Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od czego taka duża gorączka ?

dziecko 2 lata ma 39.8 gorączki !!!!!! POMOCY

Polecane posty

Gość gość
Ja też pochwalę MultiTemp polskiej marki Sanity a nie jakiś chiński producent niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni przeglądałam fora i sklepy online z termometrami i finalnie postawiłam na Non contact. Mierzy dokładnie i szybko nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się też tutaj cała konstrukcja wyświetlacz przycisk – wszystko jest odpowiednio duże co ułatwia uruchomienie badania i potem przeglądanie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Classic niemieckiej firmy Geratherm. Ogólnie korzysta się bardzo dobrze, dokładnie tak samo jak z termometra rodziców który pamiętam z dzieciństwa. Na początku chciałam kupić cyfrowy ale trochę mnie ceny odstraszyły a taki bezrtęciowy ale analogowy wychodzi bez porównania taniej a ja nie lubię przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam BabyTemp i zdaje egzamin. Wynik jest od razu autentyczny oby mierzył tak jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam MultiTemp to wypatrzyła szwagierka i faktycznie działa fajnie duży wyświetlacz proste przełączanie nawet ja sobie moimi dużymi rękami radzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mierzy Classic jestem naprawdę zaskoczona że analog potrafi tak szybko i tak dokładnie złapać temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kupowałam nam do domu MultiTemp i mierzy prawidłowo bez błędów w wynikach. Zanim kupiłam to sobie porównałam chyba z 10 różnych modeli i ten mi wypadł najkorzystniej też patrząc na jakość do ceny, jak na model z podczerwienią kosztuje dość okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzymy się też przez BabyTemp i jest okej. Dobrze radzi sobie też jeśli chodzi o sprawdzenie temperatury mleka w butelce a takie mleko przygotowujemy dla dziecka codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie pomiary daje ten multitemp? zapisuje poprzednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamówie classic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Na pewno termometr bezdotykowy to super wybór, myślę że będziesz zadowolony, bo po prostu pomiary są znacznie szybsze, można je spokojnie zrobić także u dziecka więc to po prostu najlepsza opcja. Przy dziecku dobry wybór to baby temp od sprawdzonej firmy sanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×