Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnonimowyGość

Siostra - piersi, brak wstydu

Polecane posty

Gość nyga
Dnia 7.08.2019 o 18:53, Gość Marta napisał:

Ojciec nie, mnie tylko dwóch braci, mnie i moja siostrę też, ale np. moi bracia czasami mamę też posuną, bo tata często w delegacji, a mama też ma swoje potrzeby. Nie rozumiem dlaczego cie to tak denerwuje, przecież to normalne w rodzinie w wielu krajach europejskich i innych, tylko w Polsce kościół wam zrył berety i sodoma i gomora od razu, a to normalne że rodzina się razem bawi.

PS. Serio dajesz dupy braciom ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
3 godziny temu, Gość nyga napisał:

PS. Serio dajesz dupy braciom ? xD

Tak, i co z tego? tata też mnie miał parę razy, ale mało razy to było bo on ciągle w pracy, ale z braćmi to codziennie mam stosunek, czasami nawet na dwa baty mnie biorą, mama też lubi na dwa baty, ale czasem jej zawory puszczają i się posika. Wole dać braciom niż obcemu oblechowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe!
17 godzin temu, Gość Marta napisał:

Tak, i co z tego? tata też mnie miał parę razy, ale mało razy to było bo on ciągle w pracy, ale z braćmi to codziennie mam stosunek, czasami nawet na dwa baty mnie biorą, mama też lubi na dwa baty, ale czasem jej zawory puszczają i się posika. Wole dać braciom niż obcemu oblechowi.

Nie ma to jak publicznie chwalić się popełnieniem przestępstwa. Czekaj tylko niech ktoś ten temat zgłosi i bagiety ci na chatę wjadą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnik
7 godzin temu, Gość hehehe! napisał:

Nie ma to jak publicznie chwalić się popełnieniem przestępstwa. Czekaj tylko niech ktoś ten temat zgłosi i bagiety ci na chatę wjadą xD

Nie widzisz że to zwykła prowokacja ? Za mówienie takich rzeczy nie karaja, wiec nikt jej nic nie zrobi, a w tym wypadku służby czyli jak to mówisz "bagiety" obciążyły by kosztami nieuzasadnionego wezwania osobę zgłaszającą. Ona bądź on,  za pewne o tym wie, i pisze te rzeczy by wywołać oburzenie innych, a przy okazji pokazać że nie znajomość prawa i donoszenie może kosztować 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×