Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażonaaaaa

POTWORNY LĘK PRZED NARKOZĄ I OPERACJĄ

Polecane posty

Gość przerażonaaaaa

Niedługo będę mieć operację nosa w narkozie. Strasznie się boję, że się z niej nie wybudzę. Czy ktoś z was przechodził taką operację? Czy to prawda, że po narkozie człowiek jest strasznie słaby, wypadają mu włosy i psują się zęby? Czy istnieje duże ryzyko, że się nie wybudzę? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadają zęby, włosy, łuszczy się skóra, dostaje się zeza i wiecznej biegunki. Ale nie martw się. Nie poczujesz tego bo zapadniesz w wieczny sen narkozowy. Statystyki mówią, że z narkozy wybudza się co dziesiąta laska z krzywym nosem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z prostym nosem co która się wybudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam Ci szczerze ze w zyciu bym ne robiła operacji nosa. Po co? Na pewno jest ładny, a jak coś sie nie uda? W ogóle po co kobiety sie operuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5518581
Tak miałam narkozę 7 razy. Za każdym razem się wybudzałam jak widać bo w przeciwnym razie bym tu nie pisała ;) Jeśli chcesz to mogę dokładnie opisać jak to wygląda po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam narkoze. Kiedys nie zdawałem sobie sprawy z ryzyka, a po operacji zaczęłam sporo o niej czytać . Ja juz gdzieś pisałam . Lepiej sie z niej nie obudzić niż zostać pózniej roslinka! Ogólnie miałam moze kilkusekunwowy problem z oddychaniem . Oddychalam głośno jakbym sie dusila, ale pielęgniarka włożyła mi cos w gardło i było ok. Pamietam ze było mi bardzo zimno . Włosy na szczęście nie wychodziły bo mam ich i tak mało . Zeby tez sie nie posypały . Wszystko zakezy od organizmu. Nie wiem czy kolejny raz poddalabym sie narkozie mam ogromny strach na sama myśl . Przed narkoza pewnie bym dostała nerwicy. Nie dość ze strach przed nia to jeszcze czy op sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie bzdury piszecie i napędzacie strach , tym przerażonym pacjentom. Oby was tak nikt nie straszył, jak będziecie potrzebowali jakiegoś wsparcia. Narkoza w dzisiejszych czasach to nic strasznego, i bardzo rzadko występują komplikacje i powikłania. Nie bójcie się , naprawdę nie ma czego. Siły i spokoju życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam tak uj********a moim bylym mezem ze bylo mi w zasadzie wszystko jedno czy sie wybudze czy nie.zrobilam sobie lifting twarzy,szyji i powiek.wygladam teraz o 15 lat mniej niz mam w papierach.i poznalam faceta.tak ze nie wpadajcie w panike przed narkoza,obecnie narkoza jest bezpieczna a jak ktos sie mocno trzacha ze strachu to dochtory dadza przed operacja tabletke na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×