Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niebieskooki

Na niebiesko

Polecane posty

Jeżu no :( Spostrzegawczy ? To oczywiste, że ja piszę, Ty piszesz, my, wy, oni piszą :D Z racji ograniczonej do słów formy przekazu …. zatańczyć nie mogę choćbym chciała :P Jesteśmy tu tylko słowami , więc możesz je sobie interpretować jak chcesz oczywiście tyle, że piątek mamy, wyluzuj co ? Może kawy się napij :D http://www.youtube.com/watch?v=Vswq_qcGOOk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa niedość że spostrzegawczy to jeszcze krążyciel:( tyle że nie widzę abyś krążył a i spostrzegawczy też mi sie kłóci. Zaskakujące jest to że tak łatwo idzie nam ocena innych. Pokaż swoją twarz , niebieską twarz krązycielu. To na kafe norma aby dowartościować swoje ja poniżając kogoś:) W swoim wywodzie powinieneś umieścić coś na kształt wnikliwej analizy albo podeprzeć chociaż jakioś tę swoją teze. Nie wiem , ja odbieram cię jak burka co to szczeka i szczeka . może z początku troche uważałem abyś nie przywalił ale teraz jakoś nawet twojego jazgotu nie słyszę. DOBRY KRĄŻYCIEL DOBRY NO CHODŻ no nie będę na ciebie krzyczał taka twoja natura szczekaj sobie szczekaj. hej mdzi , hej klepko, i wszyscy którzy nas czytają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co takie bojowe nastroje dzis panuja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastroje nerwowe prze burzą:D jak u pszczół .......może trochę miodek uspokoiłby nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rumek z miodem i cytrynka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem agresywny, agresywność jeden. Staram się przynajmniej :) Dzień dobry wszystkim. Urwanie głowy dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka smurfy:) mam w sobie taką energię że własnie przyciągnełem burzę. No sam nie wiem kto teraz ma większy ładunek w sobie ja czy zeus:( zaraz jak przestanie padać ide pobiegać a jak to ie pomoże to yyyyyyyyyyyyyhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie pomoże to zapraszam do mnie, zrobimy rundkę wokół wyspy, jezioro ma około 15 ha, więc jest gdzie wyładowywać nadmiar energii. Chyba, że mnie coś trafi zanim z pracy wyjdę :O Co za cholera dzisiaj ? Wszyscy latają jak poparzeni zamiast celebrować w spokoju piątek i początek weekendu ;) http://www.youtube.com/watch?v=nWPx1Fl7RrY Dam radę do końca dnia ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rum z miodem i cytrynka to jest myśl dzięki gościu, wykorzystam wieczorem :P udanego weekendu wszystkim, gdybym się już tu nie zgubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, polecam pyszne sałatki i ciasta http://www.elastyczn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest yyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :) hej mdzi w takim razie pędze:) tyle hektarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos do mnie przegonil burze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie masz fajną prace twusiaczku:) ja wybywam po piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smurfy:) zostawiam kawke na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do kawki zostawiam ciasto z wisniami,bita smietana i galaretka smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUMM jesteś samolubnym sku...wielem życzę ci powodzenia w nowym LEPSZYM życiu Tylko ty i Twoi przyjaciele a i wróc i bzyknij sekretarkę a Piotrka zwolnij bo tylko ci przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
em p********z jak potluczony ksiadz idz w pokoju chrystusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię niebieski i dobrze się w nim czuję-kiedy jest ciężko ;) lubię się tak ubrać ...a teraz wiem że On czasem śni o kimś w błękicie... miłe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria zawsze mnie fascynowała nieograniczoną wprost różnorodnością spiertolin umysłowych, kompensujących sobie tutaj wszelkie braki życiowe. Bo łatwo wejść i bez logowania pod płaszczykiem anonimowości napisać kilka "ciepłych słów" do kogoś. Trudno mieć w sumie pretensje do takiego "gościa", bo skoro inaczej nie potrafi ?Zapewne w życiu realnym postępuje identycznie, ciągle chowając się i robiąc uniki cały nafoszony, że inni to "to", a on to "to". Branie odpowiedzialności za to co się robi, mówi, czy pisze jest kwestią dojrzałości i wiadomo, że niesie za sobą konsekwencje. Przykre jest tylko to, że jesteśmy w dziale dla powiedzmy już ludzi "dojrzałych", bo po trzydziestce,co jak widać nie gwarantuje w żaden sposób tego, że tę dojrzałość tu "spotkamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzegawczy krazyciel
a wariatka dalej tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×