Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćnaforum

Pytanie do mężczyzn; Czy przeszkadzają Wam rozstępy u kobiety?

Polecane posty

Gość Gośćnaforum

Mam małe rozstępy na piersiach, nieco większe na udach, ramionach, biodrach i łydkach, nawet jakiś malutki pod bicepsem :( Rozstępy pojawiły się w czasie okresu dojrzewania. Staram się ich pozbyć, ale wiadomo, że nie znikną do końca, póki co zbieram na laser i może kiedyś usune je zupełnie. :( Czy brzydzą Was Panowie rozstępy? Proszę o szczere odpowiedzi. Panie też mogą się wypowiadać i gdyby miały jakąś radę to bardzo chętnie skorzystam, (rozstępy są różowe, niektóre czerwone i nie chcą zjaśnieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uzbieraj na nową głowę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulajaa
p*****lnięta ! kogo ty pytasz polaków jebnieta zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie jest mega płytkie. Chyba każda kobieta ma rozstępy, to normalne, w okresie dojrzewania rosną piersi i ciężko jest tego uniknąć, a już nie mówie o wahaniach wagi. Ja bym zadała raczej panom pytanie czy wiedzą co to rozstępy i czy je kiedyś widzieli :) weź zostaw je w spokoju to za 2 miesiące będą białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość mężczyzn nawet nie wie co to rozstępy czy celulit. Kobiety zresztą bardziej przykładają wagę do swojego wyglądu jak i do wyglądu partnera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie dojrzewania? Ja mam 21 lat i nie mam rozstępów. Wydawało mi się, że robią się po ciąży... Nikt nie jest idealny moja droga. Najważniejsze jest wnętrze, każdy się starzeje, nie można kogoś kochać tylko za wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda kobieta ma rozstepy?Co Ty piszesz?Mam 30 lat,po ciazy,a rozstepow zadnych!Fakt,ze mam ladna figure,nigdy o nia specjalnie nie dbam,tj.silownia,czy kremy wyszcz.Nie kazdy ma rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHHAAHA kazda!
kazda ???!?!? a co to są rozstępy! bo ja niczego takiego nie miałam i nie mam ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty kobietao piszesz
co ona pisze?każada?mam 49 lat i wszsycy sie dziwia że nia mam rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
ale to nie konkurs przechwalek kto ma a kto nie, autorka zadala konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Pytam dlatego ponieważ naczytałam się na innych forach jakie to obrzydliwe. Koleżanka stwierdziła, że rozstępy wyglądają ohydnie. A ja tak jakby mam całe ciało w rozstępach. Mężczyźni wiedzą jak wyglądają, nie oszukujmy, znam chłopaków (17 lat) którzy żartują z tego. Niewybredne komentarze, jak ja mam się czuć? Boję się, nawet wejść w związek bo prędzej czy później chłopak zostawi mnie. Koleżanki stwierdziły, że jak to zobaczy to czar prysinie. :( Zastanawiam się nawet nad zrezygnowaniem z plażowania, niedługo wyjeżdżam na wakacje i nie wiem. Wiem, że to puste pytanie, ale jest mi bardzo przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Zazdroszcze Wam, ja mam 16 lat i rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze rozstepy sa gorsze od cellulitu. Oczywiscie wszystko zalezy od rozmiarow obu przypadlosci. Ja rozstepow nie mam mimo ze w ciazy przytylam 20 kg. cellulit mam delikatny, taki przy scisnieciu skory. Widzialam u bratowej rozstepy i od tego czasu uwazam ze cellulit lepszy. Zawsze mozna sie go troche pozbyc, zatuszowac dobrymi kremami a roztepow sie nie da pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jesli masz mozliwosc usuniecia laserem to zbieraj kase i zrob to. Psychika ci odpocznie i poczujesz sie lepiej. Wiem jak kompleksy moga zrujnowac zycie. Ale kolezanki ktore tak cie "pocieszaja" sa jakas pomylka w twoim zyciu. Nie otaczaj sie takimi wrednymi sukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to są te roztepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Ja właśnie nie mam ani grama cellulitu, może trochę, naprawdę trudno go zauważyć, ale za to dużo rozstępów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są gorsze problemy niż rozstępy. jedna z moich byłych miała (niewielkie, ale jednak) i