Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Gość mamanatki
martini to faktycznie masz nie ciekawie ale może faktycznie krótkie odizolowanie lepiej zadziała. powiedz mi z ciekawości ile płaciłaś za książki dla 4 latka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Komplet 5 książek na cały "rok szkolny" 75PLN. Ja to już nie wiem skąd u nas te wirusy. Wydaje mi się, że mąż z pracy przynosi chyba:( No nic zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Amelia 1975
Kredkaa- ja dawałam błyskawiczną z Kupca. I od 10 m-ca dopiero. Moja też nie jada kaszek smakowych tylko mleko z kleikiem kukurydzianym i soku dolewam albo malinowego albo truskawkowego. Moja pediatra nigdy nie dopytywała się o gluten, czy daję czy nie. jedynie zwracała uwagę na zółtko jaja czy podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
ja r ownież płacę 75 zł. a gdzie chodzi do przedszkola ? może tam gdzie Natka? a u nas wirus w domku :) natkę zaatakowało znowu na razie podaję Lipomal i Ceruwit junior i smarujemy nosek maścią majerankową ,zobaczymy jak będzie jutro czy ją poślę do przedszkola czy nie , jest tak podekscytowana że od piątku odliczala dni kiedy w końcu pójdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Mamonatki u nas tez Kacperek już chciał do dzieci, cały czas opowiadał o przedszkolu, no ale jeszcze tydzień lub dwa musi się wstrzymać. On chodzi ( choć to u niego trochę na wyrost powiedziane:) lepiej by było " bywa":):)) do 42 przedszkola na PCK- w tym roku do 4latków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
no a u mnie Natala rozłożyła się konkretnie , meeeeeega katar brzydki żółty , pryskamy kroplami , smarkamy co chwilę nosek strasznie podrażniony , nockę mieliśmy koszmarną co chwilę się budziła , a tak chciała dziś do przedszkola pójść :( niestety do końca tygodnia siedzimy w domku , dobrze że mąż wpada co chwilkę to coś mogę ogernąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy po żłobku po tygodniowej przerwie i Kubuś zniósł pobyt dobrze podobno był nawet grzeczny:) Jutro mamy szczepienia ciekawe czy będzie w ogóle szczepiony czy już jest całkowicie zdrowy. A ja szukam dalej pracy intensywnie chodzę na rozmowy i nic:( Masakra jest jakaś!!! Może któraś z Was słyszała o jakiejś pracy biurowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anias słyszalam ze do mopsu przyjmuja na tzw prace inerwencyjne.Musisz spytac w urzedzie pracy albo bezposrednio w mopsie.Ogólnie jest lipa straszna z praca w czewie:/ Może spróbuj poszukac pracy na poczatek jakiejs ze tak powiem na nizżym szczeblu.Wiesz czasem zaczyna sie z niskiego stanowiska ale zawsze mozna awansowac do biura.Moja znajoma tak miała w tesco ,zaczynała jako kasjerka ale okazało sie ze potrzebuja kogos do biura a ona miała studia i doswiadczenie wiec od razu jej zaproponowali.Pomysl nad tym:) i powodzenia. My dzis byłysmy na mega długim spacerku:) trzeba łapać ostatnie cieple dni bo później to juz nas czeka tylko wygladanie przez okno:/ Dziewczyny może jakies spotkanko?Co powiecie na ta sobotę w godzinach dopołudniowych?Kanisa i Gusia pracujecie wiec pomyslałam że w weekend bardziej Wam bedzie pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi masz rację zgadzam się z Tobą że lepiej zacząć od czegoś na niższym szczeblu i taką pracę myślę że bym znalazła ale ja mam orzeczenie o niepełnosprawności i nie mogę pracować fizycznie ze względu na stan zdrowia więc niestety zostaje mi praca typowo biurowa:( Jak my nie pojedziemy na weekend do rodziców to z miłą chęcią piszemy się na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anias to zmienia postac rzeczy .Kurcze jak tylko bede cos wiedziała dam cynk na pewno.Trzeba byc dobrej mysli :) Fajnie by było sie spotkac :) Kanisa jak zabkowanie Eli?U nas na razie przestój ,caly czas czekamy na górna dwójkę.Nam nurofen bardzo pomagał wiec jak widzisz ze Ela bardzo cierpi to daj jej dawkę chociaz na noc niech ma spokojny sen :) GUSIA a u Was jak ząbkowanie?Ile zabków ma juz Ala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi u nas z ząbkowaniem nijak Póki co Ala nie ma ani jednego ząbka, niby się zaczyna bo bywa marudna pcha piąstki do buzi albo gryzie pieluszki kocyki i co jej podejdzie ślini się na maksa ale póki nie zobaczę to nie będę mówić że ząbki idą :D Ala dalej ma katarek który przechodzi w kaszel głównie jak śpi lub zasypia i jak leży, po dzisijszej kontroli okazało się że gardło już ładne płuca i reszta osłuchowo czysta więc dostała nasiwin do noska i clementin na kaszel. Co do spotkania jak jej przejdzie to jedziemy w piątek do Rzeszowa na wesele a jak nie to siedzimy i się dalej kurujemy. Czy używa któraś z was "Katarka" tego co na odkurzacz się montuje?? Pozdrawiam i zdrówka wszystkim maluchom i mamusiom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) na spotkanie się piszę o ile pogoda dopisze. Gusia, ja używam katarka i jak dla mnie rewelacja! Natalia jak była mniejsza to strasznie ulewała do noska i ciągle był zapchany,więc najpierw zainwestowałam we fridę, ale jak dla mnie to za ciężko szło,kupiłam katarek - moment i wszystko z noska elegancko wyciągnięte,także ja polecam i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
