Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaMi85

Wibrator we dwoje

Polecane posty

Gość gośćn
Dołącze się do tematu ja z żona próbujemy wprowadzić do sypialni dildo ale jakoś kiepsko . Ostatnim razem kupiłem Miała to być niespodzianka , zaczęliśmy się pieścić Po jakimś czasie wszedłem w nią swoim po jakimś czasie się wysunąłem do minetki i tak z partyzanta wsunol jej nie mówiąc była tak miłe zaskoczona . A następnym razem powiedziała ze jestem zboczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z żoną strapon i lubi go zakładać i mnie nim posuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlizak
Część kochane kobietki ,opowiem wam nasza chistorije . Ja potajemnie kupiłem dildo żonie nie mówiąc jej o ni. Pewnego razu zaplanowałem jej niespodziankę w luzku ugrzalem go pod gorąca woda w łazience przemycilem do sypialni izchowalem w zasięgu ręki . Była gra wstępna wylizalem jej tak cipke że była taka wilgotna poczym weszlem w nią swoim penem troszkę ja rozciagnolem i znów zaczolem lizac i dyskretnie wyjolem dild był jeszcze dobrze cieplutki i zacząłem ją nim masować najpierw delikatnie po wargach i po chwili zacząłem jej wpychać w cipke . Było jej tak miło że nawet nie protestowała oczywiście pokazałem jej za jakoś chwilę . A skończyło się moim panem i dildo jednocześnie w jej cipce . Próbujcie kochane tych przyjemności bo jak będziecie starsze to będzie za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiek
Ja miałam kilka zabawek zanim się poznaliśmy... Nigdy tego przed nim nie ukrywałam, bawiliśmy się z ich pomocą. Później dokupiliśmy dildo, które on zakłada i uprawiamy sex na dwie dziurki. Odlot. Polecam, ale do tego musicie być ze sobą szczerzy. Jeśli nie potraficie rozmawiać na "TE" tematy to żadna zabawka wam nie pomoże, a co najwyżej wpędzi w zakłopotanie. Do wspólnych zqbaw trzeba dorosnąć, ja swojego męża poznałam przed 30- tką teraz mam 37 lat i dopiero wiem co to jest sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×