Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnonimowyGość

Siostra - piersi, brak wstydu

Polecane posty

Gość Laura
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Laura to koniotrzepca, tylko on tu pisze zamiast we WZWODZIE - we zwodzie 😄

Sam żeś koniotrzep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
30 minut temu, Gość kiki napisał:

Laura tzn jako nastolatka macalas jego czlonka? I co spuscil sie czy tylko mu stanal?

Nie macałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 11-12 lat chciałem mega z moją siostrą to zrobić bo nie raz chodziła przy mnie w samym staniku i majtkach ale dobrze że skończyło się na marzeniach nie wiem jak by to wyglądało teraz w moich oczech heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunia
10 minut temu, Lor napisał:

Ja jak miałem 11-12 lat chciałem mega z moją siostrą to zrobić bo nie raz chodziła przy mnie w samym staniku i majtkach ale dobrze że skończyło się na marzeniach nie wiem jak by to wyglądało teraz w moich oczech heh

Mnie brat kusił swoim sprzętem, pokazywałam mu się nago i w końcu się udało i zaliczył mnie. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
5 godzin temu, Gość Laura napisał:

Też tak myślę. U mnie brat 2 lata młodszy. Oboje rodzice czesto widzieli nas nago. Tak samo my z bratem siebie. Matkę też czesto widziałam nagą. Ojca ze dwa, trzy razy i to przez przypadek.  A brat widywał mnie nagą do 24 lat.   I nie było mowy o jakimś seksie. Przyznam się jednak że jak byliśmy,  powiedzmy młodymi nastolatkami, to zebrało mu się na macanie.  

Laura dałaś mu się macać wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Laura napisał:

Też tak myślę. U mnie brat 2 lata młodszy. Oboje rodzice czesto widzieli nas nago. Tak samo my z bratem siebie. Matkę też czesto widziałam nagą. Ojca ze dwa, trzy razy i to przez przypadek.  A brat widywał mnie nagą do 24 lat.   I nie było mowy o jakimś seksie. Przyznam się jednak że jak byliśmy,  powiedzmy młodymi nastolatkami, to zebrało mu się na macanie.  

Pozwoliłaś się macać po pipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

Widzialam mojego brata golego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia
7 godzin temu, Gość mimi napisał:

Widzialam mojego brata golego.

I co ty na to? i jaka jego reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snerw

My latem po domu wszyscy chodzimy tylko w majtkach ze względów oszczędnościowych - żeby nie zużywać ciuchów. Mnie w każdym razie piersi mojej siostry nie interesują, bo ma na nich za dużo włosów. Jak przyjdzie ochłodzenie, to pozakładamy peleryny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura
18 godzin temu, Gość gość napisał:

Pozwoliłaś się macać po pipce?

Teraz myślę o tym ze to była głupia zabawa z dzieciństwa. Miałam 13 lat. A brat był moim masażystą.  Po pipce też.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
20 godzin temu, Gość Laura napisał:

Teraz myślę o tym ze to była głupia zabawa z dzieciństwa. Miałam 13 lat. A brat był moim masażystą.  Po pipce też.  

Wiesz, nie koniecznie głupia, zależy jak to odbierasz, czy jako fajne doświadczenie czy jednak coś co nie powinno mieć nigdy miejsca z bratem. Ja gdzieś tu na kafeterii widziałam nie dawno temat o seksie wśród rodzeństwa, czasami były to zabawy młodych nastolatków a czasami stała relacja trwająca od lat. Ja z bratem też się widujemy nago, i było kilka sytuacji w nastoletnich latach że się macaliśmy, i parę razy była wzajemna masturbacja bo jakoś bardziej nas to podniecało jak robiliśmy sobie wzajemnie, ale seksu nigdy nie było. Były to nastoletnie lata, ale po czasie patrze na to jak na głupia zabawę ale całkiem przyjemna i nie uważam by było to coś złego, nago widujemy się do dziś w domu choć minęło sporo lat bo ja mam już 24 lata a brat 23. Ale już nas do tego nie ciągnie ponieważ oboje mamy swoich partnerów już i to już chyba nie te lata na takie zabawy jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

U mnie zdarzało się że brat widział matkę bez stanika. Mnie dość często nago. 5 lat młodsza. Jednak jakiś sytuacji nie było. Czasem klepnął mnie w goły tyłek ale nie miało to zadnych podtekstów. Taki żart.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G O ś Ć
Przed chwilą, Gość Jaga napisał:

U mnie zdarzało się że brat widział matkę bez stanika. Mnie dość często nago. 5 lat młodsza. Jednak jakiś sytuacji nie było. Czasem klepnął mnie w goły tyłek ale nie miało to zadnych podtekstów. Taki żart.  

