Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irena1983

On nie chce seksu

Polecane posty

Gość irena1983

Mój problem jest absurdalny. Jesteśmy ze sobą 7 lat, ślub od 4 lat, mamy po 30 lat. Nigdy nie był jakimś ogierem, jeśli chodzi o seks, nigdy nie uprawialiśmy seksu jakoś super często, tylko raz na miesiąc (no za wyjątkiem może pierwszego roku), ale na obecną chwilę nie uprawiamy seksu już od wielu miesięcy, bo on nie ma ochoty. Na pewno mnie nie zdradza, w naszych relacjach wszystko jest ok, jest czuły itd. Jego niechęć do seksu zaczęła się kiedy pojawiły się u niego dość poważne problemy finansowe, z których jeszcze nie wyszedł, a on takie sprawy traktuje bardzo ambicjonalnie. Od kasy zależy jego poczucie własnej wartości. Tylko dlaczego ja mam na tym cierpieć? I nasz związek? Marzę o tym, by uprawiać częsty i regularny seks, dlaczego trafiłam na chyba jedynego faceta na ziemi, który nie ma na niego ochotę? Naprawdę jestem już załamana. Nie wiem, co robić. Rozmawiałam z nim o tym setki razy, ale to nic nie dało. I błagam nie piszcie, że mnie zdradza, bo tak nie jest. Wszelkie tego rodzaju uwagi będą ignorowane. Proszę o mądre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nigdy nie był ogierem, a u ciebie poziom libido wciąż wysoki, to nie wróżę wam przyszłości razem. Miłość miłością, ale potrzeb ciała nie zagłuszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×