Jeżeli to zakochanie to mam mu o tym powiedzieć ? Boję się że przestanie psię odzywać:( Ale to dojrzały facet i rozsądny bardziej się boję że się wystraszy bo jednak dzieli nas ta odległość :( Pozdrawiam. I dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika$
To jest na 100% zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therix
Zauroczenie, ale spoko od tego się nie umiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Super nam się gada przez tel czy na skype dopiero się spotkamy w sierpniu' czy ja dobrze zrozumialam że jeszcze go nie widziałaś na żywo??? Ech nie bardzo rozumiem dziewczyn ktore swiadomie pakują się w zwiazek na odległość... Po co to komu to nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therix
Przy zauroczeniu też zależny nam na kimś. Zauroczenie to wariactwo. Zakochanie/miłość to spokój ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak On mieszka w Wielkiej Brytanii niestety nie może wziąć wcześniej urlopu i przylecieć:) Ja też nie chce związku na odległość ;] Ja to jestem gotowa juz lecieć do Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde zachowujesz się jakbyś miała 16 lat... niedojrzała jesteś.. nie można się zakochać w kimś kogo się na oczy w życiu nie widziało.. ty jesteś zauroczona w swoich fantazjach o nim, wyobrażasz sobie za wiele chyba... I niestety ale z tego raczej nic nie będzie, przeżyjesz grube rozczarowanie bo żaden facet nie jest ideałem i żaden nie sprosta wszystkim naszym fantazjom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×