w niczym to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Ja właśnie nie mam ani grama cellulitu, może trochę, naprawdę trudno go zauważyć, ale za to dużo rozstępów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćnaforum kiedy Ci się pojawiły te rozstępy? i ile masz lat? dużo przytyłaś czy co? i gdzie je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci generalnie nie zauwazaja takich szczegolow, wiec wyluzuj, i nie chwal sie nimi, niech tam sa sobie sa, dbaj o jedrnosc skory, zbledna z czasem, ja mam na tylku i sama mam problem ze zlokalizowaniem ich, nikt ich nie zauwaza, a ja sie nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane jeżeli mężczyźnie zależy na kobiecie bo jest mądra, sympatyczna i poukładana, to czy ma rozstępy czy nie to w związku nie ma to żadnego znaczenia. Jeżeli facet mówi, że mu to przeszkadza to jest nie dojrzały emocjonalnie. A jeżeli w życiu jemy przydarzy się sytuacja defektu ciała, np: straci jednego palca nieszczęśliwy wypadek to postawa kobiety jaka być powinna lub jakiej on będzie w takiej sytuacji oczekiwał. Wtedy zapomni o nie istotnych rozstępach tylko zacznie się zastanawiać czy tak kobiet go nie odrzuci. Pozdrawiam was moje panie i polecam http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma rozstępy to zależy od genetyki. jeżeli ma się tak jakby słabe zagęszczenie skóry, słabe mięśnie to się one robią. dlatego np jest bardzo ważne wzmacnianie mięśni brzucha w ciąży wtedy one się odpowiednio napinają chroniąc skore od rozganiania. ja mam rozstępy na tyłku odkąd pamiętam, bodajże od podstawówki, okolice 4 klasy. przyczyna zbyt szybki wzrost. kończąc podstawówkę miałam 172 od tego czasu urosłam jeszcze 4 cm a mam 24 lata. kiedyś miałam na tym pk fiola ale teraz to mam to właśnie w d*pie :D dla przykładu mam koleżankę która identycznie rosła jak szalona ani jednego rozstępu. dopiero po ciąży zrobiło jej się parę na brzuchu. reszta moich znajomych rozstępy ma a to na plecach a to na pośladkach od dziecka. ale żeby miały teraz z tego powodu jakieś kompleksy albo żeby im ktoś na to zwracał uwagę to się jeszcze z tym nie spotkałam. każda raczej świruje na pk cellulitu... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facet i wiem co to rostepy bo sam je mam wiec nie martw sie kup sobie nowa glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Gość Napisałam w pytaniu gdzie mam, a pierwsze rozstępy pojawiły się kiedy miałam 13 lat. Nie mam wahania wagi, wcześniej wyglądałam jak klucha, teraz trochę wyszczuplałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, za bardzo się przejmujesz opinią facetów, a o ich zdanie akurat nie warto zabiegać, sami nie mają się czym chwalić. Wrzuć na luz, bądź uśmiechnieta, nie Ty jedna masz rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
A mam 16 lat, też pisałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczesniej bylem strzasznie szczuply:Dtroche poczwiczylem i oczywiscie przytylem i tak mam swoje ukochane roztepy:) tylo ze juz sa jasniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlatego to tak przezywasz bo masz 16 lat i jeszcze gówniarskie poglądy i gówniary za koleżanki które pojęcia o świecie i większych problemów nie maja. ja w twoim wieku (teraz mam 24) tez nie wyszłabym na plaże bo rozstępy.... a teraz to mam inne problemy na głowie i średnio mnie to interesuje. poza tym okazało się że inni ludzie tez je maja i żyją. są to są. to są blizny nie usuniesz tego chyba ze cie stać na te drogie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnaforum
Chyba będę gotowała się w spodniach w tym roku. Może do następnych wakacji trochę zjasnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup sobie jakaś maść, krem, serum, tego jest masa. póki rozstępy są różowe, blado różowe to można je w pewnym stopniu zlikwidować. tych starych czyli białych nie usuniesz. poczytaj w internecie jakie kosmetyki dziewczyny polecają. na pewno nie znikną ale będą mniej widoczne. tylko pamiętaj ze trzeba je stosować min. raz dziennie i do tego mocno te miejsca masować żeby pobudzić skore do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×