Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Droga Moderatornio,ile trzeba czekać na wykasowanie konta?!

Polecane posty

Uprasza się moderatorki o czytanie maili przychodzących pod wskazany w regulaminie adres i spełnianie zawartych w nich próśb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Albo na zmianę nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Ale ja zamierzam zmienić, bo mi się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunięcie konta przekracza zdolności przeciętnej modki. Musisz im podpowiedzieć, że jakoś tak muszą:   DELETE FROM users WHERE nick='xXxXxXxTtTtTt';

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Zawsze można zrobić tak, że przez wiele lat nie będzie się wchodzić na to konto, i ono samo się usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
Zaba - daruj sobie. Ten temat jest zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
Ja nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu... czy cię drogi nasz kochany autorze do reszty pogięło? zapytaj jeszcze w tvn24 a potem najlepiej w ogóle się po raz N-ty rozmyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie piszcie tu, ludzie! iks chce odejść w spokoju, a jak Was zobaczy wszystkich, to znowu się wzruszy i zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
Zateskni i powroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
"Niech z honorem umrze ten komu los nie pozwolil zyc z honorem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amen :D 1 a przy okazji: 1 Na miasto napadł smok. Palił domy, pożerał dziewice i robił dużo innych okropnych rzeczy. W mieście mieszkało trzech rycerzy: Duży, Średni i Mały. Tak więc mieszkańcy, gdy tylko uświadomili sobie co się dzieje, co sił w nogach pobiegli do Dużego Rycerza po pomoc: - Duży Rycerzu, Duży Rycerzu! - Ratuj nasz gród przed strasznym smokiem! - W tobie nasza nadzieja! Duży Rycerz zmarszczył czoło i rzekł: - Hmmm... - Wyprawa na smoka to poważna sprawa! - Nie mogę zdecydować się tak od razu. - Dajcie mi czas do namysłu. - Przyjdzie po odpowiedz za... no, za tydzień. Smok, jak się zdaje, nie miał zamiaru czekać ani godziny. Cóż było robić? Mieszkańcy popędzili co sił w nogach do Średniego Rycerza. - Średni Rycerzu! - Ratuj nas przed okrutnym smokiem! Średni Rycerz na to: - No, no... - Walka ze smokiem to nie byle co! - Muszę się wcześniej dobrze zastanowić - Sami rozumiecie. - Odpowiem wam za... za... może za dwa tygodnie? Rozgoryczeni, bez większych oczekiwań, poszli mieszkańcy do Małego Rycerza. - Mały Rycerzu! - Na nasze miasto napadł smok! - Ratuj nas! Mały Rycerz nic nie odpowiedział, tylko osiodłał konia, włożył zbroję, wsiadł na konia, dobył miecza i tarczy i ... już, już chciał odjeżdżać, gdy któryś z oniemiałych ze zdziwienia mieszkańców wykrztusił z siebie: - Mały Rycerzu! - Ty... ty nie potrzebujesz ani chwili, żeby się zastanowić? A Mały Rycerz na to: - Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba s********ć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
A Pan X, to jakiś stały bywalec forum, że tak go wszyscy żegnacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Rozumiem. To może urządzicie jakąś imprezę pożegnalną dla Pana X? Bo ta muzyka z youtube w ogóle tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza pożegnalna była jako odchodziliśmy oboje ostatnim razem, teraz już nie trzeba. żałuj, że Cię nie było - super feta była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo tych samobójców na kafe ostatnio. x a kto jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Od ilu lat Pan X jest na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do konca swiata i o jeden dzien dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×