Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elilzaa

Córka byłego kochanka się mści! Co mam robić?

Polecane posty

Gość elilzaa

Miałam 2 letni romans. Zakończyliśmy go 4 miesiące temu.Jestem mężatką, nie mam dzieci i nie mogę ich mieć. Mój były kochanek ma 23 letnią córkę. Ja mam 36 lat, mój mąż jest moim rówieśnikiem, a ex ma 44 lata.Mój były kochanek poślubił swoją żonę w bardzo młodym wieku z powodu wpadki, którego efektem jest jego córka. Nie chciałam kończyć małżeństwa, jeśli nie miałam pewności, że mój kochanek może mnie poślubić, bądź nawet być w związku. To mój mąż utrzymuje dom, a mi niełatwo znaleźć pracę. Kochanek pewnego dnia ze mną zerwał, tumaczył,że jestem cudowną osobą, ale nie chce krzywdzić swojej rodziny, szczególnie,że ma dziecko. (23 letnie dziecko???!!!). Poprosił o zaniechanie kontaktów, żeby było nam łatwiej zapomnieć o sobie.Mąż dowiedział się o romansie, ale mi wybaczył,bo tak bardzo mnie kochał. Było cudownie przez kilka tygodni. Potem, nagle oznajmił mi,że nie jest w stanie ze mną być i,że chyba czas się rozwieść. Okazało się,że przyczyną naszego rozstania jest ta 23 letnia mała s***ka. Zakręciła się wokół mojego męża. Jest cwana i naprawd atrakcyjna. Nie wierzę,że ona naprawdę go kocha, po prostu chce mi zniszczyc życie, a poza tym mój mąz to majętny człowiek i ona jest z nim dla kasy. Kiedy przyszłam do domu ex kochanka prosząc ją o rozmowę, to zrobiła mi herbatę i śmiała mi się w twarz. Powiedziała,że chyba najlepiej wiem,że miłośc nie patrzy na przeszkody, poza tym jej zdaniem przeszkodą nie jestem. uderzyła w najczulszy punkt i powiedziała,że z nią mój mąż ma szansę na normalną rodzinę i dziecko, nad czym pracują.Nie możemy się rzwieść z orzeczeniem o jego winie, bo ma dowody na moją winę. Co ja mam robić? Jak to przystopować? Córka exa zostawiła swojego narzeczonego dla mojego męża. Ona dyszy zemstą. Boję się,że zostanę z niczym a to k****isko robi wszystko,żeby tak się stało. Ignoruje mnie, z uśmiechem na twarzy. Kiedyś spotkałm jej przyjaciółkę na parkingu w centrum handlowym, to ona mi rzuciła takie ironiczne sppjrzenie. Czy jest jakaś szansa na uratowanie małżenstwa?jak ją skompromitować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
błagałam byłego,żeby ją przystopował, powiedział tylko,że życie uczuciowe córki go nie dotyczy. Co za k***e sobie wychował. Jej mamusia pewnie ją tak nakierowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
niech dyszy jak masz meza idiote z mozgiem w rozporku to ze tak powiem - trafil swoj na swego, pozagryzaja sie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Moze maz jets z nia tez dla zemsty? czy jesli kochal mnie tak,ze wybaczyl zdrade,moglby mnie ot tak zostawic dla 23 letniego dzieciaka? nawet jesli ten dzieciak jest atrakcyjny, to przeciez wlasnie mnie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiczna jakaś. Znajdź coś na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty jeszcze chcesz, sama sie skompromitowalas.Kurwiskiem to jestes ty nie ma dla ciebie usprawiedliwenia, masz na co zasluzylas. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23letnia kobieta to nie dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
niby dziewczyna z dobrego domu, a myślenie patologii i rynsztoka. Zachowuje sie jakby to było jaieś prawo dżungli. A przecież miała narzeczonego, nie wierze,że ot tak pokochała mojego męża. Pewnie mi rozwali małżeństwo i odejdzie a ja zostanę z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes taka wyrachowana baba ziejesz miloscia co najwyzej do pieniedzy swojego meza ale z pewnoscia nie do meza, bo gdyby bylo inaczej nie uganialabys sie za zonatym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety masz to, na co zasluzylas i nie mowie tego nawet zlosliwie, po prostu taka jest prawda. Wyglada na to, ze na calym tym Twoim romansie Ty najgorzej wyjdziesz, bo zostaniesz sama podczas, gdy twoj byly kochanek przezywa druga milosc z zona, a Twoj jeszcze maz spedza niezapomniane chwile z corka Twojego bylego kochanka. Zemsta, czy nie zemsta, nic nie poradzisz. Swoja droga smarkula niezle sobie to wymyslila! Niestety nie masz szans z atrakcyjna 23 latka po tym jak zdradzilas meza i w dodatku nie mozesz miec dzieci. Przykro mi, ale kto pod kim dolki kopie, ten sam w nie wpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś sobie winna :D i jeszcze śmiesz mieć jakieś pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
