Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaszczuta córka

Jak postepowac z toksyczna matka?

Polecane posty

Gość Zaszczuta córka

Moje relacje z mama nigdy nie byly latwe. Z jednej strony jest bardzo ch*jna gdy wraca z zagranicy ale z drugiej strony jest jak emocjonalny wampir ktory chce dyrygowac mna i moim życiem. Teraz wymyslila sobie ze wszyscy mamy zaangazowac sie w szukanie faceta dla niej. CHcialabym uwolnic sie od niej ale ciagle neka mnie telefonami i ciaglymi pretensjami. Teraz wrocila do Polski i juz mam dosc. Mojego syna traktuje jak swojego i ciagle chce go zabierac do siebie czuje sie samotna ale nie rozumie że moje dziecko ma swoj dom i rodziców. Poradzcie co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczuta córka
Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze wyjscie: Nauczyc sie odmawiac. To najprostszy a zarazem najtrudniejszy sposob na ludzi, ktorzy zatruwaja Ci zycie. NIE i koniec..zadnych tlumaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes na jej utrzymaniu, w jej mieszkaniu ? jaka ma władze nad Toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazy współczucia :( asertywnym trzeba być a zapewne wpędza Cię w poczucie winy jak jej odmawiasz... musisz być silna i myśleć o sobie a nie o matce, która nie ma swojego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesteś od niej w jakimś stopniu zależna?placi ci rachunki?mieszkasz w jej mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczuta córka
Byłam dziś u psychiatry bo mam nawrót depresji. Nie wiem czy leki sa w stanie uleczyć moja duszę.... czy pomogą normalnie funkcjonować. Chciałabym żyć normalnie ale coś mi nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cos tylko matka, to przez nia cierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabastyan
Boisz się że twoje dziecko woli babcię a nie ciebie, przyznaj się? Babcia ma kasę, nie wymaga.....oj chyba rozumiem ale niewiele tu można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczuta córka
O synka sie nie martwie, mimo iż ma kilka lat nie ma juz ochoty tam jeździć. Żle sie tam czuje, ona próbuje go przekupiać ale on woli rodziców i to ja doprowadza do szału. Ostatnio powiedziala mi że mam tak robić żeby synek kochal mnie, ją a dopiero na którymś miejscu tatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczuta córka
Jutro jade do rodzinnego miasta bo mam do zalatwienia sprawe. Boje sie ze spotkam matke i babcie na ulicy. Boje sie ze narobia mi wstydu. Na sama myśl ze moge je spotkać paraliżuje mnie strach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×