Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

czas na zakupy!!! jaki wóżek z allegro polecacie tak do 1500 zł? pomóżcie

Polecane posty

Gość ślicznabuzia

proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznabuzia
dobrze wygląda tylko szkoda że nie ma fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj, sa aukcje z fotelikami..zalezy jakiej firmy chcesz fotelik.. my kupilismy oddzielnie wozek i oddzielnie fotelik bo w innym sklepie byl tanszy fotelik...a kupilismy maxi cosi..wiem ze teraz w swiecie dziecka jest promocja na wózki jedo, wozek kosztuje 1250pln..bylam w ost niedziele i sie zdziwilam,my za swoj dalismy 1800 bo niby wersja limitowana (chodzi o kolor)..poszperaj na allegro a napewno cos znajdziesz.skad jestes/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu, nie w swiecie dziecka - w smyku na głebockiej(warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznabuzia
Ojej ja z Katowic., Szukam na allegro. Pochodzimy jeszcze po sklepach bo dopiero zaczynamy przygodę z wózkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez sie nachodzilismy zanim sie zdecydowalismy na ten wozek.. najpierd wybor padl na xlandera..ale niesamowicie trzeszczal i kiepsko sie prowadzil, potem na maxi cosi elea..ale w necie lepiej wyglada niz na zywo, ma strasznie mala gondole..nasz maluch w sierpniu przychodzi na swiat wiec gondolka musi pomiescic go zima w kombinezonie a bedzie mial wtedy ok 5mc..pozniej jeszczce kilka wozkow sprawdzalismy az do momentu jak przypadkiem znalazlam forum z tymi wozkami, poczytalam opinie i zarowno mi jak i mezowi spodobal sie ten wozek.. pojechalismy obejrzelismy, pojezdzilismy po sklepie i zdecydowalismy sie wlasnie na ten.. mam nadzieje ze wybor okaze sie sluszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izi izi
polecam navington cadet- gondola rewelacja a i sklep w będzinie - dziecięce marzenia. dóbrę ceny i taaaaaki wybór, ze glowa mała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na oku ten : http://item.mobileweb.ebay.ie/viewitem?index=0&sbk=1&nav=SEARCH&itemId=251169024592 kosztuje 340€ wiec mniej niz 1400 zl. Ma mozliwosc doczepienia fotelika do stelazu :) caly zestaw jest rewelacyjny i maja duzo kolorow :) znajoma kupila i sa bardzo zadowoleni :) w sklepach takie zastawy sa bardzo drogie a taki na allegro widzialam za 2000 zl tyle ze innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam bebetto lucę! Jest piękna i bardzo funkcjonalna. Zastanawialiśmy się nad jedo fyn ale ma paskudne kolory :/ no i Luca ogólnie ładniej się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutek grander-lekki,zwrotny,duży wybór kolorów.Dziecko jeździło w gondoli do 8 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebetto luca to porazka.. kiepsko sie prowadzi wiec nie wiem skad te zachwyty. co do kolorow to kwestia gustu.. ja sie zastanawiam wlasnie nad jedo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luca to porażka? to chyba tego wózka nie prowadziłas. Porównywałam z Jedo i jest lżejsza w prowadzeniu. Zwrotność super i do tego duzo bardziej miękka amortyzacja niż w jedo. Może solarisa prowadziłaś a nie lucę? Chyba najprędzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×