Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Gość olivka82
Evia- dzięki za informacje. Daj znać, jak sobie dalej radzicie. My na razie siedzimy w domu, z powodu pogody, chociaż nie wiem, czy nie wyjdziemy na pół godziny, żeby chociaż zaczerpnąć świeżego powietrza. Pozdrawiam mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evia24
Tydzień w zlobku za nami. Póki co jest nienajgorzej. Mala je, pije i ma drzemkę w zlobku. Jest przewinieta i czysta, kiedy ja odbieram. Niestety nie chce zostawać w nowym miejscu i prawie codziennie plakala przy rozstaniu. W zasadzie wszystkie dzieci tak reagują. Kiedy wraca do domu wszystko ja bardzo cieszy- tuli kota, biegnie do swoich zabawek- jakby doceniala bardziej ze jest u siebie:-) Mam nadzieje, ze w kolejnym tygodniu bedzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie, Uprzejmie proszę o wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety, który posłuży do napisania pracy licencjackiej na temat „Analiza i ocena promocji miasta na przykładzie Częstochowy”. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych. W większości pytań proszę zaznaczyć jedną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka82
Hej dziewczyny! Szczepiłyście może swoje pociechy na grypę? Lekarka zasugerowała, że skoro mały idzie do żłobka, to warto by było go zaszczepić.Co o tym myślicie? Evia- podobno najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, a potem dziecko samo się przestawia. Będzie dobrze (pocieszam, ale sama jestem w stresie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witajcie dziewczyny trochę nas nie było :) tak więc odmeldowuję się :) my już od wczoraj w domku - w końcu remont nie może trwać wiecznie . dziewczyny szczęśliwe że już w domku. Natka na razie dzielnie sie trzyma (myślę tu o chorobach ) w końcu zaczęło się przedszkole . Kasia natomiast rozrabia strasznie - wszędzie jej pełno :):):) garnie się do ludzi :) martini jak tam Kacper i Kajtek ? jak tam w zerówce ? gusia jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hej Mamonatki- melduje się :) U nas katary leczymy po pierwszym tygodniu przedszkola i to by było na tyle zerówki bo Kajowi przepadla operacja i teraz musze czekac na nowy termin- musi być całkiem zdrowy a niestety Kacper z przedszkola wynosi różne ciekawoski :) więc na razie będzie siedział w domku:) U nas też duuuży skok u Kaja - gada po swojemu, wszędzie biega :) bardzo lubie patrzeć jak próbują się razem bawić:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witaj martini u nas też katar po 1-wszym tygodniu :) ale to chyba tak wszystkie dzieciaki - alergicy tak mają. to szkoda że termin przepadł a jaką miał mieć operacje? sorka pewnie wcześniej pisałaś ale mi wypadło :) Kaśki tez wszędzie pełno - zabawki poniewierają się po całym domu taki mały rozrabiaka z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hej Mamonatki- wnętrostwo musimy naprawić - jąderka utknęły w kanale pachwinowym. Dziewczyny- podpowiedzcie proszę- jak wyprać wózek - tzn tapicerkę? Znacie jakiś punkt w czestochowie gdzie to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Hej dziewczyny,mam pytanie na temat karmienia piersią rocznego dziecka.Ile razy karmicie?Ja swoja Nati ok. 5 razy (rano,wieczorem,w południe i 2 razy w nocy). Jest oki?czy za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evia24
Za nami już prawie miesiac w zlobku. Poki co jest dobrze. Mała tylko raz przez kilka dni byla lekko zakatarzona i ze stanem podgoraczkowym, ale mogla na to miec też wpływ szczepionka swinka, odra, rozyczka. Wraca do domu wybawiona, zadowolona, czasami z wilczym apetytem:-) ale za to przesypia ciagiem cala noc od godz.20. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modesta jeżeli masz mleko i mała chce jeść to ją karm. Ja od roku to karmiłam tylko raz przed snem w nocy dostaje wodę lub herbatkę. A skończyłam jak miała rok i 3 mce gdy dowiedziałam się że jest w ciąży. I obeszło się bez marudzenia dostaje lekką kolacyjkę i jej wystarcza przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka82
