Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotna matka??? IDIOTKA!

Polecane posty

Gość gość

jak można być samotna matką? Nie rozumiem tego... Jeśli dziecko rodzi się z miłości, jest szczęściem dla obojga, ojciec czeka na pojawienie sie dzieciatka tak samo jak matka. Skąd biora sie samotne matki? jesli mężczyzna kocha nigdy nie zostawi ukochanej w ciąży i swojego dziecka. Odwrotnie tak samo. Jesli jestescie samotnymi matkami oznacza to ze piepr.zycie sie z kim popadnie. Żeby zrobic dziecko musiałyscie mieć kut,asa w sobie, jęczeć z rozkoszy!!! *wyjatek-g***t Samotna matka=nieodpowiedzialna idiotka!!! Albo bierzecie tabletki, zabezpieczacie się i uprawiajcie seks z kim popadnie albo kochacie się z mężczyzną z którym łączy was prawdziwa miłość i liczycie się z tym ze może pojawić się skarb jakim jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena260
my swiadomie poczelimy dziecko ,wiedzielismy ze nie jestem zabezpieczona .niestety masz racje bylam nieodpowiedzialna idiotka godzac sie na to bo okres ciazy zweryfikowal ze facet nie nadaje sie do niczego i jest gnojkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
samotna matka-mężatka . mialam pozwolic zeby bił swoje dziecko ? ? ? ? wszystkie inne kochał tylko swojego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze klapki spadły Ci z oczu już po fakcie-po zajściu w ciąże... Ważne jednak że podjęłaś trud samotnego macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem jak można pisać takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renaaaaaaaaaaa nie wiedzialas z kim się wiążesz? jesli facet potrafi uderzyc dziecko nie wierze ze wczesniej nie było oznak że on nie nadaje sie na ojca/partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
uwierzz nie było oznak . a wrecz przeciwnie - jaki on cudowny dla dzieci , wszystkie dzieci jego, nic nie bylo tylko dzieci ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki: G.owno wiesz o życiu skoro takie głupoty wypisujesz. Nie wszystko da się przewidzieć. Czasem bywa tak, że dwoje ludzi się kocha, rodzi się dziecko, a potem tatuś stwierdza, że ma dość rodzinnego życia lub zakoc***e się w innej i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle nie życzę nikomu źle natomiast autorowi tego tematu serdecznie życzę żeby srał pod siebie żywym ogniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renaaaaaaaaaaa ale to już nawet nie chodzi o stosunek do dzieci... Ale o to jakim jest człowiekiem. Skoro z nim byłaś powinnaś go znać, że ma skłonnosci do agresji, jest wybuchowy itp nie wierze ze spokojny ulożony facet nagle zaczął bic swoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justek76 świetne życzenie :) ja przynajmniej wiem ze jak nigdy nikomu zle nie życze to to oznacza NIGDY :) a dla Ciebie wystarczył temat na kafe który widocznie Cie dotknał... Ech, pamietaj ze jak zle sie komuś życzy to to obróci sie przeciwko Tobie :) miłego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
fakt- całe malzenstwo udawal ze nie pil i nie pije a jak sie okazuje wczesniej był młodym alkoholokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justek76 przyłączam się do życzeń! autorko, nie powinnas zaczynac takiego tematu skoro cie nie dotyczy samotne maciezynstwo. Bo nie masz pojecia jak to jest. nawet palant potrafi splodzic dziecko ale to jest najgorsze, ze tym palantem okazuje sie byc dopiero wtedy, kiedy dowiaduje sie ze bedzie ojcem. i mozna znac czlowieka bardzo dlugo, a w sytuacjach kryzysowych dopiero wychodzi KTO JEST KIM. i lepiej to dzieciatko wychowywac samej, niz marowac sobie zycie z takim sku.wielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
no właśnie "gościu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do autorki: G.owno wiesz o życiu skoro takie głupoty wypisujesz. Nie wszystko da się przewidzieć. Czasem bywa tak, że dwoje ludzi się kocha, rodzi się dziecko, a potem tatuś stwierdza, że ma dość rodzinnego życia lub zakoc***e się w innej i co? " Gówno wie o życiu ten kto zachodzi w ciąże z byle jakim facetem . Kochający facet nie zostawi kobiety którą ceni, której pragnie i która urodziła mu upragnione dziecko :) Zakocha sie w innej jak żone ma wpatrzona jedynie w dziecko, nie dbajacą o siebie, marudzącą... Takie jest życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
