Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonim2133

czy cena za remont pokoju jest odpowiednia prosze o opinie

Polecane posty

Gość anonim2133

Mam pytanie , czy cena 2600zł za szpachlowanie + malowanie + gruntowanie sufitu+ odnawianie drzwi w pokoju o wymiarach 2m / 3 m jest odpowiednia? Proszę o szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest szokująco wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
No właśnie dlatego pytam a wzięłam już malarza właśnie maluje zapłaciłam zaliczke 800zl i teraz za bardzo zrezygnować nie mogę? Co można zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
a mniej więcej jaka cena w przybliżeniu za ten pokoj byłaby dobra odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
A materiały gips i farby + uniform jeszcze dodatkowo musze dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
800zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
tak 800 zł, dlatego rozmawiałam z jedna osoba ale potem kilkanaście osób poinformowało mnie ze to za dużo dlatego pytam... Może ktoś ma jakies doświadczenie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
Bo ja się na tym nie znam ale jakby ktoś mógł doradzić i powiedzieć w jakiej cenie taki remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
Mówię, że ja myślę że 800 zł to dobra cena za wszystko (choć nie wiem o co dokładnie chodzi z drzwiami, stawiam na pomalowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
odnowienie starych drzwi pokojowych + wyszlifowanie i pomalowanie razem z futryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
to nie wiem ile szlifowanie, wynajęcie maszyny może być drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo drogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
ma swoja maszyne ale jeszcze nic nie zrobil bo od dwóch dni gipsuje i szpachluje pokoj... jeszcze wykuł wnęke od kaloryfera pod oknem i to wszystko dlatego pytam żeby mieć pewność. Czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
Choc w sumie to zależy bo przypomniało mi się, że np. malowanie artystyczne, tj. stiuki i faktury są niezbyt tanie. Normalne malowanie? Ja za pomalowanie pokoju 4x5m 5 lat temu 200zł płaciłam, ale to akurat tanio było i bez faktury ( ściany i sufit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
No już chyba nic nie zrobisz, zgodziłaś się, to tracisz zaliczkę oraz część tej kasy za robotę którą już wykonał. Nie wiem ile kosztuje wykuwanie wnęki, ale przypuszczalnie połowę nadpłaciłaś. 2 dni gipsuje? Bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasiowaaa
Policz sobie cennik-budowlany.remontuj.pl/cennik/malowanie-scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
to nie jest żadne malowanie artystyczne po prostu odnowienie drzwi + gipsowanie sufitu naklejenie siatki na sufit szpachlowanie no i wykucie miejsca pod oknem na kaloryfer plus pomalowanie pokoju i to jest wszystko zadnej faktury nie dostałam.... i raczej bez faktury bo tylko rzucił cene nawet nie napisał co i za ile nie obliczył kosztów tylko powiedział ze na początek zaliczka 1300zł i na koniec 1300 zł... dobrze ze zapłaciłam 800 zl a nie tyle zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tyle to spore mieszkanie , a nie pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
może mi ktoś by coś doradził co mam teraz zrobić? Odkręcić się da się;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
Odkręcić się nie da;/*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bv bmmb
No ale jak niby odkręcić skoro nie masz umowy, pewnie nawet nie masz gwarancji, że on wziął tę 800zł zaliczkę. Jakim znów cudem odkręcać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
zapisał sobie i ja mam zapisane poza tym znajomi mi go polecili... ze u nich robil i bardzo ladnie i wogole, teraz nie wiem co zrobić, jeśli tak to po prostu poczekam az skończy robote i nie zapłace mu tyle poproszę o rozpisanie kosztów co jak i ile i pokaze mu cennik z internetu co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem CI ze w londynie tyle zie bierze za remont pokoju takeigo z materialem wliczonym. To jakis zart jest. Chyba ze wszytko szpac***e na 3 razy na super gladko i byc moze masz duzo pekniec i napraw. pokoj mial psty czy musial wynosic meble? musial zabezpieczac podlogi okna itd? drzwi malowane z 2 stron ? masz duzo lampek w suficie i duzo gniazdek na scianach ? obrazy? moze mieszkasz na 20 tym pietrze w bloku albo na jakims zad*piu na wsi gdzie musi dojechac 50 km. wszytko ma wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że to głupi pomysł
bo takie rzeczy ustala się PRZED robotą i pyta znajomych o cennik kolesia :o Przypuszczalnie gość się wkurzy i znajomi też. Tak się nie robi. Sprawdza się dokładnie, prosi o wycenę i podpisuje umowę. Nie zmienia się warunków po jej wykonaniu. Fakt że koleś Cię naciągnął, a Ty za to teraz chcesz go okraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
miał pusty pokoj nie mam dużo gniazdek i lampek ani obrazow;/ to co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x za duzo... masz <30m2... nie wiem co to za drzwi, ale 30 zl za metr to max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że to głupi pomysł
zapłacić i wyciągnąć wnioski na przyszłość do innych pokoi poszukać innego malarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
na początku proponował 2400 a później zaczał zwiększać cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... materialy twoje jeszcze... :D hahah ej powinnas miec faceta ktory by zamiast ciebie ogarnial takie rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
tylko ze on mnie oszukał to dlaczego ja mam teraz być wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×