Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z chłopakiem. Help me!

Polecane posty

Gość gość

Postaram się w miarę dobrze przedstawić Wam moją sytuację:) Kilka dni temu napisał do mnie chłopak z mojej miejscowości, z którym 2 miesiące temu tańczyłam za zabawie. Pisaliśmy całą noc :) fajnie się dogadywaliśmy. Mieliśmy się nawet spotkać. 2 dni później zobaczyłam go na mieście ale jak mnie zauważył speszył się i odwrócił tyłem. Zignorowałam to gdyż wiem, że jest osobą nieśmiałą. Po tym wszystkim w ogóle się nie odzywał. Następnego dnia napisał, że nie wie co ma robić, spytałam o co chodzi a on na to, że jest miedzy nami różnica wiekowa (3 lata), ciągle go nie ma w domu (mieszka i studiuje w Krakowie). Przeprosił mnie kilka razy, że wszystko tak zepsuł. Mówił, że tego wszystkiego nie przemyślał. Źle to wszystko zrobił. A teraz się nie odzywa. Nie wiem co mam robić bo nawet go polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parrnooo
Olać. Facet ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze? wiesz moim zdaniem nie ma co tego żałować, bo wasza znajomość nie była tak bardzo rozwinięta... ale zachowanie chłopaka jest trochę dziwne.. wiesz najpierw z Tobą tańczy, pisze, a potem udaje że Cię nie zna? i jakie to są argumenty? że 3 lata różnicy? to nie jest tak dużo.. a to że uczy się w krakowie to nie jest jakaś tam ogromna przeszkoda.. Myślę, że on po prostu nie dorósł i mimo swojego wieku jest bardzo niedojrzały emocjonalnie.. nie ma się co dziwić.. to tylko facet. poza tym nie dałaś mu chyba do zrozumienia, że Wasza znajomośc ma się przekształcic w wielką miłość.. polubiłaś go więc moglibyście np sie kolegować lub przyjaźnić, a on tak po prostu Cię olewa. żałosny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×