oj Autorko- uwazaj zeby Ciebie to nie dotknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w sytuacjach kryzysowych dopiero wychodzi KTO JEST KIM." trzeba kogos dobrze poznac zanim zdecyduje sie na dziecko. A nie potem ciąże, macierzynstwo uważać za sytuacje kryzysową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaaaaaaaaaaa
Dobra! już . ciesz sie swoją inteligencją i bezbłędnym idealnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renaaaaaaaaaaa mnie to nie dotknie, nie martw się. Mam dzieci 5 i 8 lat, mąż zakochany w dzieciach i nadal zafascynowany mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie,,,....
justek760- ty to akurat jesteś WREDNA SUKA i nie dziwie się ze cie facet zostawił.Jeszcze więcej obrażaj innych to facecik nr2 tez cie kopnie w d**ę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna uogolniac bo to krzywdzace ALE niestety w wielu przypadkach to prawda Odpowiedzcie sobie ile osob uprawia seks majac pelna swiadomosc ze ten facet naprawde nadaje sie na ojca i w razie ciazy nie bedzie tragedii?? Ile osob uprawia seks bez zobowiazan, albo ciagle zmienia partnerow, nie traktuje ich powaznie? Ile osob uprawiajac seks nie chce miec dzieci albo chce je miec dopiero za 5-10-15 lat?? A ze nie ma 100% zabezpieczen to w kazdym takim przypadk moze pojawic sie ciaza i nie sadze zeby taki tatus byl chetny tworzyc rodzine.. Ludzie sie slabo znaja obecnie, mam wrazenie ze nie chca sie dobrze poznac, nie widza zlych cech ktore nie znikna a wrecz sie utrwala...Kobiety maja parcie na dziecko, facet niekoniecznie i sie zgadza i potem dramat bo zostala sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA SUCZ justek76
Jak można tak życzyc drugiej kobiecie za to ze powiedziała prawdę która zabolała??? justek76 jesteś skończoną idiotką, takie jak ty faceci traktuja jak smiecie, tanie r u c h a d ł a !!! a ty potem latasz z brzuchem a facet znajdzie inteligentniejsza i kobiete z klasa. Z taka to kazdy chce zalozyc rodzine. A ty macice oproznilas, wyszedl bachor - facet olal. kolejny p o r u c h a i tez zwieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ wiem co to znaczy srać pod siebie żywym ogniem to mam prawo życzyć tego komuś innemu nawet pomimo braku konsekwencji w moich wypowiedziach i byłam samotną matką i wiem że to wina palanta który zamulił mi mózg a nie moja i on też sra teraz pod siebie a autor tematu pewnie nie zdał do następnej klasy gimnazjum i nie wie jak się z tego starym wytłumaczyć i na forum udaje jaki to zniego znawca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justek76- patrząc na to jak obrażasz tu osoby wierzące i inne matki to ty sobie zasłużyłaś na taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA SUCZ justek76
tak życz wszystkim dookoła głupia suko! Los wie co robić z takimi jak ty. Bardzo dobrze że srałas pod siebie żywym ogniem (hahaha skad biorą sie takie wiesniackie powiedzenia? :D ) wiesniaro niedomyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak się patrzy na samego siebie i na innych z perspektywy swoich doświadczeń są różne samotne matki i takie co się puszczały i puszczają jak króliki i takie które po prostu trafiły na palanta źle jest być samemu ciężko utrzymać siebie i dziecko a najciężej znosić ostentacyjne odepchnięcie społeczeństwa ale jak już się nabierze dystansu do tego to spokojnie można sobie życie ułożyć owszem czasem jestem wredną suką na forum i pyskuję co mi ślina na język przyniesie ale wulgarność autora tego tematu przewyższa nawet to na co mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
Autorka to k***a od nas, co to się puszcza a jest bezpłodna i zazdrości ze nie ma bachora. Dlatego wyzywa inne, znam ją, ona tak ma od dziecka, nawet miała próbę samobójczą, bierze psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jest samotnych matek ,bo mezowie zmarli ,zgineli w wypadku ???autorko z ciebie to dopiero idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma dużo racji w tym co pisze, a ty justa nie życz drugiemu co tobie niemiłe, bo źle skończysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co zginęli np. w wypadku, to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×