ona jest taka sama jak jej mamuśka, która jest z resztą rosjanką. To k***estwo ona ma w genach. Jej matka powiedziała mi wprost,że tak jak ona nie miała pretensji do mnie, bo to wybór faceta, tak ja mam się od jej córki odczepić,bo to mąż mi coś obiecywał. Z uśmieszkiem mi to powiedziała. Córunia wykorzystała nasz kryzys, wiedziała,że chcemy spróbować na nowo ,że to jest niestabilne i się podłożyła. Wiadomo,że mężczyzna poleci na 23 letnia atrakcyjna studentke jeśli ma problemy z żponą. Gdyby próbowała kilka tyg później to nic by nie wskórała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika,że męża nie kochasz,bo go zdradzałaś,ale boisz się,że zostaniesz bez pieniędzy skoro nie pracujesz.....No powiem Ci,że może być różnie jak facet chce mieć dziecko i jeszcze taka młódka zakręci się koło niego to możesz zostać na tzw.lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Ta dziewucha jest bardziej zawzięta od mamuśki. Z żoną mojego ex pierwszy raz rozmawiałam własnie w kwestii córki. Ona powiedziała wprost,że nie ejst zachwycona,że córka się spotyka z żonatym i starszym facetem, ale na moim miejscu nie miałaby odwagi tu przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co eliska, jak cie czytam to juz mnie mdli! Czy ty liczylas sie z uczuciami Zony twojego kochanka?? Dobrze ci tak...wcale mi ciebie nie zal! Masz na co zapracowalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
Wiadomo,że mężczyzna poleci na 23 letnia atrakcyjna studentke jeśli ma problemy z żponą. :D, :D, :D, :D, :D a przepraszam, skad to wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Jej mamuśka udaje niezachwyconą obrtem spraw,a mine miała, jakby właśnie powalila niedźwiedzia. Przyjechała ruska na studia do polski i pewnie,zeby nie deportowali od razu machnela dzieciaka i zmusila polaka do slubu. Jaka mać taka nać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zdradzalas meza to go nie kochalas....Szukaj sobie pracy kicia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
ale i tak najbardziej podoba mi sie ten fragment: Nie chciałam kończyć małżeństwa, jeśli nie miałam pewności, że mój kochanek może mnie poślubić, bądź nawet być w związku. To mój mąż utrzymuje dom, a mi niełatwo znaleźć pracę. :D, :D, :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Nie życzyłam źle żonie mojego ex. Nie lubię jej i mówię to szczerze. Ma wygląd utlenionej bazarówy w dresiku w panterke i po solarium. Córka idzie w podobną stronę,ale jest dużo od niej atrakcyjniejsza. Niestety. Mój ex nie kochał swojej żony,ale łączyły ich finanse, dom, no i ta cała córka wcześniej. Nie kryliśmy się z romansem.Żona sprawiała wrażenie nie zainteresowanej tym,że mąż sypia z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Napisłam na fejsie do byłego narzeczonego tej smarkuli. Rosjanin,ale urodzony w Polsce. Rodzice emigranci. Fajny, wykształcony, przystojny. Nie wierze,że ot tak go porzuciła dla mojego męża. Napisał mi wprost,że nie będzie w to ingerował,że owszem w pierwszej chwili był wściekły i chciał się zemścić na swojej ex,ale teraz emocje już opadły i radzi mi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
corcia ci pewnie tez nie zyczy zle.. ona tylko po prostu nie zwraca uwagi na to czy ty sprawiasz wrazenie zainteresowanej czy niezainteresowanej ich romansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cię pokarało! Słusznie zresztą.Masz to na co zapracowałaś.Gdybyś jeszcze miała na sumieniu jednorazowy wyskok i tego żałowała... Ale ty zdradzałaś 2 lata z premedytacją, a przy mężu trzyma cię tylko kasa.W tej sytuacji życzę twojemu jeszcze mężowi szczęścia w nowym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Ona uwaza,ze nie rozbja mi rodziny,bo nie krzywdzi zadnego dziecka, a ja moge sobe ulozyc zycie,bo i tak nie bylam ewidentnie szczesliwa. Geeralnie jest spokojna, opanowana, smieje mi sie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
a z ciekawosci - co ty uwazalas sypiajac z jej ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
uważałam,że nikgoo nie krzywdzę, jego żona powiedziała mu wprost,że pretensje moze miec tylko do niego, ja jej nie interesuje. Zaproponowala rozwod i podzial majatku korzystny dla niej i alimenty na nia i corke. Nie zgodzil sie,bo nie jest jeleniem do dojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
a moze nie zgodzil sie nie dlatego ze nie jest jeleniem do dojenia tylko dlatego ze ty odpowiadalas mu tylko jako d**a z doskoku? nie kochal zony i nie kochal ciebie wiec z kazdego zloba wyzeral to co mu pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Rodzice mojego ex nie znosili tej wschodniej bladzi, ale on kochał i na nic nie patrzył. To teraz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Ona nawet córke wychowuje na sobie podobną. Wymieniają się ciuszkami a ona stara baba po 40. Tlenione wlosy. Ma takie blond-ciemny braz pasemka. Tandeta totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
z twoich postow raczej wynika, ze to ty teraz masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×