Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

nn wiec o tym mowie, o milosci przeciez, ze wszystkim o czym piszesz A ty zajmujesz sie teraz jakims c*****i, o ktorych jedynie wiadomo ze nie wiadomo jakie są i czyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jzb napisz czy to jest Blondi czy Ranya czy inna ?Która ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała inaczej - są tu fajni i ciekawi faceci, tylko nie są wolni 😭 albo są nienormalni; myślę teraz intensywnie o jednym takim p*****lcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyslamam 5 facetow swoje fotki,kazdemu inna.Jedna w okularach,druga w peruce,trzecia z zamknietymi oczami,nastepnemu przed obcieciem wlosow i profilem jak ktorys mnie obgada bede wiedziala ktory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj się o jakim padalcu myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek nadal szukasz panny? Czy już trafiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks 👄 Ty jesteś poza moim zasięgiem 😭 stoję w tej nieszczęsnej kolejce ale czy się doczekam... ;) xxx jzb Ty mi wyślij :P będę pierwszą na kafe kolekcjonerką męskich cycków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnym czas spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak ma sie to zacząć nasz fizyczny kontakt jestem gotow zaplacic te cene ale wysle ci najpierw mojego kutasa potem ty sutka potem ja sutka potem przyjade do ciebie, zlapie za koltuny i wsadze ci gleboko do gardla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie niejeden z was trzasl portkami ze panna wyjawi szczegoly waszego wygladu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amen jzb. mój mail w stopce 😴 wyślij tylko bez głowy :P to nic osobistego ale autorka dała jasno do zrozumienia jak tu się rzeczy mają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinek niestety .... twoj czas minal :P ..... jestes nieslowny i pisze te slowa po raz drugi .... publicznie ... i z cala odpowiedzialnoscia... nie pod jakims czerwonym gosciem ;) ..... obiecales mi czekoladki .... potem pauke ;) czekalam bardzo dlugo .... i nie dostalam ani jednego ani drugiego:P:D OSWIADCZENIE KOBIETY NIE WIERZCIE W ZAPEWNIENIA I OBIETNICE PRALINKA ... JAK WIDZICIE ... JEST NIESLOWNY ..... :P:P:D nawet durnego obrazka mi nie przyslal, co swiadczy o braku poczucia humoru ..... ostrzegam wszystkie zainteresowane panie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido, niedługo dostanę na pocztę pierwszy okaz. nie martw się, nie zapomnę o Tobie 😍 jzb jest słowny. wyśle na 100% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn nie sciągaj naszych uczuc w to bloto jest milosc wielka i o tej mowie ja a ciebie nawet za uszy wyciągne w te moją podroz do gwiazd wiec k***a skoncz z tym plotkowaniem i wyslij mi w koncu tego sutka niech sie wreszcie przestane meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn ja nie mam problemu z wysylaniem czegokolwiek moge wyslac wszystko wszystkim ale nikt mnie nigdy nie poprosil wiec w******em wszystkie zdjecia na smietnik zostala mi jeszcze stara parowka w lodowce moge jutro pocztexem pchnąć do kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłości w to nie mieszaj, tutaj podobno jej nie ma. jest tylko ostre rypanie się na mailach, ale i do tego nie dojdzie jak nie wyślesz mi kut, bo w kim mam się zakochać? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem potwierdzić że noszę okulary, nie mam zębów i zabroniłem żonie depilować tzipkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna inaczej 👄 dziekuje ci .... wierze, ze w koncu doczekam sie jakiejs pocztowki z penisem :P:D skoro zaden z panow przy stoliku "facet to swinia" nie odpowiedzial mi na pytanie, to moze powtorze je tutaj ;) dlaczego przysylacie innym kobietom takie piekne obrazki ... a do mnie tylko dochodza proste oferty nie potwierdzone zadnym zalacznikiem ;) .... jestem niepocieszona :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie jadam parowek :( .... nie wydawaj na znaczek i pudelko ... czy chocby koperte z wkladak:P pralinek, nie mamy sobie nic do powiedzenia ;) .... po prostu przegrales facet :P:D ..... cwicz jednak .... cwiczenie czyni mistrza :classic_cool: nie wiem jednak czy poczucie humoru mozna wycwiczyc.... ale pokaz co potrafisz :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj charakter, umysl, osobowosc moje gorące serce jestes kolejną laską dla ktorej kutas wazny ? jezeli tak jest, to sie ciesze bo takiej suki do rzniecia wlasnie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×