Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
upe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem amante ale tak naprawdę pozere i mitomane :classic_cool: :D 🖐️ oj gimbusiaki gimbusiaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miała w sobie odrobiny empatii do was Panowie to pewnie napisałbym bardziej intymne szczegóły moich kontaktów z wami ale, że mimo wszystko cenie (choć trochę) waszą prywatność dlatego piszę ogólnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka ty kurow niedor*****a zaloguj się i miej odwagę wypluć o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Jukenie to można pisać i pisać i pisać.:D Ten to jeden z większych nieudaczników i nie tylko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) I ten zakompleksiony "samiec alfa "z małym fiutem ,bez zębów -aż taką krzywdę ci wyrządził w swoim 35m2 apartamencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traćcie czasu na zgadywanie, bo i tak nie napiszę kim jestem. Niedługo będę uciekać, lepiej moją obecność spożytkować na informacje, które was ciekawią.:D Pytajcie.:D Tylko już nie o kutasa vievóra, jak zostało napisane nie widziałam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysięgam to nie ja!!!! Jestem sama w szoku czytam i nie wiem kto to!!! Miał być temat tygodnia ale heheh ktoś mnie pobił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z kredensem:D Przecież wiesz, że ucieczka od samotności w małżeństwo nie jest dobrym rozwiązaniem. Haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co biega
Siema Kur.wy !! Mogłaby mi któraś streścić w kilku zdaniach o czym jest ten je.bany temat bo nie chce mi sie czytać tego gówna od początku. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tylko napisać, że Pani się myli. Same ofiary przyciągasz, bo było mi dane poznać panów na poziomie, bardzo inteligentnych i też atrakcyjnych :P (oczywiście na innym pseudo i @ :P ) jednego bardzo atrakcyjnego :P Widac jakoś wiekowo nie ten przedział.. albo nie złapali na Ciebie ochoty.. Tak czy siak, sposób wypowiedzi.. heheh MEGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych Panów chwilami było mi nawet żal.:( Jak tak się użalali nad swym nędznym życiem.:-o Ale z drugiej strony co to za facet, co nie umie wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić porządku z własnym losem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka ale niegrzeczna Blondyneczko mega to ty jesteś p*****lnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twierdzę, że są mało inteligentni.:D Niektórzy nawet bardzo i to właśnie skłania do dalszego kontaktu. Ale co do urody.:-o Wierz mi nie mam problemu z nawiązaniem znajomości i utrzymaniem relacji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawdziwa sztuka :)tak kochać samą siebie :) Ważne żeby zdrowie było a reszta niech siada na czubku chuuuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że wszyscy jak jeden mąż są nieudacznikami.:D I to jest cała prawda o facetach z kafe.:D Drogie Panie nie napalajcie się, bo nie ma na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja!!! ale w sumie fajnie, że sadzisz, że to ja :D też Wam krwi napsułam kilka razy :D dziwkarze i szmaty :D r***ające się po kątach gdy współmałżonek na głowie staje, aby Wam było dobrze :D [ p i e r d o l c i e s i e ] Koleżanko, miło mi Panią poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne widzialas mnie przeciez haha doskonale wiem kto mnie widzial a kiedy zobaczyl byl w szoku ze jednak tacy jak Ty d*pe mi obsmarowuja jakos osobiscie nie sprawdzilas czy faktycznie jestem gruba i brzydka jesli szukasz bogacza przystojnego i z pelnym uzebieniem to sobie zagladaj do katalogu firm czy listy 100 najbogatszych tu sa zwykli ludzie ktorzy czesto pluca wypluwaja dla wlasnych dzieci nawet kosztem uzebienia ale co taka p***a moze wiedziec o poswiecaniu sie rozumiem ze rozmawiasz tylko z pacjentami draSzczyta ktorych stac na pozbycie sie mankamentu pt.zakola haha poziomem zaskakujesz nie sadzilam ze ktos ma tak niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudaczniki i konibijcy? A czy realnie chcieli sie z tobą spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień jakich mało na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja :) No to akurat prawda tylko czekam aż gips Ci zdejmą :) Bo nie mam miedzy nogami dłuta ;) Haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zdemaskowac laske co obgaduje facetow. Tylko który sie przyzna ze mieszka w kawalerce po babce ? :O i ciekawe ilu laskom mowil?? Ziom z kawalerki cho no tu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko jesteś słodko naiwna.:D Nie będę Cie wyprowadzać z twojej niewiedzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka slowianka Chamu jest kawalirem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka ;) Przywiozlas jakąś sake z Japonii ;) Nic tylko się upić za zdrowie gości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×