Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
ta,ja się onanizuję i co,przeszkadza to tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ty ... jest tu cała masa takich,tylko siedzą cicho i pieprzą bzdety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecznie te same nicki :-o simplus juz wychodzi bokiem wszyscy fajni faceci odeszli:( tylko cukier i S_M :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeje bane jak w ruskim czołgu, co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przej****e ale robi sie w chooj nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to forum dla kobiet więc faceci będą w mniejszości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zatem się tu męczysz? Na twoim miejscu bym skoczył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu zrobilabym to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie narzekam na brak ciekawego towarzystwa... mam zamiar przeroochać dziś mailowo co najmniej dwie suczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na mysli Bó ktora jest facetem i druga to twoja graba? :D:classic_cool: Owocnego r****nia pedale :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Bó to jestem na nią (lub niego) ciężko obrażony i żaden zeks nie wchodzi w grę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony angel
no,mam ochotę na przygode wyciągać swoje sprzęty i do dzieła:) inne chwyty też dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM teraz ja jestem pogniewana na ciebie. Za to w nawiasie. Żegnam ozięble. Nie mam zamiaru już cię faworyzować i podlizywać się. Juken, nie wkórwiaj mnie z rana. Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verita :classic_cool: OK, co najmniej trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to brak? jest przeciez Juken i S_M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanko do spiacej krolewny: ty startowalas do nich, czy oni do ciebie? i dlatego takie rozczarowanie i gorycz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Juken, ale ja nie jestem ogierem tylko śmierdzącym capem bez jaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna pomarańczo że to chłopy z jajami? Lubię zapach prawdziwego mężczyzny a nie podszytego strachem podlotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna ze brnąć
mając przed oczami wczorajsze obrazy i wciąż slysząc wszystkie slowa ktore tu padaly do rana forsowalem swoim szalonym zołedziem bariere mego dzielnego zwieracza gdyby nie wspomnienie nn musialbym pewnie pogogodzic sie z porazką ale mam ją, a ona tanczy dla mnie nn dzieki ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak przeleciałem cały temat i się nieźle ubawiłem :) ...ale się matka Teresa znalazła :) ...tester męskich egzystencji z kaffe :) z pożytkiem dla całej reszty Pań... Pomijam niestosowność nabijania się z niektórych ułomności od panów niezależnych i na które wpływu nie mają, ale uogólnianie opinii na wszystkich męskich bywalców kaffe po poznaniu wspomnianych 5 jest wg mnie przegięciem. Rozumiem że spotykanie się w realu z tymi nieudacznikami było zajęciem charytatywnym, podyktowanym studiowaniu ludzkiej natury by wynikami tychże studiów podzielić się tutaj na forum. Rozumiem też, że pani GOŚĆ, jest cud piękności kobietą o czym świadczą chęci wyśmiewanych panów do ponownego spotkania. Nie rozumiem natomiast, dlaczego Pani ta, odmawia innym Paniom zabawy którą sama miała, tego dreszczyku emocji przed poznaniem, czy polewki po poznaniu. Większość tutaj to ludzie dorośli i wiedza co robią... a jeżeli nie wiedzą to może najwyższa pora aby przekonali się na własnym tyłku czego chcą ... Zatem jakoś nie widzę konstruktywnego powodu czy jakiejś misji w tych wynurzeniach wyniesionych z prywatnego kontaktu, a wręcz uważam je za niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma? A ja to co? Jaja mam, umysł otwarty, bajerkę na poziomie, sława mnie wyprzedza, kobiety zapraszam w moje sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka jako pierwsza do uwiedzenia? Wiem, że chcesz. Z racji mojej do ciebie sympatii, oszczędzę cię. Gdy zamienię się w mastera, będziesz moja. To będzie juz wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłam, że jesteś kobietą zdolną do wzniosłych czynów, mam nadzieję że los będzie ci sprzyjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ;-) przeciez ja juzem twoja... i mnie nie przeszkadza czy masz kutasa czy nie. btw jaja tez mam... stoja w chlodnym ze dwa tuziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×