Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna P-ka

Seks z kuzynem .Siostra grozi , że doniesie rodzicom

Polecane posty

Gość Zuzanna P-ka

Mam problem ponieważ jestem niepełnoletnia a kuzyn jest kilka lat starszy i pracuje jako policjant . Nasz romans zaczął się na ślubie u mojej siostry, która każe mi zakończyć ten związek .Rozmawiała również z kuzynem ale ten uważa , że prawnie możemy nawet się pobrać . Ale na samą myśl, że rodzice mogą dowiedzieć się , że sypiamy ze sobą powoduje u mnie strach i obawy, że to może się zle skończyć .Czy jest tu ktoś kto jest w podobnej sytuacji i żyję w związku z kuzynostwem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz , cóz ci napisac powiedz siostrze że to Twoja sprawa ale co lanie dostaniesz czy co od rodziców ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodac kochacie sie , to powiedz sama rodzicom ale najpierw porozmawiaj z kuzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha obciagasz kuzynowi hahahah a co wczesniej tatusiowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna P-ka
lania nie dostane ale ponieważ nie mam 18 lat to dostane szlaban od ojca taki by mi się odechciało romansów :( A i kuzyn będzie miał przerąbane u mojego taty . Nie znasz mojego ojca tym bardziej, że jestem na Jego utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic zlego to powinowactwo z punktu prawnego to legalne jest :) z drugiej strony czego sie boich jak bedziesz pelnoletnia to sie przeprowadz do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna P-ka
no tak tylko , że ja pełnoletnia będę dopiero w styczniu pr :( a do tego czasu ojciec zgotuje mi piekło na ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra grozi , że doniesie rodzicom " moze sama by sie z toba zr*****a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×