Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elilzaa

Córka byłego kochanka się mści! Co mam robić?

Polecane posty

Gość bliskie mysli
Bardzo Ci wspolczuje.Napewno cierpisz.Daj mezowi czas,Poszaleje nudzi mu sie ruskaC- IPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak. Masz, na co zasłużyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliskie mysli
znudzi sie i ta ruska C-IPA Udaj,ze to cie nie interesuje.Zadbaj o siebie i wychodz domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super to sobie wymyśliła ta córeczka, ale ty jak nikt inny powinnas ją zrozumieć- WSZAK miłość nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliskie mysli
Jak maz dowiedzial sie o romansie? To urazona meska Duma.Popyka ja i na bank wroci do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDZIE ON TERAZ SPEDZA NOCE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Dowiedział się od " życzliwych". Sam z resztą podejrzewał. Przy pewnym śniadaniu kazał mi wyznać prawdę. Powiedziałam,ale sklamalam,ze to skonczone, bo blam sie,ze zostane z niczym. Chwile pozniej kochanek ze mna zerwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze ten temat to podpucha, wakacje sie zaczely i mldziez nie ma co robic.Szkoda tylko ze dzieciaki wybraly ten dzial bo tu zwykle ludzie opisuja swoje dramaty i taka dziecinada to nie powinna miec miejca tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Noce spędza w domu, czasem w drugim mieszkaniu, i wiem,ze spotyka się z nią. On jej kupuje prezenty, ostatnio byli na weselu jej kolegi. RAZEM. Brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywasz dziewczynę su... i kur...., a tak po prawdzie to ty nią jesteś.Wdałaś się w romans i co może myślałaś,że będą ci gratulować?dziewczyna dobrze robi.sama przekonasz się jak to jest gdy wchodzi się w czyjąś rodzinę i ją rozbija.a sytuacja,że nie masz dziecka to nawet lepiej.małe nie musi się wstydzić za matkę latawice,a małżonek jak to modnie w tych czasach założy sobie nową rodzinę,odmłodnieje i będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
może by wynając detektywa? jakieś zdjęcia? upokorzyć ją w jej środowisku. Jej matka powiedziała mi,że jeśli córce włos z głowy spadnie, to ja naprawdę pożałuje. Troche się boje, nie wiadomo co ta ruska wymyśli,ale aż mnie korci. Pisałam na fejsie do kilku jej znajomych o tym samym nazwisku (pewnie rodzina) ale bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpi ???????????!!! co wy ludzie piszecie ??? najpierw to ona MĘŻA zdradzala a teraz co role sie odwróciły dobrze cie tak kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilzaa
Nie widzicie różnicy? mąż poślubił mnie z wielkiej miłości. Ta ruska poślubiła mojego ex z miłości do wizy. On był zaślepiony,ale po latach nie jest łatwo odejść. Nie znosił jej rodziny. Szwagier mojego ex to taki typowy ruski zakapior. Mieszka w Polsce,ma tu żone którą tłucze i 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzowi co cesarskie
ja widze roznice, nawet spora... maz poslubil cie z wielkiej milosci ktora ty bylas uprzejma spuscic w kiblu wdajac sie w romans tak wiec jego wielka milosc przestala miec rozowe okulary a stala sie pytaniem dlaczego w zamian za wielka milosc otrzymuje cios w plecy widocznie uznal ze jak ma dostawac ciosy w plecy to niech to przynajmniej beda ciosy od seksownej dwudziestolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu  pituu
Jestes bezwartościową bezpłodną kobietą, p******ł cię i się tobą mężulek znudzi z atrakcyjną cycatą 20-tką nie raz mu prącie w pionie stanie no i sperma się nie będzie marnowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knurowa kurka
prawda jest taka,że Twój EX gdyby Cię kochał ( zależało mu na Tobie) wykorzystałby obrót sprawy i zostawił żonę dla Ciebie.Ale jak widać, dla niego byłaś tylko kochanką,która uwierzy w każde jego słowo.W ten oto sposób zostaniesz z niczym. Swoją droga podziwiam tę młodą, niezły numer Ci wywinęła - oczywiście z zemsty.Ty pocierpisz, ona się poszmaci (jakiś czas ze starym repem) później go zostawi. Oboje będziecie cierpieć, za Twoje grzechy. A swoim zachowaniem, wypisywaniem do znajomych na FB itp. upokarzasz się- wstydu nie masz?! Teraz już nic nie poradzisz, musisz zdać się na los, przynajmniej nie rób już z siebie pośmiewiska. Jesteś tylko zwykłą materialistką, chcesz żeby mąż z Tobą został tylko dla pieniędzy! Musisz znaleźć sobie innego jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, przecież to prowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ty music byc mierna. Kochanek nie chcial z toba byc bo byla za slaba, maz zostawil cie dla corki kochanka i ma cie w d***e.Miernota do pieprzenia z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bezczelna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze prowo. jesli nie to ty jestes ta blać. Tamta nie rozbila swojego małżeństwa żeby nadstawić się innemu. \Dobrze ci tak. Poczuj jak to smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem piszesz ze Twoj kochanek nie kochal zony itp a Twoj maz kochal Ciebie skoro sie tak zachowal? tez mi sie wydaje ze nie... trafil swoj na swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwana! Brawo dla córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizaa
w czwartek spotykam się z adwokatem. Ona mi powie co mam robić. Będe próbowała złożyć o rozwód z winy męża. Jeśli się nie uda, to chociaż korzystny podział majatku. Nie podpisywaliśmy intercyzy. Młoda napewo kopnie w doope mojego męża. Jestem więcej niż pewna. To jest taki typ dziuni z klubu dla dzianych kolesi, ale mimo wszystko patrzac na jej ex, to moj maz nie powinien byc w jej typie. WIem,że jej matka wysłała sms do mojego męża. Napisała mu, że ma numer od swojej córki z telefon, i,żeby zaniechli swoich spotkań i się opamiętali. Mniej wiecej w tym stylu. Zrobiłam swoim telefonem zdjecie tego smsa, może się przyda. Dziwne,że mamusia chce,zeby przestali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest dziwne...widocznie "mamusia" jest jedyna normalna osoba z waszej piatki.... a reszta rozumem nie grzeszy- z Toba na czele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaa
może skomentuje to w taki sposób: oliwa zawsze sprawiedliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz durnego męża. Utrzymuje Cię i jeszcze pozwala byś waliła go w rogi. Musisz być super laską (albo on musi być mega kiepski) skoro zamiast się Ciebie pozbyć i ożenić się z jakąś 26 latką tkwi w czymś takim. Tak - musi być mega kiepskim facetem. Bo gdybyś to Ty była taka super to kochanek by Cię nie spławił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos mi cie nie zal,kazdy ma to co sobie wypracowal,jest takie powiedzenie nie buduje sie szczescia na cudzym nieszczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyslilas to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×