Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

patija23 gratulacje 🌻 no no no, jest już coraz więcej dziewczyn znających tą tajemnicę :) . Cieszę się razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , tam chociaż nie rzucą się te anonimowe hieny :D Oczywiście żartuję, na prawdę lubię wszystkich ludzi, a zwłaszcza tych słabych, zakompleksionych i z różnych powodów nieszczęśliwych, bo niestety mam bardzo rozbudowaną wrażliwość. Zresztą różne zachowania ludzkie bardzo mnie zawsze fascynują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa. Myślałam,że imię jest tak mega oryginalne,że wolałaś uniknąć "ataków" :D Alan jest bardzo fajnym imieniem, mój syn ma kolegę Alanka . Zresztą spotkałam się jeszcze z Brajanem, Lorianem, ( Lolek) a ostatnio mój kuzyn nazwał syna Bolesław :) Tak więc co się komu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Cześć dziewczyny! Happiness dzięki za listę produktów z magnezem. Tak naprawdę z tej listy to jem często tylko banany i czekoladę i to mleczną, także czas wzbogacić dietę. Z imion podobają mi się takie neutralne czyli ani zagraniczne typu wymieniony Alan, Brajan, ani stare typu Tadziu, Mieciu, Zdzisiu. To samo tyczy dziewczynek. Żadne Pamele, Dżesiki ani Heleny, Wiesławy, Barbary. Klara bardzo ładne ale widzę, że robi się popularne. Lubię ponadczasowe jak Łukasz, Bartosz, Artur, Wojciech, Anna, Alicja, Małgorzata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
A propos imion to warto wziąć pod uwagę też jak będą dziecko wołać rówieśnicy. Moja znajoma dała właśnie na imię synkowi Alan, a już w podstawówce zaczęli go przezywać anal :D inna koleżanka nazwała córeczkę Abigail (czyt.''abigejl") i już wyobrażam sobie co będzie w przedszkolu: Abi gej. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio naszło mnie na pomarańcze. Już się trafiają smaczne, więc polecam. Macie jakieś zachcianki? Ja jadłabym "chińczyka" , owoce też, a czasami chodzi za mną coś słodkiego, ale tak,że potrafiłam 3 dni pod rząd jeść gofry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam w Rossmanie i babcia wołała za wnuczką "Szantal":) Ludzie mają różne gusta jak widać. happy ja mam ochotę na wszystko:) Zaraz zjem pasztet borowikowy z ogórkiem kiszonym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi , śmieszne są te niektóre imiona. Koczet ma rację, czasami można zrobić komuś niechcący krzywdę. Na mojego starszego mówili Adi, Adek za to na młodszego tylko i wyłącznie Dawid lub Dejwid , tu się nie da niczego wymyślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w sumie nie mam apetytu ale najbardziej mnie ciągnie do nalesników z dżemem i zupek chińskich( to jem rzadko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Koczet ma racje. Trzeba też się zastanowić czy do nazwiska będzie pasowało np Dżesika Kapusta. U mnie w pracy był facet, którego imię w kompozycji z nazwiskiem łamało wszystkim języki. Na fb wam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Widze,ze nie tylko u mnie problem z imionami. Nie sadzilam, ze bedzie to takie trudne, ale podobnie jak wiekszosc z was nie cierpie imion typo Dzesika czy Brajan. Mimo, ze mieszkam za granica w zyciu bym tak dziecka nie nazwala bo z polskim nazwiskiem brzmi to po prostu tragicznie wrrrr. "Szantal" mnie rozwalilo :) Oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje, ale takie wydziwianie jak dla mnie to juz przegiecie. U mnie totalna niezgodnosc z moim narzeczonym. Ja dla dziewczynki chce Natasza lub Anastazja a on Alicja lub Blanka. Z chlopcem tez jest problem bo mi podoba sie Adrian lub Kamil a jemu Filip lub Piotr. Tak wiec totalna niezgodnosc jezeli chodzi o imiona i szczerze mowiac nie wiem jak sie w tej kwestii dogadamy :) Co do zachcianek w sumie