Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niebieskooki

Na niebiesko

Polecane posty

Gość Niebieskooki

Jedne tematy się kończą inne zaczynają. Życie nie znosi próżni. Może nie będzie tak jak kiedyś, może lepiej, może gorzej, na pewno inaczej. Tematyka dowolna, w końcu wszyscy jesteśmy dorośli (mam nadzieję). Trochę bluesa i jedziemy http://www.youtube.com/watch?v=K5mL1UOsK74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pobiegać :) do zobaczenia później aha jak tanki? no kiedy plutonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no dobra , ide pobiegać później zawitam:) hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjechałem sie na maxa. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski :) To miłe. Nawet bardzo. :) Jako sierotka, melduję się oczywiście i od razu proszę o wybaczenie. Póki co, będzie mnie baaardzo mało. Zaklepię tylko miejsce, żeby czasami coś Wam zagrać. I zauważ, że ma to też swoje dobre strony, bo więcej przestrzeni, znaczy nowe twarze może ? ;) Jako ojcu założycielowi, będę Ci kibicować wiernie, życząc wielu ciekawych, mądrych rozmówców, bo wiadomo… Smakownia wycisnęła na wszystkich niezaprzeczalny ślad i byle czym to się już dziury zapchać nie da ;) Na dzień dobry ode mnie tak http://www.youtube.com/watch?v=W8ECL4bmubo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ MJCK 👄 Panowie ᠋ To lubiem:D Znaczy Enej ;) ᠋ Ja zawsze pisze na topikach, które uważam za owocne i potrzebne :D prawie markowe ;) więc wiesz... A na forum się wraca falami :D teraz masz odpływ...TWA poczeka na MJCK przypływ...według zasady MJCK: kiedyś musi być dobrze w końcu :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się przyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka twusiaczku, mdzi,niebieski,i pomarańczowy gościu:) kawka na stole a ja do pracy:) do zobaczenia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Rummus - spokojnego w pracowaniu i duuuzo kasy...;) ᠋ Jako ze goraco pomyslalam ze ochlodzi mnie sernik na zimno z piczkami ;)...no to czas na zakupy... ᠋ bezstresowego dnia :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki to fajnie że nie ma selekcji :) jak dzionek ? u mnie taka gorączka że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co odp*********ś ? ciekawość mnie zżera :) to czekam :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Zacznę od początku. Zadzwonił budzik, otworzyłem jedno oko i usłyszałem jak głos wewnętrzny mówi "Uuuu, dzisiaj będzie piekło". Co on tam wie, pomyślałem. Owszem trzeba wstać, ogolić się (albo nie, dziś się nie golę), wykąpać, może w pracy będzie sajgon, może nie, ale żeby zaraz piekło? Nie dam się zdołować od rana, o nie. Grunt to dobre nastawienie. Śniadanko, kanapeczki, pomidorek, bazylia (cholera właśnie sobie uświadomiłem, że nie wziąłem paszy do pracy), wyprasowałem koszulę, szybki prysznic i do ubierania. Wskoczyłem w bokserki i usiadłem na pufie, żeby ubrać skarpetki i oparłem się plecami o deskę. Najwyraźniej żelazko nie wystygło. Faktycznie piecze, p*****l sie głosie wewnętrzny. Jakby ktoś wam mówił, że podczas prasowania niemożliwością jest poparzenie sobie pleców to nie wierzcie. Da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczny poranek :) ja też w pracy siedzę z ta różnicą że od samego rana :) to o czym popiszemy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam jak pisałam na tamtym topicu, tylko nie pamiętam swojego nicka :D Z Rumkiem mi się dobrzez pisało wieczorową porą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloł heloł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szpitalne ;) a Twoją Niebieskooki to ja sekretarką z castingu zostałam :D jaki to ja miałam nick....? :( to są skutki siedzenia na pomaranczowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi świta powoli.... pamiętam, że rymowało się z rumm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuuum
no jasne :D ziummmm :) witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuuum
juz jestem szefia, przepraszam, że się nie pojawiałam w pracy uznajmy, że to urlop był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×