Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa555

pogrzeb byłej żony mojego męża

Polecane posty

Gość gość
Ważne żeby przez tę uroczystość przejść w spokoju i bez dodatkowych spięć. Jak zmarła u nas ciotka w rodzinie to zakład Witwicka kompleksowo wszystko przygotował żebyśmy nie musieli sobie tym zaprzątać głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje taka niepisana zasada dobrego wychowania, że na śluby i pogrzeby nie chodzi się gdy jest się niemile widzianym dla osób pobierających się tudzież nieboszczka, po to aby uszanować te ceremonie, które są z całą pewnością specyficzne i delikatne. Nie rozumiem po co się kłócić o ten pogrzeb... byłej żony już nie ma, pozostało ją tylko pożegnać i koniec tematu, co się stanie autorce jeśli ten raz jej tam nie będzie? Po co drażnić rodzinę, która i tak ma wystarczajaco dużo zmartwień w tej chwili, bo zmarła młoda z pewnością jeszcze osoba a taki pogrezb jest o niebo trudniejszy niż gdy odchodzi leciwa? Tym bardziej na stype, gdzie zaprasza się wyłącznie najbliższych, sąsiadów i wspólpracowników zazwyczaj tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisał: Istnieje taka niepisana zasada dobrego wychowania, że na śluby i pogrzeby nie chodzi się gdy jest się niemile widzianym gwoli ścisłości nie chodzi się NIGDZIE, gdzie jest się niemile widzianym ! Chyba, że mamy inne zasady dobrego wychowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
'''''' Ewa555 2013.07.06 Nie wiem, jak się zachować i co o tym myśleć.... Zmarła była żona mojego męża (jesteśmy po ślubie dobrych kilka lat, nie mamy wspólnych dzieci, ale mąż ma je z byłą żoną - zupełnie dorosłe). Mój mąż nawet nie zastanawia się, czy pójść na jej pogrzeb - idzie na pewno. Natomiast mnie zalecił pozostać w domu i nie dotrzymywać mu towarzystwa. Czy na pewno wszystko jest ok? Mammieszane uczucia.... '''''''' Zapewne Oni mieli ślub kościelny. Dlatego On mimo wszystko czuje \ czuł się mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a Ty wiesz napewno co on czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje taka niepisana zasada dobrego wychowania, że na śluby i pogrzeby nie chodzi się gdy jest się niemile widzianym gwoli ścisłości nie chodzi się NIGDZIE, gdzie jest się niemile widzianym ! Chyba, że mamy inne zasady dobrego wychowania usmiech.gif xxx No niekoniecznie, bo np. jeżeli idą na święta/uroczystość do teściów i mimo, że teściowa nie przepada za synową, to jak zaprasza syna to syn przychodzi z synową (i dziećmi jeśli są) nawet jeżeli synowa mile widziana nie jest... takie życie, może jakoś zacisną zęby i się uda. Ale tutaj już nie ma wykrętów. A ślub i pogrzeb to takie okazje, gdzie powinno się wykazać wyjątkowy takt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś uszanować jego wolę i to wcale nie oznacza, że coś przed Tobą ukrywa. Niedawno zmarła bliska mi osoba i zakład Hades w Białej zajął się kremacją. To nie jest popularne, ale moim zdaniem lepiej spoczywać w urnie niż w trumnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno dawno po pogrzebie a ty wlazisz ze spamem by reklamowac firme !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprawnik
Z orzeczeniem rozwodu,małzonek traci status CZŁONKA RODZINY. W tym przypadku Twój maż jest dla byłej żony OBCĄ OSOBĄ..Wynika z tego ,ze oboje jesteście dla zmarłej osobami obcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że jest obcy dla zmarłej? To już na pogrzeb byłej żony też go nie puścisz zdesperowana neksiaro szmaciaro co się teraz prawnikiem nazwała? Nie posraj się tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż nie powinien jechać na ten pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu radzisz ostatni gościu ? autorce z 2013 roku ?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×