Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że tak:D Z dwoma udało mi się spotkać powiedzmy dla świętego spokoju.:D To był błąd, bo po spotkaniu ich nachalność do dalszych kontaktów była proporcjonalnie duża w stosunku do mojej odrazy ich osobą.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś konkretne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale prawdopodobnie przedstawiono tu całą gorzką prawde o mężczyznach na kafe Czytajac te wszystkie słuszne opinie i uwagi utwierdziłem się w przekonaniu Ze jestem jedynym facetem z którym sam z przyjemnoscią bym się przerzną W tym momencie ogarnela mnie duma, ponieważ loda robie sobie w zasadzie od dziecka A r****nie się w swoją sliczną d*pe wychodzi mi ostatnio tez nie najgorzej Dziewczeta zapraszam na maila ze swoimi slicznymi nagimi fotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Słowianki, to wcale nie musiałam Cie oglądać, mówicie, że Panie plotkują, ponieważ z łatwością owijam sobie mężczyzn wokół palca, Panowie sami przynoszą mi różne ciekawe informację dotyczące użytkowników. Czasem nawet nie muszę pytać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób mi przysługę i się ujawnij :D bądźmy tu 2 czarownice :D Zalofciałam się w Tobie :D ❤️ 🌻 (choć ja tu bardziej tych żonatych i mężatki gnębię, do mniej rozgarniętych nic nie mam, nigdy nie wiesz, co ktoś przeszedł.. jeśli nie byłaś w jego butach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że brnąć zwróć uwagę, że Ciebie wymieniłam jako jedynego fajnego, wartego uwagi faceta. Może dlatego, że nie widziałam Twojego zdjęcia i chyba wolę, żeby tak pozostało.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) Wiesz,że jesteś zwykłą koorwą,aferzystką:) Mieszaj,mieszaj tylko bądź czujna żebyś sama do gara nie wpadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko jeśli się zaloguję istnieje ryzyko, że Panowie ujawnią moje dane.:D A jak już zostało napisane, wolę pozostać anonimowa:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek, nie denerwuj tej Pani, ja chce ja poznać :D Prooooooszę odezwij się, jajo normalnie zniose za chwilę :) Chyba ze to Ty.. wtedy tak, wygrales.. lepszy podszyw niz moj ostatnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie sa tacy oblesni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadużywacie słowa kuurwa, albo nie znacie znaczenia tego terminu albo jesteście ograniczeni i nie umiecie znaleźć synonimu.:D Raczej to drugie, co również potwierdza, że tytany inteligencji to na kafe nie przesiadują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chcieli iść z tobą do łóżka ci którzy sie z tobą spotkali? I czy to byli żonaci goście? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są obleśni.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko nie wiem o kogo Ci chodzi, bo akurat Ciebie znam mało. :-o Tak, po spotkaniu chcieli iść do łóżka i przed spotkaniem też.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jasne, że brnąć zwróć uwagę, że Ciebie wymieniłam jako jedynego fajnego, wartego uwagi faceta. Może dlatego, że nie widziałam Twojego zdjęcia i chyba wolę, żeby tak pozostało. x poniewaz pan bug oprucz rozumu i duzego c***a dal mi tez sliczny wygląd, z przyjemnoscią wysle ci moje piekne zdjecie jezeli otrzymam od ciebie w zamian, twoje boskie cycki deal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) Skrzywdzona przez życie (zasłużenie)szmato :) Masz tu stały nick i oczywiście piszesz tylko z kobietami bo faceci to świnie :);):) Niech ci ziema chuujem smierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z którymi się spotkałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało już napisane, że z dwoma.:D Nicków nie wymienię, ale są to znane postacie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuks Tu nie moge bo kanalia atakuje chono na strone Jedni cos dostali inni wzieli kredyt jeszcze inni wybudowali rozumiem ze to jest bardzo istotne w nawiazywaniu kontaktow ich tez wina ze maja malego i oczywiscie ich najwiekszym przewinieniem jest lysienie Ty liczysz na cos?Interesuje Cie widze slodkie nierobstwo w przyszlosci co najwyzej pilowanie swoich tipsow i przegladanie sie w lustrze za setki euro swietuj jestes gwiazda dzis ale zaskocze Cie gwiazda tylko jednej nocy i nie bedzie happyendu jak w Kopciuszku.Pic z Toba tez nie bedziemy mozemy jedynie wypiertolic na taczce jak Jagne ale tu pojawia sie kolejne pytanie czy wiesz kto to Jagna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz jak z nut,widzialam kazdego :) nie wierzcie trolowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się przewietrzyć :P Gratuluje jaj ;) Ja nie poznałam tu tylu ludzi i chyba miałam jakieś dziwne szczęście, bo Ci którzy pisali na priv byli w sumie spox. Reszcie [f**k U]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko skąd ten atak? :D Ja rozumiem, że nadmiar sadła i niewyjściowa (jak to określił jeden Pan, który przekazał mi info) twarz powoduje ten wzrost agresji ale nie bądź prostaczką i używaj tych swoich wulgaryzmów.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×