Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość annnnnnnna123
Hej kobietki. Ja juz po usg. Wszystko jest ok,maluch sie bardzo dobrze rozwija.No i bedziemy mieli chłopca!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......1.. .dziewczynka......Izabela.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? vera30..................31.......UK.........06.03.14.... ..1............chlopak.......?????......??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .chłopiec.???.......??.? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
Lekarz który robił usg powiedział ze dziecko jest duze ale miesci sie w normach.Waży 425 gram. Dzisiaj mam wizyte u swojego ginekologa. --- happieness ja nie mam jak narazie anemii ale z kazdą kolejną morfologią wyniki spadają i juz mam poniżej norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Cześć :) Siedzę jak na szpilkach. Wizytę w gabinecie mam na 12.00. Strasznie już chciałabym być po i wiedzieć, że wszystko jest w porządku. Cieszę się, że u Was pozytywne wieści. Wczoraj mój mąż po raz pierwszy wyczuł ruchy małej, bardzo wzruszająca chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna gratuluje synka!Jednak przeczucie Cie nie mylilo i kobieca jntuicja nie zawiodla...Happiness i Sieja trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.Happiness masz jakies preferencje co do plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
vera dzieki :) Ja zostawiam sobie troche niepewności bo wiadomo ze różne pomyłki sie zdarzają. Choc wyraźnie widac było siusiaka. Najważniejsze ze zdrowe. Czekam na wiadomości od innych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż.. już dwóch chłopców mam w domu, więc miła byłaby odmiana :) Ale jeśli będzie jak w rodzince pl to też przeżyję :) Idę na 18-tą, też nie mogę się doczekać. annnnnnnna123 gratuluję synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Wszystko gra :) Mała ma już prawie 0,5kg i nie dała się zmierzyć. Muszę zbadać poziom hormonów tarczycy, bo od początku ciąży przytyłam tylko o 1 kg. No i czeka mnie badanie krzywej cukrowej, ale to za miesiąc... Fajnie jest zobaczyć maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieja super ze wszystko w porzadku :)Duza ta Twoja corcia :) Happiness w takim razie trzymam kciuki za dziewczynke :) Daj znac jak bedziesz po wizycie...Ja od wczoraj mecze sie z potworna zgaga..Migdaly nie daja rady.W akcie desperacji napam sie coli i jest troche lepiej.Jutro chyba kupie sobie rennie bo sie wykoncze wrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera dziękuję za kciuki. Przydały się :) U mnie prawie pół kg dziewczynka :) Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Dzidziuś zdrowy, mamusia musi brać żelazo. Mi na zgagę na razie pomaga mleko, a właściwie kakao, ale warto brać rennie, po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happiness gratulacje!!!Ale super!Domyslam sie ze jestes przeszczesliwa :) Cora bedzie miala dwoch starszych braci wiec w przyszlosci niezla obstawa :)Ile lat maja Twoi synowie? Same dobre wiadomosci dzis na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
same dobre wiesci dziewczyny, to naprawde super :) widze ze narazie wiekszosc chlopcow sie urodzi;) happiness super ze teaz coreczka, bedzie miala fajnych starszych braci, sama mialam 2 to super sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himallaya
Witam dziewczynki. Podczytuję Was od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam się ujawnić :). Mam 36 lat i jestem chyba najstarszą mamą na tym forum. Niestety jesteśmy po przejściach. Ale w końcu udało się nam szczęśliwie dotrwać do 18 tygodnia. Chociaż po wczorajszym usg to już 20 tydzień :) Maleństwo jest większe niż wynika z OM. Moje szczęście w chwili obecnej waży 300g :)) i będzie chłopcem. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Między nami jest najmniejsza różnica wieku ;) Fajnie,że do nas dołączyłaś. Działamy również na facebooku, więc jeśli będziesz miała do nas ochotę również tam dołączyć, zapraszamy. Może napiszesz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himallaya
