Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivonna19888888

Czy to była dobra decyzja? Przestanie boleć?

Polecane posty

Gość ivonna19888888

Zakochałam się w pewnym chłopaku, ktory przyjechał na 2 miesiące do Polski, do pracy. Ma wszystko to, czego szukam w facecie...jest odpowiedzialny, inteligentny, zaradny, opiekuńczy, pracowity, nienachalny.On otwarcie mówil, że bardzo mu się podobam, patrzył na mnie jak w obrazek, ale wiedział,że nie może nic więcej, bo MA ŻONE I DZIECI...z tego powodu ja nigdy nie dalam mu do zrozumienia,że czuje do niego coś więcej niż zwykłą koleżeńską sympatię...Bardzo Go szanuje też za to, że ma tak poukladane w głowie,że wie że jego rodzina to priorytet. Dzisiaj wyjechał...Strasznie boli!!!!!!!!!!!!! Troche żałuje,że nie powiedziałam mu co do niego czuje, a z drugiej strony mysle,że dobrze zrobiłam, bo nie namieszałam mu w glowie i w życiu...wroci do żony, dzieci i będzie żył jak dawniej. Zobacze Go dopiero za 10 miesięcy...o ile wogóle przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobieta 35
i bardzo mądrze zrobiłaś.brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonna1988888
Dzięki. Spróbuje po prostu zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre, ale chyba dobrze postąpiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh jak z filmu, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś i na pewno zostanie Ci to wynagrodzone :) Sama przecież byś nie chciała, żeby inna kobieta wyznawała Twojemu mężowi miłość i żeby zaburzyło to Twój spokój... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie otworz przed nim nog za te 10 miesiecy :/ Teraz dobrze zrobilas, ale gadasz jak potluczona ze on taki super. Mowisz ze dawal ci do zrozumeinia ze mu sie podobasz. Gdybys sie tylko dala to by cie przelecial a potem wrozil do zonki. Nie badz glupia! to nie jest fantastyczny facet, to jest fiut na wyjsciowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady, dajcie spokój dziewczynie...widać,że ma jakies zasady i wartości w życiu, więc jeżeli "nie rozłożyla nóg" wczesniej, to i za 10 miesięcy też nie rozloży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonna19888888
Boże, jak mi Go brakuje... Nie zdecydowałabym się powiedzieć mu o wszystkim, ale strasznie brakuje mi jego widoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań,po co ci facet z bagażem.nie komplikuj sobie życia,zobaczysz jeszcze spotkasz tego jedynegoi wtedy pomyślisz sobia''ale byłam głupia że myślałam o nim''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonna19888888
Śnił mi się w nocy............. mysle tylko o nim, nie mogę o nikim innym, ale myślicie ze 1 raz tak sie z nim kochać i w tajemnicy było by złem? onanizuje sie myśląc o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonna19888888
Słaby podszyw...DEBILU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośTakiJeden...
Kiedyś też się przypadkiem zakochałam w żonatym, on podobno we mnie, tylko ja mu tego nie powiedziałam, żeby nie rozbijać rodziny. Po prostu po jego wyznaniu zerwałam z nim wszelki kontakt, żeby nie prowokować jakiejś sytuacji, która nie powinna się wydarzyć. Dzwonił, ale nie odbierałam, pisał - nie odpisywałam. Było mi bardzo ciężko, wydawało mi się, że go nie zapomnę, bo byliśmy podobni prawie we wszystkim, rozumieliśmy się prawie bez słów, a do tego była między nami niesamowita chemia oraz to samo poczucie humoru. Ale minęło więcej czasu, jakoś zapomniałam, a potem poznałam kogoś innego, kogo pokochałam. I dzisiaj tamten jest tylko miłym wspomnieniem a ja bardzo się cieszę, że potrafiłam nie złamać swoich zasad i nie sprawić nikomu bólu. Dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośTakiJeden...
Przestanie boleć, ale nie mogę Ci powiedzieć, jak długo to będzie trwać, bo każdy inaczej odczuwa i każda historia jest inna. Czasem rozstanie boli nawet rok, innym razem zapomina się kogoś w tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KtośTakiJeden... Dziękuję Ci za to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×