Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olusssssia

Była mojego chłopaka, chciała mi robić awanture.

Polecane posty

Gość olusssssia

Może zacznę od tego,że pierwszy raz pisze taki post, więc nie wiem czy kategoria jest odpowiednia. Jestem z moim mężczyzną 7 miesięcy. Gdy byliśmy znajomymi narzekał,że jego była nie daje mu spokoju (pożycza od niego pieniądze itp. dodam,że ma dziecko z innym ma około 5 lat. I chyba nie wiem z kim je ma, byli 8 lat temu jakieś 2-3 lata). Już przy pierwszym dniu związku zadzwoniła do niego,(w ten dzień również przeczytałam smsy, w których pisał jej,ze jest słodka itp jakiś czas temu. ) zapytałam się kto dzwonił, a on,ze koleżanka.Po jakimś czasie dowiedziałam sie,że to jego była. Także już w pierwszym dniu zobaczyłam jej zdjęcia w jego telefonie były podpisane ,,moja.'' itp. Więc nie wiem, czy ludzie mają zdjęcia osób, którzy im ,,nie dają spokoju.'' Parę miesięcy później, przeglądam sobie jego telefon w ,,ostatnio używanych.'' był jej nr. Przysięgał, obiecywał,że nie wie skąd sie tam ten numer wziął, że musiał zostać ze starych smsów, w ten sam wieczór weszłam na jego gg, archiwum oczywiście nie miał, ale znowu był jej numer w kontaktach, wcześniej usunęliśmy go razem.. (był dodany do ulubionych) Po paru godzinach przyznał się,że napisała mu : ,, nie masz mojego nr .?.'' (na gg idzie faktycznie odróżnić) a potem smsa po paru dniach niby dostał z taką samą treścią(nie wiem czemu takie coś zataił..) i podobno odpisał ,, nie, nie mam odczep się ode mnie.'' Uwierzyłam. (zapomniałam napisać,że porozmawiałam z nim na początku związku,że nie podoba mi sie ich kontakt,żeby porozmawiał z nią,że ma nie pisać itp.. spotkali sie, zastanawiam się,czy na prawdę jej to powiedział, czy jak zawsze pieniądze jej pożyczał..) Ale dostał sms-a na imieniny. odpisałam już ja jej ,,nie pisz do mnie wreszcie, mam cie dosyć.'' Jakiś czas po tym przyszła do niego..(bardzo sie zbulwersowała po tym smsie, jakby z sobą.. pisali.?) Powiedział,że nie chciał awantury na klatce, zaprosił ją do domu, na herbatkę :))) .. Mówiła mu,że jakby mnie spotkała to by mi awanturę taką zrobiła,że może by mi coś zrobiła, ze trzymam go na smyczy bo mu nie daje z nim pisać,że czemu nie odbiera od niej itp.że on musiał jej pomóc.. (zmienił pod moją obecnością nr gg i tele.) Zastanawia mnie fakt,czy ona jest taka nachalna, czy on jej tak na prawdę nigdy nie napisał,żeby nie wypisywała, czy w tych smsach i rozmowie na gg był długie rozmowy. Na razie jest spokój od miesiąca, boje się,że znowu coś zacznie robić. Podkreślam,że jakieś 2 tyg temu znalazłam u niego jej zdjęcia. I nagranie stare.(mówi,ze zapomniał o nich) W albumie jak porwałam jej zdjęcia jego pierwszy tekst ,,może da się to skleić potem żartowałem.'' Wiem,ze to jest mój mężczyzna i znam go najlepiej, jednak chciałabym usłyszeć, co wy o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co że chciała ? możesz streścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Trzeba przeczytać, inaczej nie da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długie, zbyt zawiłe i mało czytalne. niech ktoś inny przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skróc do 5 zdań złożonych ten elaborat a dowiemy sie konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Konkrety. Mój chłopak mnie okłamał,że nie utrzymuje,że swoją była kontaktów. Przy mnie wysłała mu sms, odpisałam za niego ,żeby nie wypisywała. Przyszła do niego po jakimś czasie do domu. Powiedziała mu,że on jej nie pomógł , że go trzymam na smyczy, jak im moge zabraniać kontaktu. Ze jakby mnie spotkała i jak mnie spotka zrobi awanture lub coś mi zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a na czym polega problem ? bo że cię była nie lubi to dość oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olusia on cie klamie w zywe oczy!!!! on ja kocha, pzepraszam ale na to wyglada, a ty robisz i bronisz na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Problem leży w tym że jest to jakaś wariatka, która nie moze dać nam spokoju. W zasadzie to nie wiem, bo chyba tylko mi.. Krótko : PODOBNO NAPISAŁ JEJ,ŻEBY DAŁA MU SPOKÓJ. jAK JA NAPISAŁAM NIBY DRUGIEGO TAKIEGO SMSA ,ZBULWERSOWAŁA SIĘ O TO, JAKBYM PRZERWAŁA IM JAKŻE ,,DŁUGĄ.'' KONWERSACJE. I ostatnio znalazłam u niego jej zdj i nagranie. Odpowiedział mi,że o nich zapomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nic nie poradzisz. była chce odzyskać a teraz wszystko w rękach konia. tzn chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Powiedziałam mu,że jak chce niech idzie do niej, drzwi ma otwarte. Spokój już jest jakiś czas. Ale ostatnio , dostałam pierścionek taki zaręczynowo-urodzinowy. Dziwna sprawa. I chce wiedzieć, czy on jest ta osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
To czy chce go odzyskać to nie wiem. Ona ma już chłopaka, w zasadzie dwóch.. Pisała do mojej połówki, gdy z nimi była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Skoro ją kocha, to po co ja.. nie rozumiem już niczego eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Ufam mu, wierze ,że mnie nie zdradził jesteśmy z sobą cały czas. Ale jak to mi ktos kiedyś powiedział ,że jak ktos chce to może nawet idąc do pracy zdradzić, lub w windzie jadąc z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Powiedział mi,ze jedynie co do niego napisała to ,,nie masz już mojego nr.'' ?a on,że niby odpisał ,,nie mam daj mi spokój.'' O takie coś ,awantury raczej sie nie robi. A jak napisałam za niego takiego smsa, wpadła z bulwersem do niego,że mi cos zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Po żadnym względem ani wyglądu ( zawsze chodzi brudna, tłuste włosy..) A jeżeli o tą jej przemoc także nie, ja się nie wdaje w konwersacje z ludźmi o tak niskim poziomie,a na pewno nie w ,,bojkę.'' z osobą, która ma małe dziecko. Bardziej sie boje,że ją jeszcze kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie ksiazkami dziecko, a sory sa wakacje..to moze wyjedz do babci na wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Nie mam babci na wsi, przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Jeżeli dzieckiem nazywasz osobę 28 letnią to okej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Tak, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Była i jest straszna. Nie wiem, która kobieta ma klase, zachowując się w ten sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dziecko, szuka chłopaków taśmowo - pewnie jest zdesperowana i się miota. Nie dasz rady podejść do tego z chrześcijańskim miłosierdziem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssssia
Nie nie dam rady. I nie moge nic z tym zrobić, nie wiedząc co mój facet do niej czuje -,- ciekawsze jest to,że znalazłam te jej zdjęcia ostatnio i nagranie sprzed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×