Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość Sieja_wędrowna
Ja się właśnie dziś o poranku zmotywowałam i zrobiłam selekcję w garderobie. Z żalem poodkładałam do wora najulubieńsze spódnice i wiem, że po ciąży wracam do rozmiaru 36 i już ;) Niewiele mi tych ciuchów zostało na półkach, tak obiektywnie patrząc, ale jak dotąd siedzę na zwolnieniu, więc przydają się głównie legginsy i dresy. Waga stoi w miejscu. Aż się zastanawiam, czy to normalne. Brzuszek mi lekko wydęło, ale nie muszę się jeszcze maskować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieja_wędrowna - moja waga cały czas stoi w miejscu, a wiem że więcej jem (może nie za dwoje, ale zawsze coś tam więcej, bo ciągle głodna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudzina gratuluje coreczki :) :) :) Dowiedzialas sie chyba jako pierwsza :) Super...mozesz juz zaczac planowac wyprawke w jakims ladnym dziewczecym kolorze :) (niekoniecznie w rozowym ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
jako pierwsza bo lutówka :) tak teraz w spokoju mogę w końcu wybrać się na upragnione zakupy. Duzo ubranek dostałam od siostry, ktora miała parke. Teraz mogę te rzeczy przebrać co się nada a co niekoniecznie :) Życze Wam tej samej pięknej chwili, abyście poznały płec jak najszybciej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudzinka ale ci fajnie że już wiesz..;) ja jeszcze muszę pare tyg poczekać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzina, gratuluję córeczki :) to zaktualizuj tabelkę może :) Wow, jak ten czas leci... vera, dobry szef to podstawa :) cieszę się dziewczyny, że wszystko dzieje się zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
ojej a wiecie na której stronie jest tabelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, cieszcie się ciążami, bo mimo wszystkich dolegliwości to wspaniały czas:-) też miałam termin na marzec, czytałam Was w miarę regularnie, ale nie pisałam, bo po prostu nie odnajduję się w pisaniu na forum;-) w 13 tc dowiedziałam się, że serduszko mojego Malutkiego przestało bić. teraz jestem juz po zabiegu i podobnie jak Marcowa, mam wielką nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. rozkoszujcie się swoim stanem i dostrzegajcie w nim same plusy. powodzenia! zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
to uaktualniam :) nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......1... .........córcia.......Amelia......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam dziś u lekarza z wynikami badań - założyła mi kartę ciąży, którą mam zabrać na nasz wyjazd. Generalnie badania wyszły dobrze, mam tylko wzbogacić dietę w żelazo i kupić sobie zestaw witamin dla ciężarnych typu Prenatal (na rejsie nie będę się zbyt zdrowo odżywiać...) I tutaj moje pytanie: jakie witaminy najlepiej polecacie pod względem zawartości, wydajności i cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
jasienka ja brałam femibion natal 1 w pierwszym trymestrze koszt ok 40zł teraz w drugim trymestrze centrum materna koszt 60zł ale caly czas sa promocje i kosztuje ok 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Dziewczyny ciesze sie ze jednak forum odżyło. Ja nie lubie portali takich jak fb. Byłam dzisiaj w sklepie. W jedna strone idzie sie jakies 10 minut i ledwo wróciłam do domu. Normalnie dostałam zadyszki jak stara babcia. Zaczął mnie pobolewac brzuch i bardzo sie wystraszyłam ale juz jest ok. Ogólnie od kilku dni czuje takie ciągnięcie i rozpychanie raz z lewej, a raz z prawej strony.Podobno to więzadła macicy sie rozciągają.I takie kłucia, które przechodzą jak za przeproszeniem puszcze bąka.Czuje generalnie ze w moim brzuchu dzieje sie niezła rewolucja i wszystko sie przemieszcza. Mimo ze brzuszek jeszcze malutki to na dole mi tak wysadziło ze nie moge wyczuc kości łonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
dzieki dziewczyny, dam znac w sobote co i jak:) chudzina gratuluje córeczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak kuje w pochwie ostatnio. Nie wiem czy to coś złego nie chce panikować i odraz dzwonić do lekarza może któraś z was ma coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patija mnie tez nie raz cos kluje, ale mysle, ze to normalne. Wszystko sie rozciaga, przemieszcza wiec nie ma co panikowac :) Kompletnie bez objawowo to sie chyba nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :) kobietki te, które są pierwszy raz w ciąży, te kłucia i ciągnięcia są zupełnie normalne. Dopiero będzie ubaw, jak się wam brzuch zacznie "stawiać" - ale na to jeszcze musicie poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Dzięki Marcowa, że jesteś i czuwasz :) Mnie też od kilku dni właśnie tak dziwnie "ciągnie" z prawej i lewej strony, ale nie chciałam wychodzić z tematem, żeby nie było, że tylko panika i narzekania ;) Dobrze wiedzieć, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
dziewczyny marcowa ma racje :) to normalne , ze coś ciagnie, kłuje itp ja mam to samo, wiązadła się rozciągają wiec nie ma czym się przejmowac "tylko spokoj nas uratuje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Pisałam na fb, ale termin mam jednak na 11. 03. Muszę zmienić w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
oczywiście, że po to jest forum, sama jak czegoś nie wiem badz mam watpliwości to pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki termin bierze sie pod uwage?Ten z OM czy z USG bo juz sie pogubilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
RudaMagda.U mnie się pokrywa. Tzn wg usg jest 13 tydz, wg okresu prawie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wedlug OM i pierwszego USG lekarz wyliczyl termin na 10 marca. A na ostatnim USG wyszlo 6 marca wiec do konca nie wiem, ktora data sie kierowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Dziewczyny dzis pierwszy raz upiekłam ciasto brownie.Takie z gorzka czekoladą.PYYYYYYCHA!!!! Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Mi z wyliczen z OM wychodzi termin na 8.03 a z usg 3.03. I tez niewiem którym terminem sie kierowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×