Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berdyk

gdzie na wakacje?

Polecane posty

Gość berdyk

gdzie polecacie jechać na wakacje? jakie miejsca są ciekawe i się w nich nie można nudzić? jakieś morze, Ustka? który z tych hoteli będzie dobry dla rodzinki z dzieciakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham góry, więc zdecydowanie Bieszczady, Zakopane i inne tego typu miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellonna
To zależy co lubisz. Ja przekonałam się, że na polskie morze szkoda pieniędzy - za tą samą gotówkę można wykupić ekskluzywne wczasy za granicą, gdzie nie trzeba się martwić brakiem pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, jak ktoś lubi morze, to lepiej poszukać wczasów poza Polską. Itaka ma fajne "last minute". Z drugiej strony góry to ciekawa opcja, chyba że komuś znudziły się Tatry i ciągnie go na Kaukaz. To oczywiście kosztowniejsza wyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź w góry, wynajmij góralską chatkę i ciesz się urlopem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka2233
Ja z narzeczonym wybieram się do Mauritius z Itaką– Podobno jest to jedno z najmodniejszych i najbardziej ekskluzywnych wakacyjnych miejsc. No to zobaczymy czy tak jest już niebawem. ;D :) http://www.itaka.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milenka napisz jaki hotel..bo nie wyświetla ja myślę nad Portugalią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaz
ja lecę do Tunezji w tym roku z całą rodziną z biurem Rainbow Tours. Mam nadzieję, że animatorzy biura zapewnią nam ciekawą rozrywkę i nie będziemy się nudzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×