Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g0s1a82

Kuchnia biało-czarna z połyskiem opinię....

Polecane posty

Gość g0s1a82

Witam Zastanawiam się nad zrobieniem sobie kuchni biało-czarnej z połyskiem i chciałabym się poradzić osób,które już posiadają taką kuchnie jak jest z utrzymaniem czystości?Czy wszystko znać na takich meblach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat chce miec łazienkę czarno - białą i też myślałam o połysku ale mąż powiedział, że na czarnych płytkach na wysoki połysk będzie widać smugi, paluchy itd i chyba ma rację... Dlatego chyba jednak zdecydujemy sie na matowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0s1a82
o łazience też takiej myślałam,ale mąż niestety wybił mi ten pomysł z głowy.Wiem,że to super wygląda ale niestety nie chce spędzać całego wolnego czasu na sprzątaniu.Jeżeli chodzi o kuchnie to myślę z przewagą białego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na białym polysku nie widać żadnych śladów, odcisków palców czy smug i nie wiem skąd takie przekonanie? Ale na czarnym niestety tak. Ja mam kuchnię z frontami w polysku, góra szare fronty, dół białe i biały blat rowniez w polysku i jestem zadowolona. A zanim zamówiłam też mnie wszyscy straszyli ze nie praktycznie i że wogóle do niczego. A najwięcej do powiedzenia mieli ci, co z kuchnią z połyskiem nie mają nic wspólnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×