Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Armaid

czy to normalne w moim wieku?

Polecane posty

wiem że tego trochę dużo prosze o uzasadnioną odpowiedź może trochę głupie pytanie ale zaczynam mieć z tego powodu kompleksy a więc w tym pytaniu http://zapytaj.onet.pl/Category/008,010/2,24982277,Jak_namowic_rodzicow_na_zmiane_tapety_w_pokoju.html (możecie odpowiedzieć żeby nabić punktów a poza tym i tak daje później jana) pytałam się jak namówić rodziców na nową tapete w pokoju. od początku mam dziecinną tapetę w pokoju: zółtą ze świecącymi w ciemnościach serduszkami a na dodatek w niektórych miejscach pobrudzoną od kredek nawet herbaty itp.. sufit też mam brudny bo są na nim wymalowane własnoręcznie kilka gwiazdek plakatówkami oraz porozkwaszane owady (widać dobrze z bliska) mniejsza o fakt bo to nie ja tą tapete wymyślałam. przeżyłabym że jest dziecinna ale ona jest też brudna! nic dziwnego bo ostatnio była zmieniana 8-9lat temu (kiedy byłam mała). teraz idę do liceum. namawiam rodziców już rok na przetapetowanie i nic. obiecali ze po egzaminach w majowy weekend. tylko że cisza do teraz! nadal mam tą starą tapete (dosłownie starą). byłam u wielu znajomych i tylko ja tak mam. koleżanka która malowała 3 lata wcześniej pokój to maluje teraz w wakacje znowu!, moich 2 kolegów też mają czyste ściany i sufity (co prawda bez tapety ale są czyste). inna koleżanka też niedawno miała robione a teraz ma już robioną fototapetę nawet jej młodszy brat! pomimo że moich rodziców stać na tapete bo biedni nie są (ale strasznie zapracowani) to odkładają to. ja rozumiem że rodzice są zapracowani ale bez przesady! żeby dziecku nawet nie wytapetować pokoju! powiedzieli że mają być dobre wyniki z nauki. no to mam średnią powyżej 5.0 to przyczepili się że jeden przedmiot na egzaminie mi nie poszedł ja ide do liceum, chciałabym jeszcze w wakacje pozapraszać znajomych ale się wstydzę własnego pokoju i mam z tego powodu kompleksy czy to jest nienormalne że w tym wieku mam takie "coś" w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×