Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawasowa

!!!!Plamienie implantacyjne + bole podbrzusza + bolesne piersi

Polecane posty

Gość Ciekawasowa

Bardzo prosze o jakas rade, wczoraj w nocy strasznie bolal mnie brzuch, jak na okres, tylko o wiele mocniej. Juz od tygodnia mam wrazenie ze zaraz ze mnie ''poleci'' nie znam swoich cykli (mam baaardzo nieregularne miesiaczki) dzis zauwazylam rozowe plamienie, jakby krew zmieszana z biala wydzielina. Stosunek odbyl sie rowno 7 dni temu. Czy to mozliwe ze jest to plamienie implantacyjne?Czy brzuch moze tak przy nim bolec? B.prosze o jakies opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna dobra rada w tej sytuacji: nie nakręcaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Ja chce wiedziec czy przy plamieniu implantacyjnym (ktore jest b.mozliwe) towarzyszy bol podbrzusza podobny do miesiaczkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo możliwe,że to plamienie implantacyjne. kiedy skończy się plamienie 2-3 dni po możesz zrobić test,ale najlepiej zrobić bete. Tak ból podbrzusza jest normalny przy plamieniu implantacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Bardzo dziekuje za odpowiedz..Na bete ide jutro, juz wczesniej dostalam skierowanie, (mieszkam zagranica i skierowanie jest potrzebne do tego typu badania) Pewnie nic nie wykryje, bo to dopiero 7 dni po stosunku. Test dzis rano 10mlU - negatywny (mimo lekko zabarwionego cienia drugiej kreski). Bol w nocy mnie wykanczal, byl straszny. Ciekawe czy to jest wlasnie te plamienie implantacyjne. W zeszla sobote lekarz na usg stwierdzil ze widzi u mnie okres dopiero za pare tygodni :/ nie wiem, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam,zle zrozumiałam co napisałaś :) to dobrze,że masz już skierowanie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje,że Ci się udało :) to już wiem co zrobić,żeby iść na bete :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
masz racje, test musi wyjsc pozytywny by zrobili bete (sadza ze ona jest tylko po to by moc wyliczyc tydzien na podstawie sterzenia hcg) ja sklamalam,chociaz myslalam ze jestem w ciazy, dostalam skierowanie na bete, ale 7 dni po stosunku raczej nie ma szans by cokolwiek wykrylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem beta hcg wykrywa ciąże po 48 godzinach od zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej. Zagnieżdżenie odbywa się między 6 a 8 dniem po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
oj nie bylabym tego taka pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
te plamienie jest coraz bardziej intensywne,nie potrzebnie zapewne robie sobie nadzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie napisala Pani co to w koncu bylo bo jestem w tej samej lub bardzo podonej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej okres się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres sie rozkręca nie żadne plamienie implantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest sens odkopywac stare watki i odpisywac w nich? Temat 5 letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mogą być w nich istotne informacje. Wiec lepiej niż pytać o to samo tylko w innym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Nie wiem czy ktos mi odpowie patrzac na ostatnie komentarze ale mimo wszystko sprobuje. Ostatnia miesiaczke mialam 4.01 w okresie owulacji wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia bo chcemy miec dziecko. Kilka dni po owulacji zaczely sie bole w podbrzuszu mimo ze do miesiaczki mialam jeszcze troche czasu towarzyszyla temu caly czas temperatura powyzej 37C ktora mam do tej pory. W kolejnych dniach zaczelo sie zmeczenie bole piersi . Dzis jest 31 dzien od ostatniej miesiaczki (cykl mam co 28 max 29 dni) i mam silniejsze bole w podbrzuszu i zaczelo sie jakies plamienie i nie wiem co oznacza. Czy jestem w ciazy czy nie. Pomozcie bo nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
14 minut temu, Gość Nowa napisał:

Nie wiem czy ktos mi odpowie patrzac na ostatnie komentarze ale mimo wszystko sprobuje. Ostatnia miesiaczke mialam 4.01 w okresie owulacji wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia bo chcemy miec dziecko. Kilka dni po owulacji zaczely sie bole w podbrzuszu mimo ze do miesiaczki mialam jeszcze troche czasu towarzyszyla temu caly czas temperatura powyzej 37C ktora mam do tej pory. W kolejnych dniach zaczelo sie zmeczenie bole piersi . Dzis jest 31 dzien od ostatniej miesiaczki (cykl mam co 28 max 29 dni) i mam silniejsze bole w podbrzuszu i zaczelo sie jakies plamienie i nie wiem co oznacza. Czy jestem w ciazy czy nie. Pomozcie bo nie wiem co o tym myslec

Myśle ze to plamienie przed okresem... to zwykle objawy okresu . :) zrób sobie test za tydzien jak nie dostaniesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva90

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia to szansa na ciążę jest zawsze. Warto jednak monitorować swoje cykle, by starania o dziecko usprawnić. Ja podczas starań o dzidziusia stosowałam komputer cyklu myway, który owulację wyznaczał bardzo dokładnie. Dziś mam dwójkę dzieci a komputer służy mi jako naturalna antykoncepcja plus prezerwatywa. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×