Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość aguuuuuu
vera super, gratuluje :) no wlasnie taka mam nadzieje, ze teraz to juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera super! Bardzo się cieszę. Dużo chłopców w nadchodzącym marcu się urodzi. Dziewczynki - rodzynki :) Aguuuu pomyślałam to samo co zapach, gdy przeczytałam o lustrze. Skoro już o przesądach mowa, to żeby nie zapeszyć przezornie nic nie napiszę. Ale będę myśleć i czekać na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera- gratulację!! mnie 2 dni z rzędu bolał mnie w nocy brzuch. Miałam dzwonić do lekarza ale wczoraj wypiłam magnez i dużo odpoczywałam i tej nocy nic mnie nie bolało aż się przestraszyłam..:) ja do lekarza idę dopiero 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za gratulacje :) Caly dzien bylam strasznie podekscytowana ta wiadomoscia, ale ciesze sie ze wszystko jest ok no i nie musze sie juz zwracac do brzucha bezosobowo :) Teraz tylko trzeba wybrac imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vera to twoje pierwsze dzidzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Vera ! Fajnie, że nie musisz już mówić do brzuszka bezosobowe i możesz zastanowić się poważnie nad imieniem. Super, jeszcze raz gratuluję. Ja idę w piątek a jesteśmy chyba na podobnym etapie ciąży, więc też mama nadzieję, że się dziecko ujawni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Hapiness - raczej na pewno dziewczynka. Pojutrze się pewnie potwierdzi. Mnie dziś noc minęła spokojnie, ale już oczywiście sobie musiałam poczytać o odklejaniu łożyska i innych takich nieszczęściach :( No nic, do piątku już nic nie wykombinuję, mam nadzieję, że połówkowe wyjdzie książkowo :) Jasieńka, co u Ciebie? Kryśka - przepiękny :) Aż mi się chce do lasu na grzyby jechać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tak pierwsze dzidzi :) Kryska moj narzeczony to taki dziwny egzemplarz i zawsze chcial miec corke.Taka typowa coreczke tatusia. Wczoraj na USG nie pokazal rozczarowania, ale jakos tak czulam ze chyba chcial uslyszec cos innego...Ale po poludniu zaczal juz planowac jaki sport bedzie uprawial nasz syn i na jakie studia w przyszlosci pojdzie :) No i obdzwonil cala rodzine i znajomych dumnie oglaszajac ze bedzie mial syna :) Smiac mi sie chialo wieczorem. Zanim znalismy plec codziennie jak wieczorem rozmawial z brzuszkiem byl taki bardziej nie wiem jak to okreslic rozczulony jakby rozmawial wlasnie z dziewczynka, a wczoraj byla to juz typowa "meska" rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to Ci powiem, że twój narzeczony nie jest taki wyjątkowy :P bo mój mąż też chciałby córkę :D A mnie coś się wydaję, że będzie chłop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, ze mielismy taki uklad, ze jak bedzie dziewczynka to ja wybieram imie, a jak chlopak to on! Wiec teraz mam problem...Mam nadzieje, ze nie wymysli nic dziwacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac Kryska mamy podobne egzemplarze w domu :) A Ty masz jakies preferencje? Powiem Ci, ze jak wczoraj lezalam na tym lozku w szpitalu to najwazniejsze bylo dla mnie zeby wszystkie parametry byly w normie, a plec jakos odeszla na dalszy plan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to do szpitala jeździsz na każde badanie? Nasi Panowie widać są wyjątkowi :) Ja nie mam za specjalnych wymagań, chociaż nie wiem dlaczego ale dziewczynki trochę się obawiam :) Masz rację-wszystko jest nie ważne tylko, żeby było wszystko z dzieckiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcówki:) Jakiś czas temu dołączyłam do Was i jakoś potem nie miałam okazji pisać.Ciągle coś się działo.Teraz od niemal tygodni walczę z chorobą u córki a i u mnie przeziębienie się rozwija.Do tego jeszcze sprawy firmowe doszły. Widzę że już sporo z Was jest po połówkowym mnie to czeka w poniedziałek. Vera ja mam podobny układ z moim m że ja wybieram imię dla córki on dla synka no i raczej synek będzie. Pozdrawiam i obiecuję więcej się udzielać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kwaśna :) My z mężem nie mamy podziału, wybieramy oboje, chociaż z imieniem dla chłopca jakoś nam nie idzie, dla dziewczynki chyba byłoby łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w UK i tutaj jezeli ciaza przebiega prawidlowo sa tylko dwa scany. W 12 i 20 tygodniu, oba w szpitalu. Pozostale wizyty sa w przychodni z polozna, ale sa to generalnie 10 minutowe spotkania na ktorych mierzy cisnienie, sprawdza serduszko dedektorem i w pozniejszych miesiacach mierzy tez brzuch i na tej podstawie okresla czy dziecko prawidlowo rosnie. Jezeli cos ja niepokoi to wtedy wysyla na dodatkowy scan do szpitala. Tak wiec opieka zupelnie inna niz w Polsce. Zadnych badan ginekologicznych cala ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem że mieszkasz w UK, tylko myślałam, że po prostu masz lekarza który przyjmuje w szpitalu i dlatego. To tylko 2 razy masz scan w szpitalu, a tak tylko mierzą bicie serduszka, ciekawa metoda. Ale widać się sprawdza, skoro jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kwasna Mandarynka :) Z tym ukladem to wiesz...jak sie upre to i tak sie nie zgodze :) Zrobie afere, ze w koncu to ja to dziecko nosze, ja bede je rodzic i bede sie meczyc wiec chyba mam cos do powiedzenia ;) Zobaczymy.. narazie intensywnie mysli...Ale masz racje z imieniem dla chlopca od poczatku mielismy wiekszy problem.. Kryska niby metoda sie sprawdza, ale do konca ciazy jeszcze 20 tygodni i jakos tak nie wyobrazam sobie nie miec juz scanu wiec wybiore sie 50 km do polskiego ginekologa tak moze ok 30 tygodnia, zeby podejrzec malucha i chcialabym jednak sprawdzic czy szyjka w porzadku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, U mnie narazie nic nowego - wczoraj wieczorem wróciliśmy z wyjazdu z przedłużonego weekendu (piątek - poniedziałek) i dziś jestem już w pracy. Nadal czekam na wyniki amnio. Wczoraj zaczął się 3 tydzień oczekiwania. W tym tyg lub w przyszłym powinni zadzwonić. USG połówkowe mam ustalone późno, bo na 22tc a dokładnie na 19 listopad dopiero...z tym że płeć będziemy znali po wynikach amnio. Ale bardzo czekam żeby zobaczyć czy moje maleństwo nadal się rusza i czy wszystko z serduszkiem (ja mam wadę serca) i innymi narządami ok. Ruchów jeszcze nie czuję więc nadal żyję w ciągłej niepewności czy z maleństwem wszystko dobrze. Ale samopoczucie ok więc chociaż tym się pocieszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......1.. .dziewczynka......Izabela.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? vera30..................31.......UK.........06.03.14.... ..1............chlopak.......?????......??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
vera moje gratulacje. Ja musze czekac do czwartku na usg. Od samego początku ciąży mam przeczucie ze bedzie chłopiec.Ale jest nam to obojętne, ważne zeby zdrowe było. --- jasienka ja tez mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dzieki :) Ja od poczatku tez czulam ze bedzie chlopak...Potem wszyscy mi mowili ze bedzie dziewczynka bo brzuch nie rosnie mi do przodu tylko bardziej na boki wiec mimo, ze nie wierze w zabobony na chwile zwatpilam, ale jednak pierwsze przeczucie mnie nie mylilo. Kwasna dopisz sie do tabelki :) Jasienka tyle forumowych ciotek trzyma za Twoje dzidzi kciuki, ze po prostu musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wielkie dzięki za kciuki - potrzymajcie jeszcze tydzień, dwa :) My myslimy że będziee chłopczyk, ale najważniejsze w tym momencie żeby było zdrowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę do gina. Glukoza wyszła dobrze, ale reszta wyników się pogorszyła. Mimo brania żelaza, anemia postępuje :( . Nic to, jakoś to przetrwamy. Najwyżej będę jeść samą wątróbkę (brrrr ..) Jak dzisiaj nie dowiem się jaka płeć to chyba z gabinetu nie wyjdę :D Jestem już jedną z ostatnich dziewczyn z góry tabelki, które takowej wiedzy nie posiadają. I tak cichutko Wam zazdroszczę tej wiedzy. Życzę Wam radosnego, pięknego dnia. Do wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×