Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Co do wycieczek itd to ja nie przepadam :) Jestem typem domownika, wole wyjsc na ogrodek posiedziec. Narty mam nowe i buty... czekaja od 2 lat nie uzywane :) i jeszcze dluuugo poczekaja. Na wakacje mielismy leciec w przyszlym roku no ale jednak bedzie dzidzius wiec tez odlozymy moze na za 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful- chyba nawet nie jest ci przykro ze za 2 lata dopiero pojedziecie na wczasy..;) ale z dwójką dzieci to niezła wyprawa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z dwójką to już co innego - zwłaszcza jeśli mała różnica wieku. Dzieci może wypoczną ale czy rodzice też hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak za 2 lata to np lecac gdzies w sierpniu to starsza bedzie miec 2 latka i 8 miesiecy a mlodsze 1,5 roczku wiec jak takie biegajace :P wiec moze bedzie ok. No chyba ze bedziemy chcieli odpoczac i maluchy zostawimy w polsce u babci a sami polecimy na tydzien polezec i nic nie robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
hej babeczki. jestem juz po dentyście. Troche mi spiłował ten ząb, ale powiedział ze niewie czy mi to cos pomoze i ze najlepiej by było go usunąć. Powiedział ze w pierwszym trymestrze on sie tego nie podejmie. Powiedział ze najwczesniej za 2 albo 3 tygodnie i tylko wtedy kiedy mój ginekolog wyrazi na to zgode. Powiedział ze jest duze ryzyko krwotoku i generalnie u kobiet w ciązy nie powinno sie usuwac ósemek. No chyba ze ząb boli, jest zepsuty to wtedy nie ma wyjscia. Powiedział ze jesli okazałoby sie ze to spiłowanie mi pomogło to zeby sobie na czas ciąży dac spokój z wyrywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna dobre wiadomości tylko żeby tylko boleć nie chciał i dopiero po porodzie coś z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
W sumie ząb jest zdrowy i nie boli, boli tylko policzek bo ząb go drażni cały czas. kazał mi jeszcze płukac dentoseptem i smarowac takim zelem ( niepamietam nazwy). Mam nadzieje ze policzek sie wygoi i nie bedzie juz problemu. Ząb oczywiscie usune, ale wolałabym to zrobic po ciązy na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będąc w ciąży mówiłam że nie będę chcieć wiedzieć co będe mieć. Teraz skręca mnie z ciekawości chociaż fajnie by było jak by się odwracało żeby nie było widać..;) taka niespodzianka by była..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mam nadzieję,że to Ci jednak pomoże. Nie mógł ten ząb świrować 3 miesiące wcześniej? :P Ja już po lekarzu. Dziecko moje kochane rośnie zdrowo, serce bije, ma 2,5 cm i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mam nadal leżeć ale już nie reżimowo. Mogę trochę chodzić. Bardzo, bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. Szczerze powiedziawszy dopiero teraz kamień spadł mi z serca i czuję,że mogę się cieszyć moim dzieckiem. Następna wizyta za 3 tygodnie, będzie usg genetyczne. Wiecie dziewczyny,że są takie testy na płeć dziecka, które można robić od 10 tygodnia? To nie żadna ściema, choć pewnie się czasem mylą podobnie jak i ciążowe czasem nie pokażą ciąży. Ale są. Niestety drogie jeszcze. http://www.przedciaza.pl/23-test-okreslajacy-plec-dziecka-nowosc.html Może któraś się skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a zobaczcie na kalendarz chiński płci dziecka. Sprawdzałam na koleżankach i się sprawdziło..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach- to świetnie że wszystko ok. Teraz się relaksuj i myśl o sobie i dzidziusiu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę trzymajcie jutro za mnie w kciuki mam usg genetyczne. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikiable- wszystko będzie w najlepszym porządku..;) ale będe 3mać kciuki z całych sił..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalam i wg kalendarza wychodzi ze dziewczynka <3 sprawdzilam z moja coka i tez sie zgadza ze dziewczynka :) oby taka byla prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziewczyny chorobsko lapie :( z nosa sie leje, gardlo boli ze ledwo jem , wezly powiekszone strasznie, kosci mnie bola i cos czuje ze temperatura idzie w gore :( jak dobrze ze po jutrze mama przylatuje. Tylko jak ja jutro bede funkcjonowac... Oby bylo lepiej. Pije herbate z miodem. Na wieczor wezme cos na goraczke moze. I obym malej nie zarazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Creamyful, współczuję i zdrówka życzę!!! A ogólnie to niezłe jaja są z tym chińskim kalendarzem, rzeczywiście te co sprawdzałam się zgadzają. Może oprócz mojej mamy, ale ona była wcześniakiem, więc ciężko powiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia. Ciekawe, czy u nas się sprawdzi: mi wychodzi, że chłopiec, czyli tak jak przeczuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koczet, pamiętasz o namiarach? :) Przepraszam, że tak się naprzykrzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wystarczylo ze jeden dzien mnie tu nie ma i czytam od rana..annnn123 dobrze ze juz po dentyscie.. kurcze patrze na ten kalendarz i za kazym razem inaczej z jakiej strony korzystacie;0?ja juz jestem na zwolnieniu strasznie nerwowoy dzien i na nic nie mialam wczoraj sily..jednak co baba szef to baba..miala zwolnienie i mi zrobila wyklad jak to kobiety oszukuje idac na zaowlnienie a im nic nie jest przeciez skoro to 3 mc a nic mi nie jest czemu mamisc na zwolnienie godzina meki mniej wiecej a takim klimacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Szefowa nie ma prawa podważac l-4. Ja czasem nawyklinam w duchu na pracownice ale nigdy na głos. Sama na l-4 pójdę pewnie od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
gościu, wysłałam maila, daj znać, czy dostałaś. patija, wg tego też mi wychodzi dziewczynka. No i biorąc pod uwagę zasadę na jakiej to działa, powinno nam wychodzić to samo, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Wcześniej korzystałam z tego i wychodzi, że chłopiec. W dodatku zgadzają się wszystkie inne osoby, które sprawdzałam :) http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, dziewczynki, ale to oznaczałoby, że prawie wszystkie urodzimy dziewczynki, coś mi się nie chce wierzyć :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet u mnie tak samo...Na tym co wkleila Patija wychodzi dziewczynka a na Twoim chlopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×