 Lubisz klapsy? ;) Dzisiaj już dorosłą też bym poklepał :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

U mnie podobnie,  matka widywała dorosłe i nastoletnie dzieci a my matkę, normalnie nago, bez majtek i stanika, i nikt nie widział tu podtekstów seksualnych. Czasem też brat mnie klepnął w goły tyłek lub złapał za piersi czy dał lepe z otwartej dłoni na muszle, ale to wszystko były żarty bo ja go też klepałam po tyłku, albo jak przechodziłam i widziałam że mu stoi to chwytałam w dłoń i mocno pociągnęłam, ale nic seksualnego w tym nie było bo to go bardziej bolało, po prostu droczyliśmy się jak to często rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

Bralas mu w dlon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

Aż tak bardzo jak u Martyny to nie było. Nie łapałam brata za nic. Zresztą poźniej rzadko go widywałam nago. Matka co najwyżej to pokazywała się bratu w majtkach. A to i tak nie było czesto. Ja byłam najbardziej wyzwolona w kwesti nagości. Do mnie zawsze każdy mogł wejść do łazienki. Nie zamykałam się. A klapsy nawet lubiłam. Teraz też ale w innym kontekście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen

Dlaczego matka pokazywala sie bratu a tobie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara.Mustafa

Prosty przykład: plaża naturystyczna, na którą przychodzą nieraz całe rodziny, rodzice, dzieci i czasem też dziadkowie, wszyscy plażują nago i u nikogo nie wzbudza to sensacji, są wobec siebie aseksualni. Mam dwie siostry i mogę powiedzieć, że są atrakcyjnymi kobietami ale nigdy nie patrzyłem na nie jako obiekty seksualnego zainteresowania, nawet w młodości. To jest jakiś rodzaj parafilii, dobrze jeśli przemija z czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
8 minut temu, Gość Kara.Mustafa napisał:

Prosty przykład: plaża naturystyczna, na którą przychodzą nieraz całe rodziny, rodzice, dzieci i czasem też dziadkowie, wszyscy plażują nago i u nikogo nie wzbudza to sensacji, są wobec siebie aseksualni. Mam dwie siostry i mogę powiedzieć, że są atrakcyjnymi kobietami ale nigdy nie patrzyłem na nie jako obiekty seksualnego zainteresowania, nawet w młodości. To jest jakiś rodzaj parafilii, dobrze jeśli przemija z czasem. 

To jest temat o nagości a nie o seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
31 minut temu, Gość mimi napisał:

Bralas mu w dlon?

Brałam ale to dla żartów było, chwyciłam, pociągnęłam żeby go zabolało i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sven

Ale jak bratu stal to byl podniecony. I ty go lapalas do reki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Gość Martyna napisał:

Brałam ale to dla żartów było, chwyciłam, pociągnęłam żeby go zabolało i tyle.

 Nie kusiło cię żeby go do buzi wziąć, albo niby żartami a sobie go włożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
31 minut temu, Gość Jaga napisał:

Aż tak bardzo jak u Martyny to nie było. Nie łapałam brata za nic. Zresztą poźniej rzadko go widywałam nago. Matka co najwyżej to pokazywała się bratu w majtkach. A to i tak nie było czesto. Ja byłam najbardziej wyzwolona w kwesti nagości. Do mnie zawsze każdy mogł wejść do łazienki. Nie zamykałam się. A klapsy nawet lubiłam. Teraz też ale w innym kontekście 

Ile miałaś lat kiedy byłaś tak wyzwolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara.Mustafa
2 minuty temu, Gość Martyna napisał:

To jest temat o nagości a nie o seksie...

Nie widzę sprzeczności z tematem w treści mojego posta... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sven

Podniecal sie na twoj widok czy mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
5 minut temu, Gość ciekawski napisał:

 Nie kusiło cię żeby go do buzi wziąć, albo niby żartami a sobie go włożyć?

Nie, nie kusiło mnie, to mój brat a nie partner życiowy i seksualny, łapałam kiedy mu stał i pociągnęłam i tyle, to żarty a nie jakieś seksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen

No tak, ale on mogl to inaczej zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gosia2 napisał:

Przyszlo samo. Smiech mnie ogarnial kiedy moj  chlopakow zakrywal sie, a wiadomo bylo, ze bedziemy sie kochac. Obecny nie   ma zahamowan.

 Gosiu ale bym ci hiszpana w te cycory walnął, tryskałbym aż we włosy  ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
3 minuty temu, Gość pen napisał:

No tak, ale on mogl to inaczej zrozumiec.

Jakby odbierał to w sposób seksualny to inaczej by się zachowywał i oczekiwał czegoś więcej, a nie robił tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi

Powiedz, jaki sprzecik ma twoj brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×