Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

notariusz - co robi

Polecane posty

Gość gość
Notariusz zajmuje się wieloma sprawami, przepisywanie mieszkań, zabezpieczanie umów pomiędzy dwoma stronami, darowizny itd. Ja niedawno byłam u http://notariuszstargard.pl/ ponieważ kupowałam mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele informacji na temat czynnosci notarialnych znajdziesz tutaj www.notariusz-balas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
notariusz miedzy innymi sporzadza akty notarialne, sporzadza poswiadczenia i protokoly , odpisy dokumentów. WIęcej informacji na ten temat znajdziesz na www.notariuszchwialkowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernika2
Tutaj http://www.notariusz.bielsko.pl/uslugi/ masz wykaz usług świadczonych przez notariusza. Generalnie to zajmuje się on poświadczaniem przeniesienia własności nieruchomości, sporządzeniem odpisów, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakres usług notariusza jest dość szeroki, zajmuje się też m.in. umowami spółek i umowami przy sprzedaży nieruchomości Możecie sprawdzić na stronie mojego notariusza http://www.kancelariarejenta.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notariusz zajmuje się m.in sporządzaniem różnego rodzaju akt. Na stronie internetowej masz rozpisaną zazwyczaj całą ofertę. Ja korzystałam z usług www.notariuszantkowiakirena.pl, tam wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam znajomy polecił tę kancelarię www.notariusz-zabrze.com, jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, a jeśli chodzi o zakres czynności dokonywanych przez notariusza to możesz sobie zobaczyć na ich stronie, mają wszystko dobrze wypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś zainteresowana dzialanością notariusza to polecam kancelarię www.notariuszpuczylowski.pl . Na stronie jest dostępny pełny zakres jego usług, wiec twoje wątpliwości mogą zostać rozwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No notariusz przydaje się do kilku spraw. Szkoda że niektórzy nadal nie zdają sobie sprawy że mogą dzięki niemu zaoszczędzić sobie tej nieprzyjemnej sądowej atmosfery. Ja u notariusza a konkretnie u www.notariuszursynow.waw.pl miałam przeprowadzaną sprawę podziału majątku z byłem mężem. Natomiast moja siostra przy sprzedaży mieszkania załatwiała akt notarialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam notariusza z www. notariuszursynow.waw.pl, nader rzetelny a kontakt bardzo przyjemny, miło wspominam współpracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
notariusz wykonuje wiele rzeczy. Musi być obecny przy podpisywaniu umowy o sprzedaży mieszkania czy innej nieruchomości, przy podpisywaniu spadku i przy innych rzeczach. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej kancelarii notarialnej to polecam wam www.danutatrusz.notariusz.pl z Opola. Korzystałam z usług tej kancelarii już nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto rozejrzeć się za sprawdzoną kancelarią notarialną, której można zaufać. Jeżeli takiej poszukujecie to polecam wam zgłosić się do www.notariuszchwialkowski.pl Kancelaria ta znajduje się w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notariusz jest niezywkle przydatny, jesli chcesz sprzedać dom lub mieszkanie. Już miałam przyjemność korzystać z pomocy świetnego notariusza, pana Górskiego http://www.notariusznawoli.com/ - uczciwy, zna się na rzeczy. Współpraca przyjemna, a koszty wcale nie są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliopa

Musiałam skorzystać z usług doświadczonego notariusza, a koleżanka poleciła mi notariusz Cejrowską z Tczewa. Doskonały wybór. Szybka, skuteczna pomoc. Duże zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiana

Miałam przyjemność skorzystania z pomocy notariusz Cejrowskiej z Tczewa. Niezwykle dokładna i profesjonalna. Szybko otrzymałam niezbędną pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×