Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy warto wierzyć w "tę jedyną"?

Polecane posty

Zadaję to pytanie, bo chyba znalazłem idealną kandydatkę na "tę jedyną". Niemal ideał. Śliczna, ciepła, delikatna. Z taką nawet mógłbym się zdecydować na tzm "białe małżeństwo". Jednak jest problem. Problemem jest to, że wymagałoby to sporo wyrzeczeń ode mnie i sporo wysiłku. Nawet zastanawiam się, że możliwe są dwie opcje: To albo przeznaczenie, wola Boża odnośnie naszego szczęścia. Druga opcja jest taka, że może szatan ją podesłał, abym zostawił pożyteczne zajęcie, i starając się o nią, wpadł w tarapaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że warto. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe Ausf.. VIb
pożyteczne zajęcie? walenia konika? czy co? :P co olewasz starając się o nią ? zakon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym obstawiała, że to Bóg ci ją podstawił, ale pewna być nie mogę wszak szatan też cwany jest...a co masz na myśli mówiąc, że wymagałoby to od ciebie wysiłku i wyrzeczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronikełe Ausf.. VIb chodzi o wypełnianie swoich obowiązków związanych z drzemiącym we mnie potencjałem i szeroko pojęte zgłębianie prawdy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzeczeń w tym sensie, że musiałbym poprzestawiać swoje życie, być może się przenieść. Poza tym ona to inny typ antropologiczny niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% Szatan już niedługo zstapi na Ziemię ze swoimi demonami i pochłonie cały ten zepsuty rodzaj . Szatan Ci podstawił kobietę może to Lilith ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sytuacja. Śniła mi się zanim spotkałem ją naprawdę. Dlatego zadaję pytanie odnośnie Boga i szatana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Bóg czy Szatan mieli by na celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg nasze szczęście, a szatana chciałby odwieść mnie od moich powinności, abym zmarnował swój wysiłek i wpakował się w tarapaty. Jakby np jej rodzice mnie nie polubili etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz że Szatanowi zalezy akurat na tym czy Ty będziesz miał w życiu szczęście ? Boga czy Szatana raczej mało interesujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast nie trollu nie warto wierzyć w tą jedyną. Jesteś żałosnym tworem swojej wyobraźni.A skąd to wiem? Bo żaden szanujący się filozof zgłębiający swą wiedzę nie pisał by o tym na kafeterii. Ciesze się, że w końcu Cię przejrzałam kafeteriuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz takie wątpliwości, to znaczy, że nie jesteś dla niej - zostaw ją znajdzie się ktoś odpowiedniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie? I skąd pomysł, że jestem filozofem? Widać dość płytko u ciebie zarówno z logiką, jak i wyobraźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że wkurzają mnie już te twoje filozoficzne rozmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny temat , Bóg , Szatan co oni maja do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O:O nie, nie wiem ale ciebie to nie powinno obchodzic, nie zycze sobie aby ciebie to obchodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wspomniałem. Zarówno Bóg, jak i szatan ingerją w ludzkie życie. Ponadto ona mi się śniła, tego dnia, jak spotkałem ją naprawdę, a to dość dziwne. Poza tym nastąpił wtedy pewien zbieg faktów, który nie mógł być przypadkiem. Dziwne poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie ma się o co kłócić ja chetnie pogadam o tej zależnosci poznania kogos i jaką rolę spełniają tu Bóg z Szatanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od razu widzisz w tym działanie sił nadprzyrodzonych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze wiesz co ja myślę, że ty jesteś niewspółmierny... zapisz się do jakiejś sekty albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież już ktoś mądry odpowiedział Ci na to pytanie, czytaj ze zrozumieniem matole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tu sie pytasz a co nie wiesz co robic ? Oblej ją wodą świeconą , poddaj egzorcyzmom i bierz potem jak swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananas20
moim zdaniem powinieneś łapać chwilę i umówić się z nią natychmiast na randkę. Pomykaj w kapciochach do niej i to już! zachowujesz się tak jakbyś nie pomyślał o tym, że ona BYĆ MOŻE wyjdzie jutro z psem. A co jeśli pies będzie na nią czekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×