Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miliib

basen dla dziecka na balonie w bloku

Polecane posty

Gość miliib

Któraś z mam ma na balkonie niewielki 120 cm średnicy basenik z wodą? Mam zamiar jutro dziecku nalać wody dla niego będzie to frajda ale zastanawiam się czy miałby ktoś coś przeciwko temu bo mieszkamy na 6 pietrze ale moje dziecko nie jest z tych nadpobudliwych ( tzn nie wyleje całego basenu ) i raczej będzie się spokojnie bawiło autami bez większego rozlewania. Junior ma 4 lata. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam na 2 pietrze i w zeszlym roku na lato mialam taki basen dla mojego poltorarocznego synka. powiem ci ze strasznie denerwowalo mnie wylewanie tej wody. nie mialam czym przykryc basenu i szybko mialam w nim muchy i na drugi dzien woda juz smierdziala. musialam wylac. moj basen ma 150cm i byl problem. meczylam sie pol dnia. przeciez nie moglam przechylic basenu i wylac na dol. w tym roku dalam basen kolezance ktora ma ogrod i jak jest pogoda to ide do niej z dzieckiem i tam sie maly bawi. po takiej zabawie woda podleje trawe i spokoj. dla mnie to bylo niewygodne na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taki mam dla synka, nigdy nikt nic nie powiedział, zresztą u nas są spore balkony a woda może się ewentualnie wylać tylko bokiem więc nikogo tam nie oblejemy zbytnio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co z Was za nienormalne matki ? Dziecko to tylko dziecko ,chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.Ruszcie d*psko i idźcie z dzieckiem na basen ,a nie jakieś pseudo atrakcje wymyślacie na balkonach.Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie sie tez nie wylewala woda ale mam na mysli wylanie jej po zabawie. dla mnie to byl problematyczne. jak masz basen w ogrodku to po prostu przechylisz na trawe i spokoj a na balkonie? pomysl ile litrow wody w nim jest. nie mozna przechylic i zalac sasiadom okien ;) mi sie to nie podobalo i dlatego w tym roku basen jest w ogrodku u znajomej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa nie przesadzaj, ja i moje rodzenstwo bawilismy sie cale lata na balkonie i nikomu nic sie nie stalo. troszke cie ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no ponosi a później się słyszy ,że dziecko wypadło z balkonu i wielka tragedia.Trochę wyobraźni nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa ja jakos nie slysze zeby dzieci wypadaly z balkonu. nieszczescie moze cie spotkac wszedzie. jak dziecko jest pod okiem doroslego to nic mu nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,takie mamuśki jak Ty myślą tylko o sobie.Nie dość ,że to niebezpieczne dla dzieciaka ,to jeszcze ludzie będą się wkurzać jak dziecko będzie wylewało wodę na dół ,a ktoś sobie np. pranie suszy.Wannę od razu może sobie zamontuj na balkonie.Albo grilla zrób i zaproś znajomych buhhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wielki balkon i gril tez juz byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to przerabiam, zabawa fajna ale problemem było jak wylać potem wodę z basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie problem z wylaniem- a jak wlewałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlewałam garnkiem :) wylać jest dużo gorzej, żeby wylać końcówkę musisz przechylić basen i wtedy woda się rozlewa i w ogóle... nalałam w 15 min, wylewałam godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na balkonie w domu małemu dawałam maly basen i tam go myłam bo nie chciał slyszec o łazience latem i było ok wiadomo trzeba pilnować bo plytki sliskie itp...a co do wylewania wody to mamy akurat zrobiony dobry spad wiec wycigalam korek i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na 10 pietrze rozstawialam basen ,wieczoem podlewalam ta woda kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już myślałam
już myslałam ze tylko mój sąsiad taki powalony, wylewa przez balkon wode w litrach, myślałam ze mu pralka sie popsuła albo cos a on z 8 pietra wylewał wodę z basenu :/ ostatnio poleciała woda z petami, caly balkon zasyfiały, kwiaty padniete, albo woda z domestosem i gołebimi g.... macie te baseniki to nie wylewajcie wody na balkony niżej!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto i co robi na balkonie to nie moja sprawa.Ale moja sprawa jak mi woda na łeb i pranie leci :o Basen można mieć w ogrodzie lub ewentualnie na parterze. Lepiej cztery litery ruszyć i iść z dzieckiem nad jezioro czy na basen,a nie innym życie zatruwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już myślałam
no gdzie na basen z dzieckiem, nawalają wiertarą od Bożego Narodzenia, całe zycie mieszkam w bloku ale z takim czymś się nie spotkałam zeby ludziom nizej wodę na balkony wylewać i jeszcze zdziwienie ze zwróciliśmy uwagę - przecież to dla dziecka. Też mam dziecko i idziemy na basen, albo nad jeziorko a od bólu nad malte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak leje wode do baseniku synkowi- obkładam recznikami miejsce gdzie moze spłynac woda na doł i po probemie! bo tylko reczniki mokre. a przy takiej pogodzie zaraz suche nawet jak z nich mozna wyciskac wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bujam się z basenem na balkonie,bo rzeczywiście trudno z niego wylać wodę.moje dziecko siedzi w wanien ce na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bujam się z basenem na balkonie,bo rzeczywiście trudno z niego wylać wodę.moje dziecko siedzi w wanien ce na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam basen od www.baseny-wodex.pl i dzieci sa zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki basen na balkonie . Moje dzieci korzystają z niego kilka lub kilkanaście razy w wakacyjnej porze roku (w zależności od pogody oczywiście). W LEROY MERLIN kupiłem pompę do ściągania wody i wąż ogrodowy. Potrzebne też były przejściówki do węża tak, abym najpierw mógł go podłączyć do kranu i nalać wodę, a następnie do pompy aby ją spuścić. Koszt na kilka lat nie przekroczył 200 zł. Pompa kosztowała mnie 90 zł. Była ona jedną z tańszych (na spuszczenie wody w baseniku zupełnie wystarcza). Pozostałe ceny uzależnione będą od jakości towaru. Nie zapomnijcie o zmierzeniu odległości od baseniku do miejsca gdzie będzie spuszczana woda. Jest nam to potrzebne do kupienia odpowiedniej długości węża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja taki basenik ładuję pod wózek razem z butelkami wody i organizuję dzieciom kąpanie się w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na 1pietrze , cora ma 10 lat, sie na bank nie utopi. A wode wylewam podczas mocnej ulewy! W tym roku nie napelnialismy go, ale w zeszlym sie sprawdzil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzwyklejsza pompa drenażowa. ściągają wodę do poziomu 2-3mm. Kilkanaście sekund i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka z parteru

Właśnie miałam prysznic ja i moje pranie. Super pomysł z takim basenem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×