Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lknkjbhvhgchfch

wzielam tabletki poronne w 7tc

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie czy to chwilowa znajomość internetowa czy wieloletnia kazdy z nas moze mieć taki problem. Z osobą którą byłam to trwało 2 lata i było super miły kochający wspaniały ale jak nie było problemów jak się pojawiły to zamiast słowa kocham cię to usłyszałam s********j nie chce mieć z tym nic wspólnego o innych incydentach nie wspomne więc nie osądzajcie tak łatwo innych...A co do tabletek to wydatek ok 400-500zł tylko jest problem mnóstwo oszustów i nie jest łatwo kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 450 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić można ale 90% to ściema podróby i inne dziadostwa wysyłają w luzem w woreczkach witC albo coś co nie wiadomo czym jest ....są też na nawet chińskie podróby...zdjęcia oryginalnych tabletek które sprzedawcy zamieszczają w swoich ogłoszeniach nie mają zazwyczaj nic wspólnego z tym co się znajdzie w przesyłce. Dlatego warto się zapoznać z tym jak wygladają oryginalne tabletki aby potem w razie czego po sprawdzeniu zawartości przesyłki po prostu jej nie odebrać wtedy przynajmniej nie tarci się pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na kobietę podpisującą się ogłoszeniach Basia lub Barbara tel: 663*652*342 ma bardzo dużo ogłoszeń wysyła chińskie niebezpieczne podróbki leków. Foty na swoich ofertach są ściagnięte z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uszkodziłaś to dziecko :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest sprzed 2 lat :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o topic puszczalskich tepych szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się cnotka nie wydymka. Zobaczysz żałosna szmatko jak ty będziesz tu skamlec o pomoc bo cię ktoś wydyma na wiejskiej dyskotece albo pod płotem na wiosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18.19 zalosna szmata to ty zdziro jestes.Porzadne dziewczyny nie chodza na dyskoteki,zeby nie zlapac syfa od takich dyskotekowych zer.Dziwka zawsze bedzie d*****.Ile fiutow mialas sciero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do odsprzedania 2 zestawy z Women on Web 8+1. Nie jestem handlarzem, zamówiłam dla siebie ale wykonałam zabieg na słowacji. Proszę o kontakt mailowy, może jakiejś Pani się przyda. Zapłacilam 80euro. Sprzedam za 250zł jeden zestaw. Mam oryginale koperty w których przyszły. tabletkioryginalne@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"matka hitlera też chciała aborcji ale w ostatnim momencie się rozmysliła.." Po pierwsze matka hitlera go bardzo kochała i rozpieszczała. Po drugie nie wiń jednego świra za całą drugą wojne światową. Tam hitlerami były całe masy ludzkie. Po trzecie jak to sie ma do tematu autorki. Nie p*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam oryginalny zestaw indyjski Mifepristone plus Misoprostol. Pomogę, doradzę. magdakwiatek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka moze sobie bahora robic jak nie ma kasy, ale ty juz nie? To tez jej powiedz, ze ma usunac swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGadzam sie uwaga na oszustow , ktorzy wysylaja chinszczyzne mozna po nich trafic do szpitala www.wszystko-o-aborcji.pl ich moge polecic fachowa pomoc i wysylaja oryginaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak. Moja kolezanka pare lat temu zamowila z forum badz z postow tabletki poronne, zapłacila okolo 300 zł przyszły jej jakieś chińskiego pochodzenia, nie wiadomo skąd , zażyła ... niestety wylądowala w szpitalu. Ja też zamowiłam kiedyś z www.wszystko-o-aborcji.pl jak ty Katarzyno i przyszedł mi oryginalny cytotec - czyli to co powinno być. Też ich polecam www.wszystko-o-aborcji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna Doula 7 dni w tygodniu 24h na dobę Możesz zadzwonić o każdej porze Nie masz wsparcia bliskich? Chętnie Ci pomogę 697 843 769 doula24h@gmail.com tylko 200zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalna Doula 7 dni w tygodniu 24h na dobę Możesz zadzwonić o każdej porze Nie masz wsparcia bliskich? Chętnie Ci pomogę 697 843 769 doula24h@gmail.com tylko 200zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw a-akare od wow. Oddam pilne Ostrava.ciocia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak się to wszystko skończyło i autorki.szkoda że się już nie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało w 9 tygodni ciąży. Nie musiałam jechać zagranicę. Zamówiłam tutaj http://poronne.pl Mogę polecić tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa2323
Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Moge wyslac z mozliwoscia sprawdzenia zawartości przy odbiorze.. Karolina 797650965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, jestem w posiadaniu zestawu akare 8+1 oryginalnie zapakowany, nie naruszony. Nie ukrywam, że zależy mi na szybkiej bezproblemowej wymianie bez żadnych oszczerstw. Ankaskakanka33@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam orginalne opakowanie Arthrotec osobiscie zakupione przeze mnie w aptece. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wsystkim skuteczne. Odbior osobisty, lub wysylka z mozliwoscia sprawdzenia zawartosci. Karolina 797-650-965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
577 405 474 uczciwa !!!! kupiłam i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arthrotec_cytotec
BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !!! Wsparcie w trakcie kuracji !!! Oferujemy Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) KONTAKT: ☎ 577_405_474 uczciwa Wysylamy natychmiastowo po zamowieniu pocztą polską Sprawdzenie zawartoćci przed zaplata jest mozliwe wylcznie przez poczte polska. zamowienia zlozone do godziny 13tej wysylamy jeszcze tego samego dnia i przesylka dociera na miejsce w dniu nastepnym. Jeśli zalezy Ci na dyskrecji to przesyleka moze byc dostarczona na dowolny urzad pocztowy zamiast do domu (nikt z domownik—w nie wie ze cos zamawiasz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×