Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trzydziestolatkaaa

Pończochy i szpilki

Polecane posty

Gość Trzydziestolatkaaa

Panowie nie wiem jak wy reagujecie na takie widoki bo mój facet jest przeszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
Idealne połączenie! Super podniecające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark 40
NAJLEPSZA KONFIGURACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B&B
Uwielbiam nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conduttore Cezare Prandelli
jak ja uwielbiam te klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark 40
a majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestolatkaaa
Szczególnie szpilki dodaja tego uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark 40
i błyskający czasem koronkowe zakończenie pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabli
pończochy w szpilkach - coś cudownego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pończochach i szpilkach kobiety zniewalają facetów.To dla mnie taka kobieta jest jest Boginią :) Od zawsze podobały mi się pończochy.Przepraszam kobiety w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabli
Gościu, nie ma co przepraszać, kobiety lubią, żeby im te pończochy zedrzeć. Wcześniej szpilki. I żeby im zajrzeć w tyłek. Niektóre uwielbiają, żeby włożyć kutasa w te pończochy albo strzepać konia w te szpileczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre lubią :) Ja osobiście wolę gdy pozostają na nogach.Nie raz już próbowałem spuszczać się na nogę,stopę czy ... Pończochy jako materiał jest ciekawy,ale ciekawiej,jak jest na nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilki majteczki i ponczochy...uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to podniecający,pociągający widok kobiety w spodniach i w płaskim obuwiu.Dla mnie tragedia. Co innego jak widzi się je w czymś bardziej seksi tzn. : spódnica,sukienka do tego cienkie jak mgiełka pończoszki i te buty na wysokim obcasie.Taki widok to magnes o wielkiej sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaa:)
Odstawilam na jakis czas szpilki, ale chyba dzis znow je zaloze:P Chlopaki- dzieki za rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pończoszanka
Nigdy nie powiem nie pończochom i szpilką.Sama się świetnie czuję,a i mój mnie w takim ubiorze uwielbia.Wiem jak działa ten ubiór i czuję się kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel bez wina
już ta p*****lnięta pończoszanka i jej facet co ją uwielbia. weź sie szmato strać bo sram już na twój widok i twoich głupich pustych tekstów niczym prawik po pierwszym r****niu w d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutta
To chyba ty człowieczku jesteś porąbany.Pończochy zawsze były dla faceta czymś ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel bez wina
czytamy ze zrozumieniem- nie piszę że pończochy fuj tylko ta głupia p***a fuj. co robiłaś w szkole na lekcji polskiego i jakie miałaś oceny na półrocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutta
Przestań się interesować czyjąś pisownią tu o to nie chodzi.Daj sobie człowieku na luz,albo opróżnij jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z jakiej wsi pochodzisz ty i twoj facet ze ponczochy i szpilki was podniecaja:D dzisiaj sexowna kobieta ma inne priorytety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel bez wina
:D a czy ja pisałem o pisowni czy o czytaniu bez zrozumienia :D dziewczyno do lekcji :D a nie na forume :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zdrowym normalnym facetem wiec pończochy i wysokie obcasy działaja na mnie jak czrrwona płachta na byka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole jak kobieta ma szpilki na naturalnej gołej stopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamany. Kobiety przestały nosić szpilki :-) Chodzę po mieście i widuję może dwie na dzień. A żeby do tego jeszcze założyła mini... Smutne czasy nastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój również dosłownie świruje jak mnie taką zobaczy :p Na jego urodziny nawet zamiast kupować mu prezentu to przywitałam go w domu takimi szpilkami http://freetaboos.pl/kozaki-imola-p-1732.html i do tego pończochy oczywiście :) Teraz sam prosi o to, żebym to założyła a ja sobie z nim pogrywam bo go to kręci jeszcze bardziej ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBYSZEK Z SOBIECINA
poznam panie ktore na co dzien chodza w ponczochach oraz w czasie kochania sie w czasie uprawiania seksu maja na sobie seksowna bielizne i ponczochy mile drogie panie piszcie i wysylajcie maile do spragnionego kobiet w ponczoszkach samotnego zagubionego zbyszka z sobiecina moj email zbigniew.oryl1@gmail.com mile drogie panie czekam na wasze maile>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×