Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to możliwe, że przystojny facet jest samotny ?

Polecane posty

Gość gość
A jak dziewczyna ma krótkie włosy to ma wszy? Nocami o tym myśle. Takie do ramion. Może łysieje? Pomóżcie mi dlaczego!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki plan. Bardzo nie lubie sąsiadów i zaplanowałem zemstę. Kupiłem pancerne drzwi. Jak umrę w samotnie to chce, żeby mnie znaleźli jak już będzie smród w całej kamienicy. Wystarczy wam dlaczego jestem sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa jasne. Masz cel w życiu. Co za poświęcenie dla zemsty fiu fiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dziewczyny są grube a jedzą tyle co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem po sobie. Szukałem w wakacje jak miałem 18 lat. Potem dopiero po 27 w internecie bo skupilem się na szkole. Mało wychodzę z domu. Teraz mam 30 i też sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kobiety się starzeją i są potem grube i brzydkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma potrzebę chodzenia do kościoła co niedziela i udawania miłości w zaaranżowanym związku. Wielu ludzi żyje na pokaz. Typowe małomiasteczkowe myślenie. Kobiety klony. Zwiąki klonów aż się wymiotować chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest przystojny to NA PEWNO nie jest porzadny ! Przystojni faceci kurffia sie . Na bank uwaza sie za ideal (skoro sie podoba kobietom) i wymaga krolewny z nieistniejacej bajki. Przystojni faceci maja zawsze wymagania wyimaginowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego więc mu teho nie powiess??? To typ jak ja, ja tez ponoc jestem rzystojny ale strasznie nieśmiały dlatego miałem tylko "koleżanki" a nie dziewczyny i mi to wystarczało bo jestem bardzo moralny i nie chce żadnego seksu przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka porządnej kobiety, która poza tyłkiem ma do zaoferowania interesująca osobowość, intelekt, wiedzę, charakter, szuka partnerki do życia a nie kucharki i dostawcy orgazmów darmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się podoba to go poderwij. Jak kobieta jest sprytna to nie musi być piękna. Widać, że nie daje ci to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% kafeteri to tępe dzidy. Nas przezywacie rooochaczami a wam tylko sex w głowie. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie będziemy zadawać pytania typu: jaki lubisz sex, ile razy dziennie lubisz, czy zgadzasz się na trójkąt. Jesteście po szkołach specjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty zapewne prostaku po zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kazdy polaczek jest ponoc przystojny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02 nie znam cię. Ty pewnie jesteś idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolinka
Poziom ludzi tutaj jest bardzo mały. Koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm wracajac do tematu - przystojni faceci nigdy nie sa samotni. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah. Jak się nie ma się w wymaganiach li tylko urodę to faktycznie można panny zmieniać jak rękawiczki. Jeśli coś więcej - to już cięższy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak jest przystojny to NA PEWNO nie jest porzadny ! Przystojni faceci kurffia sie . Na bank uwaza sie za ideal (skoro sie podoba kobietom) i wymaga krolewny z nieistniejacej bajki. Przystojni faceci maja zawsze wymagania wyimaginowane. > czyli tak samo jak kobiety, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordy w pudrze
gość dziś Jak ci się podoba to go poderwij. Jak kobieta jest sprytna to nie musi być piękna. Widać, że nie daje ci to spokoju. Zgłoś O to właśnie chodzi, sprytna nie musi być piękna, ale polki nie są sprytne więc muszą udawać piękne waląc na gęby kg makijażu aby stwarzać iluzje dobrej genetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucha nauk/czytał książk M. Kotońskiego i wie, że nie potrzebuje kobiety do tego, żeby być szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×