Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile ml wody/herbatki dziennie piją wasze 5 miesięczne niemowlaki

Polecane posty

Gość gość

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj za tydzien zacznie 5 miesiac i pije duzo wody. Z 300ml potrafi na dobe. To przez upaly,bo jak nie jest goraco to tak saczy przez caly dzien po 20 ml i do 100 sie uzbiera. A teraz jak sie dorwie to potrafi pol butelki na raz wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytalam sie lekarki i nie nalezy w zaden sposob ograniczac dodatkowych plynow w taki gorac,podawac w temperaturze otoczenia,tzn nie podgrzewac i bardzo czesto proponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek kończy właśnie 4 miesiąc i niczym go nie dopajam. Może popełniam błąd, ale bardzo często dostawiam go do piersi. Czasem wypija 2-3 łyki i koniec. A twoja córeczka jest na piersi czy mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma lekko ponad 5 mcy, ale szczerze mowiac nie wiem pewnie koło 300 ml do tego czasem soczek-w upały wypija 600 ml dostaje tylko hebatke, wody nie daje-nienawidzi, musze mu jeden lek-2 krople rozrabiac z 10 ml wody, musi z tego alkohol odparowac... wiec chyba pewnie z 1 lub 2 ml wody... a i tak mam problem zeby wypił;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscu ktory nie dopaja-dziecko na piersi powinno byc dopajane tylko jesli temp na dworze przekracza chyba 28 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, w takim razie zacznę dopajać, gdy będzie tak gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz znaleźć w internecie ile dokładnie ;) bo ja miałam zamiar karmić piersią i jeszcze w ciąży o tym czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×