Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość koczet
annnnnna123, tak, jestem z Warszawy. Nawet możesz sobie dokładnie sprawdzić, bo w linku, który podałam do mojego mieszkanka na sprzedaż :) Co do macania brzucha - właśnie wróciłam ze swojej firmy i już mnie wszyscy wymacali :) dziwne to było, ale nie przejmuję się, bo to było serdeczne i pytali o pozwolenie. U mnie już mega widać, spodnie w zasadzie tylko ciążowe. Annnnna123, jeśli wybierasz się na zakupy do Warszawy, to polecam sklep z używaną odzieżą ciążową na Bemowie. Ja wybieram się tam jutro, wygląda, że się obkupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczet - a w którym tc jesteś? Bo zastanawiam sie kiedy mnie przyjdzie kupować ciuchy ciążowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
W 11.! I to na początku! Nikt mi nie wierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
koczet może za to później Twój brzuszek zwolni tempo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
jasieńka chyba nie można się na nikim wzorować jeżeli o brzuszek chodzi, jak tak czytam to niektóre piszą,że w 5-6 msc coś dopiero sie pokazało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachkwiatów dziwne że sama już sobie zadajesz pytania, cytuję ;) "gość Zapach kwiatów kawy - dlaczego chowasz się za nikiem gość? Każdy wie, że to ty? (kłótnia z agan)" anulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a to ciekawe że w 11tc już masz ogromny brzuchol - może jednak bliźniaki :P Macie rację, nie jestem w stanie przewidzieć jak i kiedy będzie mi rosnął brzuchol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem narazie na etapie kawalerki koczet:) Byłam dziś u kosmetyczki i w końcu jestm ogarnięta:) Ale ale zanim doczytam muszę szybko zapytać. Koczet powiedz mi do tej sofy Bedinge fajne masz te wałki po bokach. Kupiłaś je w Ikeii? Jeśli tak to jak się nazwyają? W ogóle genialnie zaaranżowałaś tego bedinge. My właśnie musimy wymienić naszego Ektorpa na coś rozkładanego i mnie zainspirowałaś. Dobra doczytuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach hahaha jaką ściemę wali, że niby ta pseudointelektualna dyskusja to nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz nam się wszystkim dostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś wkurzająca. Despotyczna, zimna i chamska. Kojarzysz się ze starą panną uczącą chemii, z kokiem, szarą spudnicą do kostek i wskaźnikiem w ręce do lania tych, którzy mają odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
weźcie nie zaczynajcie kolejnych kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
koczet dzieki za rade odnośnie sklepu. U mnie jest ten problem ze brzuch wystaje leciutko, wiec na typowo ciążowe spodnie to chyba zawczesnie ale w zwykłe spodnie sie nie mieszcze. Ja mierzyłam zwykłe dzinsy tylko wiekszy rozmiar to brzuch sie miesci ale spodnie wisiały na tyłu i udach wiec wyglądałam głupio. Musze pomierzyc. Kiedys któras pisała ze zakładała na początku ciąży ciążowe spodnie ale podwijała ten pas. Musze pokombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Ej dziewczyny jak będziecie sobie tak docinać to i ja poszukam innego forum... Ja jestem 13 t.c. i nie dostałam brzuszka tylko tak jakby przytyłam na brzuchu ale to nie wygląda jak ciąża tylko jak gruby brzuch :/ W spodnie co prawda jeszcze się mieszczę, bo są z dodatkiem elastanu. Chyba jednak będzie tym razem brzuch opona a nie piłeczka. Może faktycznie będzie dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
elzunka ja tez jestem w 13 tc. Za 2 dni zacznę 14. Mi brzuch troszke wystaje ale mam takie dziwne wrażenie ze mi sie biodra poszerzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Synek dziś o 3 w nocy wparował do naszego pokoju po swoje zabawki. Nie wiem co mu do głowy przyszło, pewnie sam nie pamięta, że u nas był. Obudziłam się od tego i od razu musiałam iść do toalety i sprawdzić czy szynek spowrotem trafił do łóżka (od jakiegoś czasu sypia w pokoju szwagierki, która na codzień mieszka w mieście). Kiedy wróciłam położyłam się na boku ale tak bardziej na brzuchu tylko z podkurczoną nogą żeby nie naciskać brzucha i wydawało mi się że dzidziuś się rusza. I teraz mam dylemat bo nie wiem czy to mi się śniło czy było tak naprawdę ale przekręciłam się na plecy i kiedy położyłam rękę na brzuchu to coś w środku zaczęło wariować aż do bólu. Czułam też takie jakby uciskanie na jelito grube ten ostatni odcinek. Zastanawia mnie ta cała sytuacja... Może ja faktycznie najpierw coś poczułam ale reszta to już był sen skoro zaczęłam o tym podświadomie myśleć. Gdyby to była prawda to aż strach, bo to było takie dziwne jakieś... Zbyt intensywne jak na koniec 3 miesiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżunia i krzyż na drogę jak to mówią u was na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
No powiem Wam, że dziwi mnie dlaczego ktoś ma potrzebę "walki" na forum z kimś kogo nie polubił. Nie lepiej olać? :) Zapach, te wałki są z ikei, jak wrócę do domu to sprawdzę nazwę. Annnnnna123, można kupić też takie spodnie z elastycznymi wstawkami w pasie, to się jakoś nazywa tylko zapomniałam jak. One się rozciągają, ale nie mają takiego typowego panela na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj gosciu naucz sie pisac bez bledow madralo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię spać na brzuchu, ale ostatnio śpię tak jak mówisz - z podkurczoną nogą żeby brzuch odciążyć bo już mi uciska. Trzeba będzie się całkiem na boku lub na plecach przyuczyć spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny ja dzisiaj ze 4 razy poczułam jakbym miała rybke w brzuchu albo takie bąbelki. Tez mi sie wydaje ze to jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja po pracy pojechałam po kurtkę. Reklamują te wiatrówki po 59 zł bo pomyslałam, że za miesiąc w moją nie wejde. Ale już wykupili. Podobno o 9 już nie było. A gości olejmy, ja niepotrzebnie wczoraj odpowiedziałam na zaczepkę. Lepiej ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A najlepiej jak gość gościa poucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Nie napisałam, że do Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunka ja ostatnio lezalam na lezaku i sie opalalam i chyba tez poczulam lekkie ruchy... takie laskotanie. Za 3 dni koncze 14 tydzien. W tamtej ciazy tez szybko czulam a w 20 tyg juz tak konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przez takie klotnie naprawde odechciewa sie czytania i komentowania tego forum... tez juz 2 razy myslalam zeby poszukac innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×