Hej dziewczyny! Co u Was słychać! Mały kończy za dwa tygodnie roczek! Naprawdę nie wiem, kiedy to tak zleciało. Powoli przygotowujemy się do imprezy, a za miesiąc do żłobka :( Evia- fajnie słyszeć, że u Was po żłobku jest ok, jestem trochę spokojniejsza jak to czytam. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Gusia dzieki i gratulacje-juz niedługo druga dzidzia;)Kiedy dowiedziałas sie o ciązy tzn. w którym miesiącu? Ja tez bardzo chciałabym miec drugie dziecko a właśnie karmię i nie chcę sie zabezpieczać a zastanawiam sie czy karmienie jednego dziecka w początkowym okresie ciazy nie zaszkodzi dziecku w brzuchu? Olivka82-mamy dzieciaki w jednym wieku;)Moja Nati kończy roczek października-tez juz mysle o imprezie;) Niby tylko najbliżsi a i tak mnóstwo osób sie uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Modesta dowiedziałam się w 9 tyg ze jetem w ciąży i tak ze 3 tyg jeszcze Ala dostawała cyca ale to tak raz dziennie i ją odstawiłam przeszło bezboleśnie a obawiałam się tego. Zobaczymy jak zareaguje na braciszka. Póki co ładuje się do nosidełka lub lezaczka choć już jest ciut przyduża. A tak pracuję a czas leci jak szalony. .. jeszcze 1-1,5 mca i synuś będzie z nami. Dziewczyny co u was słychać Kanisa, anias i reszta jak wasze maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka82
Hej dziewczyny! Widzę, że od dawna cisza w eterze, ale może znowu coś się ruszy na tym forum. My zaczęliśmy chodzić do żłobka, ale to bardzo szumnie brzmi, bo w miesiącu listopadzie mały był raptem 6 dni, a i teraz siedzimy w domu z powodu wychodzenia z choroby. Bardzo proszę o polubienie strony na facebooku. Założyciele strony walczą o przejście dla pieszych tzw."górą"na ul.Wyzwolenia, żeby nie trzeba było schodzić m.in. z wózkiem po schodach (z resztą to raczej niemożliwe): https://www.facebook.com/pages/Chcemy-przej%C5%9Bcia-dla-pieszych-przez-Al-Wyzwolenia/357368887759316?fref=ts Dzięki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evia24
hej;) Faktycznie cicho sie tu zrobiło... Olivka, moja corcia miesiac byla zdrowa, ale niestety znowu jakas infekcja sie przyplatala i tydzien w domu. W sumie od wrzesnia kiedy zaczela chodzic do zlobka to trzeci raz jest chora. Niestety dzieci teraz duzo choruja i ciężko sie uchronić. Licze, że z wiosna bedzie lepiej. Poza tym juz oswoila sie ze zlobkiem, sporo sie tam nauczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
hej dziewczyny co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMajewska
Hej ! :) Szukasz miejsca na chrzciny dla swojego malucha? Sprawdzone lokale znajdziesz na www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam można zadzwonić, powiedzieć swoje wymagania i oni już całą resztą się zajmą - zupełnie BEZPŁATNIE ! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorrro
Poznam Milfkę z Częstochowy która ma ochotę na znajomość z przystojnym 23 latkiem :) Chętnie się spotkam na kawę, pogadać, może coś więcej.. Pozdrawiam drogie Panie i czekam na kontakt :) wiktorbartosz69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaMamusia
Drogie mamusie z Częstochowy, mam do Was pytanie, gdzie w Częstochowie leczycie zęby swoich dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spokojnie zapisać dziecko na wizytę w Dentarii http://www.dentaria.com.pl/ . To jest Przychodnia stomatologiczna, która specjalizuje się w stomatologii dziecięcej. Nie tylko dobrze leczą zęby, ale będziesz zaskoczona podejściem personelu do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojkon
Mamusie a ja mam do Was pytanie, które dotyczy kliniki http://medykestetic.pl/ potrzebuje udac sie na pewien zabieg i nie mam pojecia gdzie... kilka osob polecilo medyk estetic klinike i chce o nia zapytac czy ktoras z Was moze byla i moze napisac pare slow o ich podejsciu do klienta i o tym czy sa profesjonalistami w swoim fachu? Dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×