Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość koczet
Podobno kobiety nie tyją, tylko zwiększają erotyczną powierzchnię użytkową ;) Patija, to współczuję,Chociaż podejrzewam, że Twój mężczyzna nie narzeka? ;) Ja miałam średnie i teraz mam pełniejsze, ale nie jakoś dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
hahaha koczet padłam :D Podobno kobiety nie tyją, tylko zwiększają erotyczną powierzchnię użytkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he..;) też jestem tego zdania..;) Mój mąż jest bardzo zadowolony z moich kształtów a ja nie koniecznie ale po porodzie będę mieć okazję wziąsć się za siebie a maluszek może mi w tym pomóc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tą powierzchnią użytkową :D Moje cycki jakoś specjalnie nie urosły (w sensie o rozmiar czy dwa), ale chyba trochę zwiększyły swoją objęctość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtej ciazy przytylam 14 kg piersi pod koniec z D powiekszyly sie na F :O a po ok 1,5mies od porodu zaczelam intensywnie cwiczyc z Chodakowska, Mel B, do tego steper, rowerek i szybkie spacerki wozkiem. Po 3 miesiacach od porodu bylo -16 :) wiec spadlam dodatkowe 2kg a z piersi zrobilo sie C. A pozniej jakos sobie olalam cwiczenia i zaczelam jesc wiecej i chyba to sprawilo ze zaszlam w ciaze tak nagle. Bo wczesniej tyle czasu nic. Teraz jakies 3 kg na plusie a piersi takie pelne D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Na F??? Ja mam B, hehe jakby do C doszło byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Creamyful - chyba będziesz musiała niedługo wyciągnąć kolczyk ;) Ja schudłam, ważę teraz 52,5 (przed ciążą jakieś 54). Mam tatuaż nad lewym biodrem, zastanawiam się co z niego zostanie po ciąży. Zrobiłam go dziesięć lat temu, a miał być na dwa - trzy lata. W salonie przekonywano mnie, że tusz jest wpuszczany płytko pod warstwę naskórka i się po latach po prostu "wytrze". Teraz już wiem, że to miejsce nie było rozsądnie wybrane (zarówno salon, jak i powierzchnia do tatuowania..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patija23 - nic tylko wyrazy współczucia. Dobrze że ciąża to czas oszczędzania się i nie biegasz za dużo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak biegałam to miałam specjalny stanik i nie było źle..:) ale odczuwa się ten biust najbardziej kręgosłup cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta moja głowa okazało się, że te usg genetyczne to usg prenetalne i nie dzisiaj ale w piątek i w dodatku płatne, a miało być za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koczet, bardzo, bardzo dziękuję za maila i namiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
A niżej wklejam mój brzuch (bo na początku bierze za spam) Jak dla mnie jest ogromny jak na pierwszy dzień 10.t.c... Co myślicie? :) zawsze był płaściutki... http://zapodaj.net/94e9531bc6e48.jpg.html Patija, chciałabym na trochę mieć taki problem ;) Vikiable, ja też jestem zakręcona. A idziesz na to płatne? Masz wskazania, żeby je robić, czy tak po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikiable - a czym się różni USG prenatalne od genetycznego? Sorki, ale słabo znam się na rodzajach USG - jakby ktoś mi rozjaśnił byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczet- fajny masz brzuszek. Ale może ty odczuwasz że jest większy...:) Mogę ci trochę dać swojego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo koczet dosc pokazny brzuszek :) sliczny sieja wedrowna w tamtej ciazy nosilam do 8msc az mi zaczal pepek wychodzic na wierz i kolczyk przeszkadzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet wow :) Super brzuszek :)Faktycznie spory jak na 10 tydzien :) Tak jak jasienka tez jestem zielona jezeli chodzi o rodzaje USG i chetnie poczytam kogos madrego w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju ale macie fajowe brzuchy;d;d;d;dd; tulam je hhahahhahhah,wiecie co troche mnie uspokoilyscie bo ja mam taki sam i kazdy mwoi mneij jedz bo pewnie ze przezarlas bo ja to 2w 3 miesiecu nie mialam nic....kurde ten chinski kalenadrz sie sprawdza..ja liczylam nadziewczynke strzelalam przed owulacja..;) zobaczymy jak to bedzie..bo jak poklikalam kalenadarze to na zmiane mi pokazywaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zacaly czas wyjscz wrazenia jak mnie potraktowali w pracy..najpier tekst no widze ze chcesz sie zwolnic co? pospratals biurko..i mowi to slucham mwoei jestem w ciazy, ona skoro nie zygalads przez 3 mc to nic ci nie ejst teraz bedzie lepiej teraz..to co kiedy wracasz we wrzesniu, mowie ze nie wiem co lekarz postawi, aha to pracuj w domu moze..na koncu mnie puscili i sie zapytali czy moglabym do konca sierpnai pracowac za darmo w domu..masakra i to jedna z wiekszych firm w polsce..narawde nie myslaam ze potraktuja mnie jak debila az tak;/ starsznie duzo nerow mnei to ksoztowalo godzine musislam sie tluamczyc co jem jaki lekarz itp/ nigdy tam nie wrce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka - to straszne jak firmy traktują ludzi, ale to niestety bardzo częste :( U mnie w firmie jeszcze nie wiedzą, ale ja narazie dobrze się czuję i tak bym chciała narazie pracować. Czekam na USG i wtedy powiem szefowej, bo w sumie nie wiem co się może zadziać w każdej chwili i żeby była przygotowana że potrzebne będzie kiedyś zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ta plec ciekawi no...moze juz w 13 tyfg bedzie cos widac:) ja od zawsze mowie klarka wiec juz sie przyzywczailam..ale nie ma sie co nastawiac;) odpoczywam sobie i dobrze mi z tym heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tydzien malusi...ja kupilam sbie te spodnie w h&m co mam na sobie sa na lekkiej gumce..bo moje jeansy sciskaly i brzuch ze boki wychodzily i nie moglam juz oddychac u mnie zaogragla sie brzuch tak od dolu nie wiem jak naloze sukienke to widac to w spodniach nie.. w pracy zobaczyli odrazu u mnei brzuch w sukince ...w spodniach az tak nie widac choc dla mnie mam juz beben i moj maz bedzie sie nabijall ...pwoiedzial ze koniec z ciastakmi po jego powrocie od dlugieglo wekendu zre ciasta albo lody...a dziewczyny jak to u was z seksem ..nie wiem pytalyscie sie lekrza..normalnie sie kochccie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka o ile nie ma plamien , albo plamien po stosunku, bolu podczas seksu lub po, i jezeli nie mamy skroconej szyjki i rozwarcia to mozna :) co do tych dwoch ostatnich to lekarz ocenia. Ja cala tamta ciaz bez problemu tylko kolo 8msc jakos nie mialam ochoty wogole i czulam sie taka brzydka i gruba. A na ostatnie tyg przed terminem to az wskazane :) ja w tamtej ciazy rodzilam tydzien po terminie wiec w okolicach terminu to juz wariacji dostawalam. Biegalam po schodach, jezdzilismy po jakis wykopach i gorkach. Seks nawet juz przyjemnosci nie sprawial ale i tak rano i wieczorem. Wszystko robilismy zeby przyspieszyc :) ponoc dzieki spermie moga szybciej wody odejsc i szyjka sie rozwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×