Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie podzial sie temat rozmowy w 5 smakach?

Polecane posty

Gość gość

j/w, gdzie podzial sie temat rozmowy w 5 smakach slodko-kwasne czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego?? fajny był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow pewnie jakiejs gwiezdzie,zyjacej wirtualnym zyciem ktos z topiku nastapil na odcisk i poprosila moderatorki o skasowanie,bo sobie uzurpowala prawo do nniego,mimo ze pewnie go nawet nie zalozyla... Zawsze tak jest. Wiele fajnych tematow jest niszczonych przez takie domorosle gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe że go tak skasowali,a tematy debili zostawiają!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt ostatnio nudny był ale żeby od razu kasować:(((( a jak wróci p@pierowy to jak się odnajdzie na kaferii buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie,ze to pewnie przez ktoras z tych co sie uwazaja za panie tego forum. Tylko blad moderatorek,ze biora pod uwage ich zdanie,a nie zdanie wszystkich. Jak ktos chce prywatnego topiku to niech sobie forum zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet autor topiku nie powinien miec prawa do decydowania o slasowaniu. Nie tylko on tam pisa, a to jest publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet autor topiku nie powinien miec prawa do decydowania o slasowaniu. Nie tylko on tam pisa, a to jest publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie były ku temu powody . Nie blokuje se od tak takiego topiku. do zobaczenia w sieci smakosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;poiuy
a ktos wie w ogole jak do tego doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musialo byc powodow. Bylo wiele innych topikow,ktore zostaly usuniete,bo jednej z udzielajacych sie osob nie spodobal sie w topiku udzial innej osoby i jej niepochlebne komentarze,bez bluzg,po prostu nie po jej mysli. Zglosily do moderatorki,z prosba o usuniecie i nie ma... Wiele takich tematow bylo wiec wiem, ze powodu nie musialo byc, po prostu widzimisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz misie ? na forum ? gdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misię tez wydaje ze tu misi nie ma wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli że co? ze Wzorowej która wyzej sr...a niz du... miala przestalo sie podobac to zabrala zabawki i poszla do domu ??? I tak skasowali topic na ktorym pisalao tyle ludzi ??? to trochę chcasmkie.Teraz tak beda sobie usuwać? To pewnie moderatorka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej sr...a niz du... miala ??? Piękne po prostu. Miałam nie komentować chamskich, obraźliwych tekstów, niczego nie wnoszących do dyskusji. Ponieważ jednak, nieobecni bronić się nie mogą ;) Powiem krótko i treściwie, jak na odpowiedź, do takiego komentarza przystało: w*********j gościu ze swoimi mądrościami :D Jak zawsze życząc udanego dnia ... ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja nie wierząc w to co czytam i nie wiem czy bardziej sie zdziwić formie wyrazu mdzi czy bezgranicznej głupocie pomarańczy. wiec mdzi :) mnie tez wkuuurwia debilizzzm a teraz chciałbym wyrazić swoją opinie na temat wzorka . Jest wyjatkiem na kafe jest tu naprawde mało takich osób i komentarze typu pomarańczowego gościa mnie śmieszą bo świadczą o płytkości jaką cec***e sie kmiotek. Całe szczęście mam swój rozum i swoje wiem a że potrafie czytać miedzy wierszami doceniam wzorka . inni niech ślepo niedowidzą choć ubolewam nad ich ułomnością ja natomiast mam nadzieję spotkać sie jeszcze z wzorkiem na kafe:) rummiasty ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUMM jesteś samolubnym sku...wielem życzę ci powodzenia w nowym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×