Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka12

Siłownia proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość Olka12

Witam. Zapisałam się dziś na siłownię i piszę z takim pytaniem na jakich przyrządach ćwiczyć i ile by wyszczuplić uda i pupę. Przy wzroście 173 ważę 60kg i chciała bym zrzucić z 5kg bo moj tyłek jest nie proporcjonalny do reszty ciała. Chociaż rzekomo jestem w top10 najlepszych "tyłków" w szkole według kolegów ale wiem że mam za grube nogi i mi to trochę przeszkadza. Co jest po siłowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, przeczytaj to to będziesz miała podstawy: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html -- A tu masz ułożony gotowy trening: www.mnbbc.com/content.php/180-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.I -- www.mnbbc.com/content.php/194-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaktakakk
"wiem ,że mam za grube nogi" a skąd ta wiedza nadeszła?, idź do psychologa raczej bo niedługo anoreksja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka_L
fajne porady fitnessowe są na stronię mojanowafigura.pl/fitness/porady. stamtąd wzięłam swój zestaw ćwiczeń na nogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaPo
Ja też wzięłam mój zestaw do ćwiczeń właśnie stamtad, pozatym oni polecaja figura extraslim na lepsze spalanie tłuszczu, to sie trmogenik nazywa chyba. Poczytaj w necie, wszytsko znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardmuscle
ja bez termogeników nie zaczynam treningu bo juz jestem tam wyćwiczona, ze zwykle treningi mnie nie mecza za bardzo, figura extraslim jest dobra, ale ja wole coś mocniejszego, z wiekszym kopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny spam żałosnego g*wna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się wyszczuplić tyłka :P można go podniesć :) po za tym z czego Ty się chcesz odchudzić? ja mam 173 i waże obecnie 53,7kg :( Wiesz 60kg to waga jak najbardziej ok ;) Ja chce dociągnąć do 58kg ;) powoli małymi kroczkami idę do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×