chyba nie mam zadnych, ale za to apetyt zdecydowanie wiekszy :) Dzisiaj zaczynam nowy tydzien wiec byl dzien warzenia. Jak narazie 2.2 kg na plusie :) Moja mama uwaza, ze to duzo bo ona nawet z blizniakami nic nie przytyla do 20 tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach moja babcia mówi, że jak będzie chłopiec to żeby go nazwać Ignacy, Gustaw mi akurat podoba się Lucjan, ale w rodzinie jest już Julian i mój mąż mówi, że będzie mu się myliło :) Mój szwagier ma synka Leona Z kolei dla dziewczynki to podobają mi się imiona takie jak Lena, Ludwika, Antonina, Maja. Kiedyś podobało mi się Viktoria, ale już tyle ich jest...Może i ja się dzisiaj dowiem co noszę pod serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki Twoja Babcia ma dobry gust:) O Ignacym już mówiłam. Gustaw, Gucio, no fajnie ale dorosły albo nastoletni Gustaw? No nie wiem. Lucjan:)Do rozważenia. Julian kojarzy mi się z królem Julianem:)Też do rozważenia:) Leon mi się podoba ale Mąż nie chce o nim słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny super ze usg wam wyszło ok:) No i zazdroszcze ze znacie płec. Mi jest co prawda obojętne czy bedzie chłopiec czy dziewczynka ale jestem strasznie ciekawa co tam wemnie siedzi. --- Jesli chodzi o zachcianki to ja ostatnio zjadłam cały słoik ogórków w occie. Ale mnie potem bolał żoładek... Pozatym mam straszną ochote na szpinak. Codziennie jem banany. A wczoraj mnie naszło na pączki. Dzisiaj bede gotowac grochówke- mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wyobrażam sobie mówienia do nastolatka : Gustawie wyłącz ten komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Bo imię czasem fajne może się źle kojarzyc. Koleżanka po serii o wampirach dała na imię Edward. Dla mnie kojarzy się z moim upierdliwym dziadkiem Edkiem, który pod koniec życia dał nam nieźle w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki podoba nam sie wiktoria ale juz są dwie w rodzinie. Podoba nam sie tez imie Aleksandra- zdrobnienie bedzie Ola. Tak miała na imie moja zmarła teściowa. A dla chłopca podoba nam sie Artur, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na mamazone oglądałam 13 tydzień i się wzruszyłam. Przypomniało mi się, że dziecko miewa czkawkę i przypomniało mi się jakie to śmieszne uczucie jak dziecko sobie czka w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny u mnie juz 15 tydzien i brzuszek malutki. Nie widac po mnie ciązy. Tzn rodzina twierdzi ze oni widzą ale jakby ktos niewiedział toby sie nie domyślił. Mam przedewszystkim powiekszone podbrzusze, tak kilka cm pod pępkiem. Kupiłam sobie ciążowe majtki i jest o niebo wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w sprawie imion: Ludwika mi się bardzo spodobało :) Julian - mój synek ma tak na imię i to jak naśladuje Boberka który podkłada głos króla Juliana, wywołuje nieustannie chichoty wśród naszej skromnej rodzinnej publiczności :) Imię popularne ale tylko wśród dziewczynek (Julia) Jeśli chodzi o chłopców, spotkałam zaledwie jednego chłopca oprócz mojego synka o tym imieniu. To samo z moją córką, tylko na odwrót. Imię męskie bardziej popularne niż żeński odpowiednik. Tak się złożyło :) Magda, ja też miałam dziadka Edka :) Ale to był najlepszy dziadek na świecie. No ale dziadek :) I dlatego to imię kojarzyć mi się będzie zawsze tylko z nim i nie mogłabym dać dziecku tak na imię. I wiecie co, od kiedy moja dziewczynka poszła do nowej szkoły, worek z pomysłami na dziwne imiona się po prostu wysypał... Zachodzę w głowę, skąd ludziom biorą się takie fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Julka znałam jednego. Kumpel mojego brata z klasy ale to tak w Twoim wieku chłopak. Małych Julianów faktycznie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×