Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3100 zł - czy ta kwota pozwoli utrzymać się ...

Polecane posty

Gość gość

... 3 osobowej rodzinie? bez złośliwości proszę pracuje tylko mąż a ja jestem w ciąży sądzicie że wystarczy czy bedzie ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy ile macie opłat jak ok 1100 zł a 2000 na zycie to mysle ze smialo dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my may tyle na 3.Corka w ieku przedskzolnym.OPlat mamy ok.1000zł. W zime wiecej za gaz. I dajemy rade. Ale nie mamy samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłat ok 1200 zł mieszkamy w domu, więc na rok potrzebujemy 8 ton węgla wodę podgrzewamy piecem centralnym mamy samochód a ja straciłam pracę nie dawno teraz czeka mnie batalia po sądach pracy bo nie mogą mnie zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie zaoszczędzicie, ale żyć się da na normalnym poziomie jeśli nie macie wygórowanych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja mam siostrę starsza jest 15 lat ode mnie mąż na emeryturze był wojskowym, obecnie pracuje w Norwegii (więc kasa z emerytury, i z pracy męża) syn w Dubaju, 2 syn w Berlinie ona pracuje w księgowości chwaliła się że miesięcznie ma 7 tys zł i wiecie że pod koniec miesiąca prosi mnie o "drobne 500 zł" a ja jej zawsze!!! pożyczałam mi/nam z mężem było nie raz trudno cisneliśmy pasa ale jej zawsze pożyczaliśmy! Dzisiaj zapytała czy pożyczę jej znowu to 500 zł, tydzień temu oddała pożyczone wcześniej 500 zł wie że nie pracuje, k*** ma tupet no nic te 3 tysiaki będą nam musiały jakoś wystarczyć a siostrze będę musiała przemówić do rozsądku i wiecie co śmieszne, mają tyle kasy a mieszkają w wynajmowanym apartamencie na Mokotowie, a ja mam dom mimo że mam znacznie mniej niż ona sorry za tą żółć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×