Nie mam facebooka. Ale może się zmobilizuję i założę ze względu na Wasza/Naszą grupę :) Nie wiem za bardzo co chciałabyś wiedzieć o mnie. Mieszkam na Śląsku, mam kochanego męża i maleńki cudzik w sobie :) Chodzę do pracy, ale od dłuższego czasu lekarz wysyła mnie na L4, ze względu na wcześniejsze przykre doświadczenia. Dzięki pracy nie zwariowałam do tej pory :)) Ale może od końca listopada pójdę na zwolnienie, bo zacznie się sezon grypowy i niezbyt sprzyjające warunki pogodowe. Na chwilę obecną Wojtuś miewa się nieźle. Rośnie jak na drożdżach, ale jest bardzo dobry dla mamusi, dzięki temu ona czuje się rewelacyjnie. Badania genetyczne plus z krwi wyszły świetnie, więc jestem już spokojniejsza. A badania połówkowe przede mną tj. 8 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!Witaj himallaya!Najwazniejsze ze dzidzia rosnie i jest zdrowa.Ja tez oczekuje synka.Widze ze juz wybraliscie imie :)Bardzo ladne :)Happiness a Ty juz wiesz jak nazwiesz swoja ksiezniczke?U nas caly czas dyskusja trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ chłopcy rozczarowali się co do braku brata ;) Zadecydowali,że będzie Oliwia. Mi się to imię na szczęście podoba, (choć może troszkę oklepane) ale bardzo pasuje do naszego nazwiska :) himallaya część z nas ma właśnie założonego fikcyjnego facebooka. Dzięki temu nie jesteśmy "obrażane" przez anonimowych gości , możemy wstawiać zdjęcia itp. Fajnie,że dobrze się czujesz, jednak każda ciąża inna... ja dopiero zaczęłam niedawno dobrze się czuć a to już 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
Witam nową koleżankę :) Dziewczyny ale super.Same pozytywne wieści. Ja wczoraj byłam u swojego ginekologa i mam masakrycznie niski poziom witaminy D. Musze łykac w tabletkach. Tez męczy mnie zgaga,szczególnie wieczorami. Dowiedziałam sie ze mój gin za 2 tygodnie wyjeżdza na urlop na cały miesiąc! :O Wiec kolejną wizyte bede musiała odbyc u innego lekarza. Polecił mi lekarzy ze swojej kliniki. Powiedział ze spokojnie moge im zaufac wiec pewnie sie na któregos zdecyduje. W sumie to tylko jedna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Witajcie :) (a szczególnie himallaya :) u mnie 21 tydzień, ale na fotce z USG Tośka ma brzuszek jak bębenek - taka jest tłuściutka (pewnie dlatego ja jestem jak patyk, patyk z piłką z przodu). Nigdy nie miałam zgagi, natomiast już ze dwa razy poczułam co to znaczy ucisk na nerw kulszowy i bardzo dziękuję za takie wrażenia.. Zaczynam się zastanawiać, czy nie wrócić do treningów na orbitreku (przy minimalnym obciążeniu). Lekarz nie widział przeciwwskazań, ale jak sobie przypomnę moje lęki z początku ciąży, to dopadają mnie wątpliwości. Z drugiej strony, sukcesywnie tracę kondycję i po porodzie pewnie nie będę mogła się pozbierać. A Wy dziewczyny - ćwiczycie fizycznie? Miłej reszty soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ćwiczę, ale ja przed ciążą też nie za wiele ćwiczyłam. Poprzednią ciążę miałam zagrożoną, więc staram się nie robić nic szokującego dla mojego organizmu. Lekarz pozwolił mi jedynie na spacery i basen. A wykluczył np jazdę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny i nowe przyszłe mamusie :) Chciałam zakomunikować, że w piątek, w 18 tc nasza pociecha na badaniu USG ujawniła się - dołączam do grona mam spodziewających się synów:) Będzie chłopak :) Moje przeczucia mnie nie myliły :))) Wszystko jest w normie, dzidziuś rozwija się dobrze, moje wyniki też w normie tylko żelazo spada i mam brać witaminki. Aktualna waga potomka- 280 g :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy też na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia, fajna sprawa, uczyliśmy się kąpać maluszka, myć uszka, czyścić nosek, buźkę, przydatne informacje i sympatyczna młoda Pani położna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryska Ryska gratulacje!Kolejny chlopak na forum :) Faktycznie w 2014 bedzie chyba przewaga chlopcow. Sieja ja nie cwicze w ogole. Z czystego lenistwa... Mialam plan zeby isc na joge ale tez nic z tego nie wyszlo. Caly czas pracuje wiec jak wracam do domu po poludniu to nie chce mi sie juz nic poza lezeniem na kanapie :) Mozna wiec powiedziec ze uprawiam lezing :) Weekend mialam dosc aktywny. W sobote bylam na Halloween u kumpeli. A wczoraj na drugich urodzinach u bratanka mojego narzeczonego. Dzis jestem w pracy i przysypiam. Obudzila mnie dzis o 6 rano taka wichura, ze wszystko fruwalo po ogrodzie. Masakra.Balam sie, ze mi okna powylatuja. Milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie dziś pięknie i słonecznie:) Gratuluję synka Ryśka:) Ja dziś wieczorem mam połówkowe.Zobaczymy czy synuś się potwierdzi:) Spadły mi troszkę hemoglobina i hamatokryt więc zapewne przepisze mi jakieś żelazo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×