My też używamy katarka:) mały trochę płacze ale wyciągam i nie ma dyskusji:) a duzy przyzwyczajony:) do niedawna na komplet odkurzacz+wyciagarka mówił - "NONO" jak ten odkurzacz z teletubisiow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy po szczepieniach 3 dawka na wzw i pneumo. Póki co jest ok Kubuś wesoły obiadek zjadł:) A ważymy 8090:) więc rośniemy pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam dzis katarek i jest super:) od razu wszystko wyciągnął i az sie Paulinie lepiej oddycha:) że tez wczesniej go nie kupiłam tylko męczyłam sie fridą. Anias to super jak mały dobrze znosi szczepionki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie tez katarek do odkurzacza rewelacyjnie sie sprawdza. Moja Marcelka przy wyciaganiu smarów usypia, to jest dopiero rewelacja :) Mam pytanko do tych mam ktore maja to juz za soba, jak to jest na Sobieskiego z tymi bioderkami, trzeba tlefonicznie sie umawiac, czy isc osobiscie od razu w dniu w ktrorym sie chce byc przyjetym? Ja dzwonilam tam milion razy i ciągle zajete, a nie jestem z czewy zeby tam isc i wypytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super cuuszki na allegro. Uzytkownik patka5552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super cuuszki na allegro. Uzytkownik patka5552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darolka ja bylam na usg na Sobieskiego pod koniec sierpnia. Wczesniej telefonicznie mialam wyznaczony termin a potem w dniu wizyty trzeba sie osobiscie zarejestrowac na parterze przy windzie. Potrzebny jest pesel dziecka albo karta nfz jak juz masz no i skierowanie. Najlepiej dzwon po poludniu tak ok 13- ej, wtedy predzej sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super cuuszki na allegro. Uzytkownik patka5552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakim odkurzaczem wyciągacie bo mam karchera i nie ma w nim regulacji a on mocno ciągnie i boje się że za mocno, czy kupić jakiś tani z regulacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ja mam z regulacja i sciagam na najnizszym a i tak mega ciagnie.Jesli Ala nie protestuje to znaczy ze jest ok.Zreszta na katarku nie pisze konkretnie na jakiej mocy uzywać odkurzacz ale mysle że za mocno tez nie wskazane bo błona sluzowa w nosku dziecka jest bardzo delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i nas dziś rano u Kubusia pojawiła się ropa w uszku nie było jej bardzo dużo ale jednak było:( Boję żeby nie było to zapalenie ucha:( Możecie coś doradzić dzowniłam na Sobieskiego umówić się do laryngologa to dopiero na 9 października mamy wizytę. Może znacie gdzie indziej co się tak nie czeka. Może jednak przez to jest Kubuś tak markotny a nie przez ząbki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evia24, dzieki Ci bardzo, bede probowala dzwonic jeszcze po poludniu. Mam nadzieję ze w koncu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
anias i mnie w przychodni przyjmuje audiolog i nie ma kolejek a dzieciaki przyjmują bez kolejki w Combi - medzie na Dekabrystów , też dostałam skierowanie z Natką bo muszą jej sprawdzić migdałki. To numer tel. 343227171 i powiedz że masz skierowanie z maluszkiem kiedy najwcześniej by cię przyjeli ,bo ja chciałam się zapisać na przyszły tydzień to mi powiedziała że na bierząco przyjmują i nawet chciała mnie zarejestreować na wczoraj ale natka musi najpierw wybrać antybiotyk.A u mnie robi się powoli szpital , Natka już drugi antybiotyk bierze a wczoraj to już się przestraszyłam że znowu wylądujemy w szpitalu , oddychała bardzo szybko i płytko to znak że już oskrzela jej zaatakowało. Dziś mąż już ma katar a mnie boli gardło. I chciałam się pochwalić że dziś rano odkryłam że moja Kasieńka ma 2 ząbki na dole :) jakaż była radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatki wielkie dzięki. Właśnie dostałam skierowanie do poradni audilogicznej mam próbować dzis o 14 u mnie w przychodni czy mnie przyjmą ale jak spróbuje się dodzwonić do twojej to spytam tam jak sytuacja wygląda w razie gdyby nie tu nie przyjęli. Mam nadzieję że to nic poważnego:( I gratulacje ząbków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem w 11 tyg ciąży i okazało się, że mam zapalenie szyjki macicy. Moja ginekolog kazała przez 10 dni brać propolisowe czopki dopochwowe. Martwię się czy to zapalenie nie zagrozi dziecku. Lekarka stwierdziła, że to niegroźne ale i tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Amelia 1975
dobry laryngolog Klimala Jacek przyjmuje gen. Kutrzeby 3/6 prywatnie ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anias, przyłączam się do opinii Amelii, Klimala to jeden z lepszych laryngologów w cze-wie i przyjmuje dzieciaczki takie małe. Bez zapisów przyjmuje o ile dobrze pamiętam we wtorki i czwartki i z reguły jest tam dużo ludzi. W przychodni na dekabrystów Combi-med kiedyś widziałam jak była jakaś babka z takim maluszkiem, ale na 100% nie wiem czy przyjmuje ten lekarz takie maluchy - dziecko było z płaczem i przyjął i wiem że przyjmuje codziennie niestety nie wiem czy dobry. A skierowanie do laryngologa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×